3 березня - День дикої природи

опубліковано 3 бер. 2016 р., 04:21 Адміністратор сайту

3 березня 1973 року було прийнято Конвенцію, що регулює міжнародну торгівлю рідкісними видами флори і фауни, відому як СІТЕК. Під міжнародною охороною на сьогодні перебуває близько 5600 видів тварин і 30 тисяч видів рослин. Учасниками Конвенції є 180 держав, серед яких і Україна.

20 грудня 2013 року 68-ю сесією Генеральної Асамблеї ООН прийнято резолюцію, якою постановлено відзначати 3 березня як День дикої природи. У резолюції з цього приводу зазначається цінність диких тварин і рослин, особливо тих, які потребують захисту. Цей день покликаний нагадати нам про необхідність активізації боротьби зі злочинами проти дикої природи, привернути увагу до проблеми браконьєрства, що має далекосяжні екологічні, економічні та соціальні наслідки. Цей день являє собою унікальну можливість ознайомитись з красою і різномаїттям форм дикої природи, а також підвищити свідомість та розуміння необхідності збереження видів дикої флори та фауни.

Міністерство екології та природних ресурсів України закликає всіх любителів флори та фауни об’єднатися і влаштувати у цей день цікаву та захопливу подорож у світ дикої природи, адже Україні справді є чим пишатися і що показати! 

Comments