Екологічні дати квітня

опубліковано 12 квіт. 2017 р., 07:51 Адміністратор сайту

         Квітень розпочинається Міжнародним днем птахів. Його відмічають 1 числа. Дії з охорони птахів проводились Російським комітетом акліматізації тварин ще в середині ХІХ століття, а в 1910р. у Московському зоопарку та Петровській сільськогосподарській академії були організовані перші показові пташині станції. Вперше День птахів було проведено 1924 року, а з 1926 цей день одержав статус загальнодержавного і відзначався масовими заходами в першу неділю квітня.

        7 квітня - Всесвітній день Здоров`я. Саме в цей день була заснована Всесвітня_організація охорони здоров`я і саме тому день був проголошений ООН для того, щоб більшість країн звернула особливу увагу на різноманітні аспекти охорони здоров"я.

         Третя субота квітня в Україні - День довкілля. Дата встановлена в серпні 1998р. згідно з Указом президента України "Про день довкілля" на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України і громадських природоохоронних організацій, з метою розвитку діяльності, започаткованої Всеукраїнською акцією "Дерево-Життя" та іншими громадськими ініціативами.

         22 квітня - Міжнародний День Землі. Традиція проведення цього дня походить з 1840р. із Сполучених Штатів, з розгорнутої компанії озеленення, яка згодом стала будуватися на ідеї охорони навколишнього середовища та ознайомлення населення з інформацією щодо виснаження природних ресурсів.

         26 квітня - День пам`яті жертв радіаційних аварій та катастроф. Чорнобильська катастрофа стала найбільшою екологічною катастрофою сучасності, яку світове товариство визнало катастрофою планетарного масштабу. Ця дата відзначається як пам`ять жертвам і урок нащадкам.

ą
Адміністратор сайту,
12 квіт. 2017 р., 07:51
Comments