25 березня о 20-30 - Всесвітня акція «Година Землі»

опубліковано 24 бер. 2017 р., 04:11 Адміністратор сайту

25 березня о 20-30 - Всесвітня акція «Година Землі» - щорічна міжнародна подія започаткована WWF (World Wide Fund for Nature, Світовим фондом дикої природи). Ця організація спільно з австралійським виданням «The Sydney Morning Herald» наприкінці березня 2007-го року провела цікаву і показову екологічну акцію: близько 2100 фірм і компаній австралійського міста Сідней, а також понад 2,2 млн. його жителів вимкнули освітлення на одну годину . За цей час енергоспоживання міста було скорочено більше ніж на 10%, що в свою чергу сприяло і скороченню викидів вуглекислого газу в атмосферу. За підрахунками фахівців, ефект від акції був такий, що на той час нібито в місті на дорогах на 48 тисяч автомобілів стало менше. Цю акцію назвали «Година Землі». 
Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, цьогорічна компанія робить наголос на необхідності
щоденних дій кожного громадянина, спрямованих на збереження навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів для подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Крім того, цього року Година Землі в Україні робитиме акцент на збереження та розширення природоохоронних територій, що є одним з пріоритетів діяльності Мінприроди.

 КП"Київський міський Будинок природи" підтримує цю акцію і приймає у ній участь шляхом вимкнення освітлення 25 березня з 20-30 до 21-30 на об"єктах, що не є життєво необхідними для риб та тварин Будинку природи, та закликає громадян до підтримки цієї ініціативи.

Comments