Новини

Змінено час прес-конференції "Первоцвіти"

опубліковано 26 лют. 2021 р., 02:40 Адміністратор сайту

     Змінено час прес-конференції "Первоцвіти". Прес-конференція відбудеться 2 березня в 10-00, а не об 11-00, як було заявлено раніше. Місце проведення КП "Київський міський Будинок природи" (вул.Рогнідинська,3).

Запрошуємо на прес-конференцію.

опубліковано 23 лют. 2021 р., 07:15 Адміністратор сайту   [ оновлено 26 лют. 2021 р., 02:34 ]

2 березня в 10:00 в рамках Всеукраїнської акції «Збережемо первоцвіти» відбудеться прес-конференція за участі представників Державної екологічної Інспекції України. Спікер конференції Заслужений природоохоронець України, директор ГО «Київський еколого-культурний центр» БОРЕЙКО Володимир Євгенович.

Місце проведення: КП «Київський міський Будинок природи»,  вул.Рогнідинська,3.

Запрошується громадськість і преса.

Презентація першого україномовного періодичного видання для любителів сенполій

опубліковано 10 лют. 2021 р., 06:50 Адміністратор сайту   [ оновлено 10 лют. 2021 р., 08:55 ]

Презентація першого україномовного періодичного видання для любителів сенполій та інших геснерійових "Африканська фіалка в Україні" відбудеться на виставці фіалок 11-14 лютого в Київському міському Будинку природи (вул.Рогнідинська,3).
У кожному випуску читачів очікує невеличкий зручний формат журналу, яскраві фото, цікава і корисна інформація. Періодичність виходу видання - один раз на два місяці.
Виставка працює з 11-00 до 18-00, у неділю до 17-00. Вхідний квиток 30 і 20 грн.

Бути екологічним це модно і сучасно.

опубліковано 3 лют. 2021 р., 03:02 Адміністратор сайту   [ оновлено 3 лют. 2021 р., 03:04 ]

Багато хто з нас задіяний у процесі роздільного збору сміття, відправляючи в окремі контейнери скло, папір, пластик, батарейки. Більш продвинуті збирають мотлох і самі сплачують за його утилізацію. Будинок природи створив два еколого-просвітницькі проєкти, які можуть стати у нагоді вчителям, що займаються екологічною освітою. Це відеоролики, що будуть опубліковані впродовж цього року на YouTube каналі Будинка природи. Переглянути їх можна буде у будь-який час. Велике прохання поділитись цією інформацію. Розповсюджуючи корисні знання, ми робимо Планету чистішою разом!
Проєкт "Твої екологічні звички"
https://www.youtube.com/watch?v=atVrpnkCTu0&list=PLIjUMcLCLbYefkiZe8sRDJpUGcPLWATB1&index=2


Проєкт "Еко-Холмси"
https://www.youtube.com/watch?v=z1lzbpDn_yg&list=PLIjUMcLCLbYfyIMqYqr3EFagyc_HR7jFd

Оголошуємо конкурси робіт дитячої та юнацької творчості!

опубліковано 1 лют. 2021 р., 07:33 Адміністратор сайту

   Щорічні конкурси «Збережемо воду/Н2О» и «Первоцвіти під охороною» стартували з 1 лютого!
Докладно з умовами конкурсу можна ознайомитись на сторінці КОНКУРСИ-ОГОЛОШЕНІ.
Будьте уважні: умови конкурсу цього року відрізняються  умовами від попередніх років.

29 січня 2021 року Україна вшановує 103-ю річницю героїчного бою під Крутами

опубліковано 29 січ. 2021 р., 02:36 Адміністратор сайту   [ оновлено 29 січ. 2021 р., 02:40 ]

   

    29 січня 2021 року Україна вшановує 103-ю річницю героїчного бою під Крутами, який відбувся у 1918 році під час наступу більшовицьких військ на Київ.

        Під час запеклих боїв з чисельною перевагою супротивника на допомогу українському війську була скерована Перша українська юнацька (юнкерська) школа імені Б. Хмельницького у складі 400-450 курсантів та 20 старшин. До них приєдналася перша сотня (116-130 осіб) добровольчого Студентського куреня січових стрільців. Вони не мали достатньої військової підготовки, були погано озброєні. Після запеклого багатогодинного бою, користуючись присмерком, українські війська організовано відступили зі станції Крути до своїх ешелонів.27 студентів та гімназистів, які знаходилися у резерві, під час відступу потрапили у полон. І наступного дня ці 27 героїв були розстріляні. Чотири дні після бою під Крутами стали вирішальними для української дипломатії, аби домогтися укладання Брест-Литовського миру, що de-facto означало міжнародне визнання української незалежності. За рішенням Української Центральної Ради, 19 березня 1918 тіла студентів перевезли до Києва та урочисто поховали на Аскольдовій могилі.

        29 січня 1918 року, яким було стримано наступ більшовиків на Київ, став національним символом стійкості та патріотизму української молоді.Сьогодні наші захисники, як і тоді під Крутами та в інших історичних битвах, відстоюють незалежність та соборність України. Подальша розбудова і зміцнення Збройних Сил України та інших військових формувань є запорукою суверенітету нашої держави.

Презентуємо еколого-просвітницький детективний серіал "Еко-Холмси"

опубліковано 21 січ. 2021 р., 03:32 Адміністратор сайту

КП "Київський міський Будинок природи" презентує еколого-просвітницький детективний серіал "Еко-Холмси". Мета серіалу - донести в ігровій і цікавій формі актуальність збереження та покращення навколишнього середовища міста Києва. Креативні відеоролики об'єднані в єдиний серіал з цікавими фактами і сильними посилами, що легко розуміються і запам’ятовуються. Серіал розрахований на школярів та студентів. Серії будуть опубліковані впродовж 2021 року.
Прем'єра першої серії відбудеться 27 січня 2021р.

https://www.youtube.com/watch?v=z1lzbpDn_yg

Освітній проект "Твої екологічні звички"

опубліковано 21 січ. 2021 р., 02:23 Адміністратор сайту   [ оновлено 21 січ. 2021 р., 03:51 ]

КП «Київський міський Будинок природи» презентує освітній проєкт "Твої екологічні звички" .

В рамках проєкту наприкінці 2020 року було виготовлено настінний екологічний календар, де проілюстровано 12 екологічних звичок відповідно до кожного місяця та пори року. Кожен місяць - це нове екологічне правило. В відео фахівчиня з екологічної освіти Дана Марценюк розповідає про кожну екологічну звичку детально і дає рекомендації.
Дванадцять відео будуть опубліковані впродовж 2021 року.

В першому відео (січень) Дана розповідає про проблему паперових стаканів для напоїв і про часткове вирішення цієї проблеми, яке може стати однією з екологічних звичок.
https://www.youtube.com/watch?v=4trGh3dGCMk&list=PLIjUMcLCLbYefkiZe8sRDJpUGcPLWATB1&index=1&t=18s


Підведено підсумки щорічного конкурсу дитячої та юнацької творчості «Новорічна ялинка».

опубліковано 28 груд. 2020 р., 07:28 Адміністратор сайту

Підведено підсумки щорічного конкурсу дитячої та юнацької творчості «Новорічна ялинка».
Із списком переможців можна ознайомитись за посиланням:
У зв’язку з карантином урочисте нагородження переможців конкурсу «Новорічна ялинка» не проводиться. Нагороди отримуватимуть керівники гуртків, чиї телефони вказані на заявках. Час і дата отримання будуть узгоджені телефоном.

Номінація "Глядацькі симпатії" у конкурсі "Новорічна ялинка"

опубліковано 17 груд. 2020 р., 05:21 Адміністратор сайту

На сторінці Фейсбуку "Київський міський Будинок природи" представлені дитячі творчі роботи конкурсу "Новорічна ялинка"🌲.
Ми продовжуємо традицію і пропонуємо Вам обрати переможця у номінації "Глядацькі симпатії".
Все що потрібно - бути активними, висловлюватись та ставити свої вподобайочки❤️ в публікаціях на нашій сторінці. Призером номінації буде робота, яка набере найбільшу кількість голосів.
Проголосувати можна до 24 грудня.
Бажаємо успіхів!

P.S. Роботи розміщені у трьох частинах.
Наша сторінка у Фейсбуці:
https://www.facebook.com/KiivskijMiskijBudinokPrirodi

1-10 of 343