З 19 по 22 вересня 3 виставки за 1 вхідний квиток!

опубліковано 17 вер. 2019 р., 06:44 Адміністратор сайту


Тільки з 19 по 22 вересня в Київському міському Будинку природи буде проходити одразу три виставки:

·         виставка равликів та інших екзотичних тварин, на якій будуть представлені африканські равлики (Ахатіни і Архахатіни) та інші екзотичні тварини: деревні види черевоногих молюсків, змії, ящірки, таргани, павуки, бойові хом'яки, мастоміси, монгольські піщанки, палочники і скорпіони. На виставці можна отримати фахові консультації по догляду за тваринами, а ще обміняти свій вхідний квиток на маленького равлика.

·          виставка кактусів та інших екзотичних рослин, на якій відвідувачі зможуть побачити різноманіття колючого та пухнастого вбрання жителів американських пустель. Саме в цей час починається квітування  суперсукулентів з Африканського континенту. Всі бажаючі зможуть подивитись та придбати різноманітні рослини і композиції з них, літературу по догляду і горщики.

·           виставка акваріумних риб та рослин з найбільшим в Україні рослинним  6-тонним акваріумом, який демонструє одночасно колекцію з понад 100 видів живих тропічних водних рослин, зібраних у єдину композицію за голландським стилем.

  Придбавши квиток на одну виставку, сплачувати за інші виставки не потрібно.

Місце проведення - КП «Київський міський Будинок природи».

Адреса: вул. Рогнідинська, 3 (м. Палац Спорту).

Виставка працює: з 11.00 до 18.00 год.

Вхідний квиток 30 грн.

Пільговий для пенсіонерів, студентів, школярів – 20грн.

Дошкільнята безкоштовно.

Comments