З 1 квітня по 15 червня на всій території України - "сезон тиші"

опубліковано 17 трав. 2017 р., 07:02 Адміністратор сайту   [ оновлено 18 трав. 2017 р., 01:45 ]

Відповідно до статті 39 Закону України «Про тваринний світ» з 1 квітня на всій території України розпочався т.зв. «сезон тиші», який передбачає, що підприємства, установи, організації і громадяни при здійсненні будь-якої діяльності, що впливає або може вплинути на стан тваринного світу, зобов'язані забезпечувати охорону середовища існування, умов розмноження і шляхів міграції тварин. У період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня по 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах).

За порушення вимог щодо охорони середовища перебування і шляхів міграції, переселення, акліматизації та схрещування диких тварин винних осіб буде притягнено до відповідальності згідно з ст. 87 КУпАП та накладено стягнення у вигляді штрафу від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 510 до 850 грн.) і на посадових осіб - від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1190 грн.).

КП "Київський міський Будинок природи"  закликає громадян  утриматись від порушень у "сезон тиші" та не проводити гучних заходів під час спілкування з природою.

Comments