Акція «Підвішений квиток»

опубліковано 21 січ. 2016 р., 03:32 Адміністратор сайту   [ оновлено 9 лют. 2016 р., 05:22 ]
В 2015 році Будинок природи провів 11 безкоштовних благодійних екскурсій для сиріт, інвалідів та пенсіонерів. Щоб мати можливість проводити і надалі безкоштовні екскурсії для цих категорій населення, Будинок природи проводить акцію «Підвішений квиток». До акції можна долучитися, додатково сплативши вартість пільгового квитка в 7грн. 

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ 

акції «Підвішений квиток»

І. Загальні положення

Акція «Підвішений квиток» проводиться в рамках  підтримки сиріт, інвалідів та пенсіонерів для проведення безкоштовних екскурсій.

 Організатор акції: КП «Київський міський Будинок природи»

ІІ. Мета  акції

Залучення жителів та гостей столиці щодо забезпечення проведення благодійних екскурсій виставкових експозицій КП «Київський міський Будинок природи».

                                                            ІІІ. Учасники акції

В акції можуть брати участь усі бажаючі.

ІV. Умови акції

Для того, щоб сплатити «підвішений квиток» Вам необхідно  безпосередньо звернутися в адміністрацію або купити додатковий пільговий квиток на касі при відвідуванні виставок.

 

V. Порядок проведення акції

Акція триватиме постійно.

Умови акції розповсюджуються безпосередньо комунальним підприємством «Київський міський Будинок природи» та розміщуються на сайті КП «Київський міський Будинок природи»:  http://www.dom-prirody.com.ua/    Контактний телефон:  234-45-47.

 VІ. Відзначення учасників акції

Учасники акції «Підвішений квиток», які сплачують вартість екскурсії для однієї групи (від 20 квитків та більше) відзначатимуться Подякою благодійника (за бажанням). Вручення подяки відбуватиметься в приміщені Київського міського Будинку природи.

V.  Інформація про наявність та використання «підвішених квитків»

Інформація про наявність підвішених квитків для проведення певної кількості благодійних екскурсій буде розміщена на сайті Будинку природи кожний перший та третій понеділок місяця.

21 січня 2016р.

Comments