Конкурси‎ > ‎

Підсумки

19 грудня 2016 р. в КП «Київський міський Будинок природи» комісія у складі 5 чоловік підвела підсумки щорічного міжміського конкурсу «Новорічна ялинка».  

Всього подано 190 робіт, у тому числі: 53 малюнки, 33 ялинкові прикраси , 56 різдвяних сувенірів, 20 аплікацій, 28 новорічних ялинок . 5 робіт не відповідають умовам конкурсу та не розглядалися.  В ході роботи комісія за деякими номінаціями переможців не визначила, тому вирішила розподілити ці призові місця між іншими номінаціями.

Переможцями визнані:

Кращий малюнок

(індивідуальна робота, вікова категорія 7-10 років):

I місце – Голубєва Софія, вихованка Центру дитячо-юнацької творчості Дніпровського р-ну;

ІІ місце – Азімцева Марія, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості Голосіївського р-ну;

      IIІ місце Цибулько Поліна,  вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості Голосіївського р-ну.

         

Кращий малюнок

(індивідуальна робота, вікова категорія 11-13 років):

I місце – Курінська Анастасія, вихованка Центру Дитячо-юнацької творчості Дніпровського району;

I місце – Дяченко Надія, учениця 8-А класу СЗШ№282 Деснянського району;

II місце – Алексєєнко Світлана, учениця навчально-виховного комплексу «Домінанта» Дніпровського р-ну;

III місце – Баженова Софія, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості Голосіївського р-ну

 

Краща ялинкова прикраса

(індивідуальна робота, вікова категорія 7-10 років):

I місце – Ярошенко Карина, вихованка художнього колективу ТО «Ліпка із солоного тіста» Станції юних техників – центру науково технічної творчості молоді;

I місце – Семеняк Ульяна, вихованка зразкового художнього колективу «Світлиця» Будинку дитячої творчості Шевченківського р-ну;

II місце – Неволов Олексій, учня 2-А класу НВК№176 Дніпровського р-ну;

IІI місце – Ксензова Олександра, вихованка гуртка «Квіточка» Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» Дарницького р-ну;

IІI місце – Данилюк Аріна, вихованка гуртка «Художня кераміка» Станції юних техників – центру науково технічної творчості молоді.

 

Краща ялинкова прикраса

(індивідуальна робота, вікова категорія 11-13 років):

I місце Вовчак Єва, учениця 6-Б класу НВК№141 «Освітні ресурси та технологічний тренінг» Дніпровського р-ну;

II місце – Магіровська Анастасія, вихованка гуртка «Орігамі плюс» Будинку дитячої творчості Шевченківського р-ну;

III місце Антоненко Анастасія, вихованка гуртка «Керамічна майстерня: декор» Станції юних техніків – Центру науково-технічної творчості молоді.

 

Краща новорічна аплікація

(індивідуальна робота, вікова категорія 7-10 років):

I місце – Баранець Даніл, учень 1-А класу СЗШ І-ІІІ ступенів  №146 Дніпровського р-ну;

II місце – Марчевський Олександр, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання Станції юних техніків – Центру-науково-технічної творчості молоді;

IІI місце – Шпак Міла, учениця 2-А класу навчально-виховного комплексу №167 з поглибленним вивченням німецької мови Дніпровського р-ну.

 

Краща новорічна аплікація

(індивідуальна робота, вікова категорія 11-13 років):

II місце – Лимар Богдана, вихованка творчого об’єднання «Солом’яне диво» Центру дитячої та юнацької творчості Дніпровського району;

IІI місце – Корчака Марія, учениця 5-Б класу школи І-ІІІ ступенів ім.С.А.Ковпака Дарницького р-ну.

 

Кращий різдвяний сувенір

(індивідуальна робота, вікова категорія 11-13 років):

I місце – Куриленко Анна, учениця 7-Б класу гімназії №136 Дніпровського р-ну;

II місце –  Бровченко Марія, учениця навчально-виховного комплексу «Домінанта» Дніпровського р-ну;

IІI місце – Романенко Ксенія, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання Станції юних техніків – Центру-науково-технічної творчості молоді.

 

Кращий різдвяний сувенір

(індивідуальна робота, вікова категорія 14-16 років):

II місце – Байрак Іван, учень 8 класу НВК №183 «Фортуна» Дніпровського р-ну.

 

Краща новорічна ялинка

(індивідуальна або колективна робота, вікова категорія – 14-16 років)

I місце – Максюта Тетяна, вихованка Зразкового художнього колективу «Калейдоскоп майстерності» Будинку дитячої творчості Шевченківського р-ну;

II місце – Колектив 10-В класу НВК№141 «Освітні ресурси та технологічний тренінг» Дніпровського р-ну;

IІI місце – Колектив 8-А класу Спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату №18 Дніпровського р-ну.

 

Комісією також встановлено 23 заохочувальних нагороди для учасників конкурсу:

4.1. Лисенко Аріна, вихованка гуртка «Акварелі» Центру дитячої та юнацької творчості Дніпровського району;

4.2. Вовчок Христина, вихованка Творчого об’єднання «Солом’яне диво» Центру дитячої та юнацької творчості Дніпровського району;

4.3. Кузьменко Анастасія, вихованка Творчого об’єднання «Солом’яне диво» Центру дитячої та юнацької творчості Дніпровського району;

4.4.  Піколенко Катерина,  вихованка Студії образотворчого мистецтва «Юний художник» Будинку дитячої та юнацької творчості Голосіївського району;

             4.5. Андрєєва Дар’я, учениця Навчально-виховного комплексу «Домінанта» Дніпровського р-ну;

         4.6. Вернигора Влада, учениця 11 класу школи І-ІІІ ступенів ім.С.А.Ковпака Дарницького р-ну;

         4.7. Коба Олексій, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» Станції юних техніків – Центру науково-технічної творчості молоді;

4.8. Катіс Наталія, вихованка гуртка «керамічна майстерня декор» Станції юних техніків – Центру науково-технічної творчості молоді;

4.9.  Левченко Катерина, вихованка Зразкового художнього колективу творчого об’єднання «Ліпка з солоного тіста» Станції юних техніків – Центру-науково-технічної творчості молоді;

4.10. Згурський Олександр, вихованець гуртка «Керамічна майстерня декор» Станції юних техніків – Центру-науково-технічної творчості молоді;

4.11. Істоміна Стефанія, вихованка гуртка «Оригамі» Будинку дитячої творчості Шевченківського р-ну;

4.12. Удовенко Ольга, вихованка Зразкового художнього колективу «Светлиця» Будинку дитячої творчості Шевченківського р-ну;

               4.13. Павлов Ілля, вихованець Центру позашкільної роботи Святошинського  р-ну;

4.14. Пушка Вікторія,  учениця 7-А класу середньої загальної школи І-ІІІ ступенів №258 Дніпровського р-ну;

4.15.  Яременко Анна, учениця 7-А класу середньої загальної школи І-ІІІ ступенів №258 Дніпровського р-ну;

4.16. Молодик Вероніка, учениця 4-В класу спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №264 з поглибленним вивченням англійської мови Деснянського р-ну;

4.17.  Вісангірієва Аріна, учениця 2-Б класу спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №264 з поглибленним вивченням англійської мови Деснянського р-ну;

4.18. Сайко Олександра, учениця 7-А класу спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №264 з поглибленним вивченням англійської мови Деснянського р-ну;

4.19. Жовтяк Назар, учень СЗШ І-ІІІ ступенів №128  Дніпровського р-ну;

4.20.  Тютюннікова Валерія, учениця СШ І ступеня №327 Дніпровського р-ну;

4.21. Ємельяненко Гліб, учень 8-А класу СЗШ І-ІІІ ступенів №201 Дніпровського р-ну;

4.22. Самков Олексій, учень 6-А класу НВК№ 209 «Сузір’я» Дніпровського р-ну;

4.23.  Федоренко Катерина, учениця 8-Б класу НВК№ 209 «Сузір’я» Дніпровського р-ну.За ітогами конкурсу комісія вирішила нагородити  переможців дипломами КП «Київський міський Будинок природи» та подарунками.

Нагородження переможців конкурсу «Новорічна ялинка» провести в Будинку природи 22 грудня 2016 року в 15-00.

Організувати та провести виставку кращих робіт переможців конкурсу з 20 грудня 2016 року по 20 січня 2017 року.

20 жовтня 2016 р. в КП «Київський міський Будинок природи» комісія у складі 7 чоловік підвела підсумки щорічного міжміського конкурсу «Мій домашній улюбленець».  

У конкурсі взяли участь учні та колективи загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів з 7 районів м. Києва. Всього подано 189 робіт, у тому числі: 105 малюнків, 57 іграшок , 4 творів-описів, 4 фотозвіти, 19 аплікацій . Комісія виявила 5 робіт, які не відповідали умовам конкурсу, тому вони не були розглянуті. В ході роботи комісія за деякими номінаціями переможців не визначила, тому вирішила розподілити ці призові місця між іншими номінаціями. Переможцями по номінаціях були визнані:

Кращий малюнок

(індивідуальна робота, вікова категорія 7-10 років):

I місце – Баженова Софія, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості Голосіївського р-ну;

ІІ місце – Севериновська Софія, учениця художньої студії «7 кольорів» Голосіївського р-ну;

               IIІ місце Мусієнко Євген,  вихованець гуртка декоративного розпису «Візерунки» БДТ Шевченківського району;

               IIІ місце Поліщук Вероніка,  учениця 4-В класу Спеціалізованої школи І ступеня №322 з поглибленним вивченням англійської мови Деснянського р-ну м.Києва;

Кращий малюнок

(індивідуальна робота, вікова категорія 11-13 років):

I місце – Кій Анастасія, учениця 6-А класу СЗШ№282 Деснянського району;

II місце – Шинкаренко Єлизавета, учениця 7-А класу СЗШ І-ІІІ ступенів №146 Дніпровського р-ну;

III місце – Малахова Вікторія, учениця 8-Б класу СЗШ№282 Деснянського району;

ІІI місце – Лифар Катерина, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості Голосіївського р-ну;

Краща іграшка

(індивідуальна робота, вікова категорія 7-10 років):

I місце – Кікавський Павло, учень 2-Г класу  Українського коледжу ім.В.О.Сухомлинського (СШ№272);

II місце – Ксензова Олександра, вихованка гуртка бісероплетіння «Український сувенір» Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» Дарницького р-ну;

II місце – Тимошенко Анастасія, вихованка Зразкового художнього колективу «Конструювання м’якої іграшки» Станції юних техніків – Центру-науково-технічної творчості молоді;

IІI місце – Возненко Станіслав, вихованець гуртка «Оригамі» Будинку дитячої творчості Шевченківського району.

IІI місце – Щербань Маргарита, вихованка творчого об’єднання іграшки «Веселі друзі» Центру позашкільної роботи Святошинського р-ну;

 Краща іграшка

(індивідуальна робота, вікова категорія 11-13 років):

I місце Вовчак Єва, учениця 6-Б класу НВК№141 «Освітні ресурси та технологічний тренінг»;

II місце – Єремеева Софія, вихованка гуртка «Умілі рученята» навчально-виховного комплексу «Домінанта»;

III місце Салацька Анна, вихованка Зразкового художнього колективу творчого об’єднання «Ліпка із солоного тіста» Станції юних техніків – Центру-науково-технічної творчості молоді;

 

Краща аплікація

(індивідуальна робота, вікова категорія 7-10 років):

I місце – Запісочний Деніс, вихованець гуртка «Солом’яне диво» Центру дитячо-юнацької творчості Дніпровського р-ну;

II місце – Захаренко Марина, вихованка Зразкового художнього колективу творчого об’єднання «Ліпка із солоного тіста» Станції юних техніків – Центру-науково-технічної творчості молоді;

IІI місце – Сінкевич Микита, учень 6-А класу СЗШ№282 Деснянського району;

 

Краща аплікація

(індивідуальна робота, вікова категорія 11-13 років):

Переможці не визначені.

Кращий твір-опис

(індивідуальна робота, вікова категорія – 11-13 років)

І, ІІ місяця – переможці не визначені

ІІІ місце – Підкаура Анна, учениця 6-А класу СШ І-ІІІ ступенів №148 з поглибленим вивченням української мови та літератури ім.І.Багряного;

 Кращий фотозвіт

(колективна робота, вікова категорія – 14-16 років)

Переможці не визначені.

Переможців конкурсу «Мій домашній улюбленець» нагородити дипломами КП «Київський міський Будинок природи» та подарунками.

Комісією також встановлено 30 заохочувальних нагород для учасників конкурсу - відзначити дипломами КП «Київський міський Будинок природи» та заохочувальними нагородами:

4.1. Мардієва Афсана, учениця 5-В класу СЗШ№282 Деснянського району;    

4.2. Шимборецька Поліна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Колорит» Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» Дарницького р-ну;

4.3. Долюк Олена, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Колорит» Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» Дарницького р-ну;

4.4. Кучерина Дарина,  вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Едельвейс» БДТ Шевченківського району;

             4.5. Матвіїв Богдан, вихованець гуртка образотворчого мистецтва «Дивограй» БДТ Шевченківського району;

             4.6. Пономаренко Ілля, вихованець Зразкового художнього колективу «Калейдоскоп» БДТ Шевченківського району;

               4.7. Семеняк Ульяна, вихованка Зразкового художнього колективу «Світлиця» БДТ Шевченківського району;

               4.8. Кравець Михайло, вихованець гуртка «Фантазія» БДТ Шевченківського району;

4.9. Азімцева Марія, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості Голосіївського р-ну;

4.10. Галайчук Влада, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості Голосіївського р-ну;

4.11. Чіжова Діана, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості Голосіївського р-ну;

4.12. Шереметьєва Марія, учениця художньої студії «7 кольорів» Голосіївського р-ну;

4.13. Гура Лиза, учениця художньої студії «7 кольорів» Голосіївського р-ну;

4.14. Борисевич Єлизавета,  вихованка гуртка «Чарівна скриня» Центру дитячої та юнацької творчості Солом’янського р-ну;

4.15.  Скуратович Роман, вихованець гуртка «Чарівна скриня» Центру дитячої та юнацької творчості Солом’янського р-ну;

4.16. Рев’юк Алан, вихованець гуртка «Чарівна скриня» Центру дитячої та юнацької творчості Солом’янського р-ну;

4.17. Сокур Катерина, вихованка гуртка «Чарівна скриня» Центру дитячої та юнацької творчості Солом’янського р-ну;

4.18. Рябова Єлизавета, учениця 6 класу Еколого-природничого ліцею №116

4.19. Карпено Анастасія, учениця 5 класу Еколого-природничого ліцею №116

4.20.  Марценюк Анна, учениця 5 класу Еколого-природничого ліцею №116

4.21. Нікітіна Дар’я, вихованка творчого об’єднання іграшки «Веселі друзі» Центру позашкільної роботи Святошинського р-ну;

4.22. Асач’єва Анна, вихованка гуртка  «Конструювання та моделювання одягу» Станції юних техніків – Центру-науково-технічної творчості молоді;

4.23.  Мельник Євгенія, учениця 4-Г класу спеціалізованої школи-інтернату №26 Дніпровського р-ну;

4.24. Шостак Яна, учениця 8-А класу СШ І-ІІІ ступенів №125 Дніпровського р-ну;

4.25. Барандіше Монна-Ліза,  учениця 6 класу спеціалізованої школи-інтернату І-ІІ ст. №14 Дніпровського р-ну;

4.26. Топіха Ілля, учень 2 класу НВК «Берегиня» Дніпровського р-ну;

4.27. Наумкіна Анна, учениця 2-В класу НВК№167 Дніпровського р.

4.28. Фантич Марія, учениця 4-А класу СШ№327 Іст. Дніпровського р-ну;

4.29. Краток Дарина, учениця 8-Б класу СЗШ І-ІІІст. №4 Дніпровського р-ну;

4.30. Фузік Дарія, учениця 6-В класу НВК№183 «Фортуна» Дніпровського р-ну;

Нагородження переможців конкурсу «Мій домашній улюбленець» провести в Будинку природи 24 жовтня 2016 року в 15-00.

Організувати та провести виставку кращих робіт переможців конкурсу «Мій домашній улюбленець» 24-29 жовтня 2016 року.


23 травня комісія у складі 8 чоловік підвела підсумки загальноміського конкурсу «Первоцвіти під охороною»

Конкурс тривав із 01 лютого 2016 року до 30 квітня 2016 року. У конкурсі взяли участь учні та колективи загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів з 5 районів м. Києва. Всього подано 108 роботи, у тому числі: 43 малюнків, 37 сувенір, 5 оповідань, 15 аплікацій, 15 плакатів-закликів . Роботи гарні, відповідають умовам конкурсу. Комісія одноголосно прийняла рішення щодо відміни призових місць із-за відсутності гідних робіт у номінаціях: всі три призові місця в номінації «Краще оповідання», перші місця в номінаціях «Краща аплікація» вікові категорії 7-10,11-13 років.

Спонсорами конкурсу виступили:

·        Київський еколого-культурний центр

·        Київський зоологічний парк загальнодержавного значення

Після розгляду всіх робіт у відповідності до Положення про конкурс «Первоцвіти під охороною» конкурсна комісія ВИРІШИЛА:

1.     Визнати переможцями і присудити в номінаціях:

Кращий малюнок

(індивідуальна робота, вікова категорія 7-10 років):

I місце – Хищенко Ніколь, учениця 3-Б класу ліцею №144 ім. Г. Ващенка Солом’янського району;

II місце Гриценко Любов,  учениця 3-Б класу СЩ № 327 Дніпровського району;

IIІ місцеЦимбалюк Руслана, учениця 2-А класу НВК № 176 Дніпровського району;

Кращий малюнок

(індивідуальна робота, вікова категорія 11-13 років):

I місце – Оришак Аліна, учениця 8-В  класу СШ № 246 Дніпровського району;

ІІ місце – Кузьменко Анастасія, вихованка гуртка «Умілі рученята» НВК «Домінанта» Дніпровського району;

ІІІ місце – Лифар Катерина, вихованка народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Юний художник» БДЮТ Голосіївського району;

Кращий сувенір

(індивідуальна робота, вікова категорія 7-10 років):

I місце – Давидовський Богдан, учень 3-А класу НВК № 183 Дніпровського району;

II місце – Провозін Михайло, учень 1 класу НВК «Берегиня» Дніпровського району;

IІI місце – Куликовська Маргарита, вихованка гуртка «Художня кераміка» СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району;

 

Кращий сувенір

(індивідуальна робота, вікова категорія 11-13 років):

I місце Єременко Яна, вихованка зразкового художнього колективу «Чарівні візерунки» СЮТ- ЦНТТМ Дніпровського району;

II місце Кузьменко Анастасія, вихованка гуртка «Солом’яне диво» ЦДЮТ Дніпровського району;

ІІІ місце Лобанова Анастасія, учениця 6-А класу СШ № 265 СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району.

ІІІ місце Петренко Юлія, учениця 6-А класу СШ № 14 Дніпровського району.

Краща аплікація

(індивідуальна робота, вікова категорія – 7-10 років)

II місце Макарчук Андрій, учень 1-Б класу СЗШ № 158 Дніпровського району;

IІI місце Романенко Ксенія, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання»  СЮТ-ЦНТТМ  Дніпровського району.

Краща аплікація

(індивідуальна робота, вікова категорія – 11-13 років)

II місце Нечипоренко Артем, учень 5-Б класу СЗШ № 42 Дніпровського району;

IІI місце Дзедзіц Сюзанна, учениця 9-А класу СЗШ № 4 Дніпровського району;

Кращий плакат-заклик

(колективна робота, вікова категорія – 14-16 років)

I місце Колективна робота, НВК № 176 Дніпровського  району;

II місце Колективна робота, СЗШ № 224 Дніпровського району;

II місце Колективу учнів гуртка «Юні друзі природи», СЗШ № 42 Дніпровського району;

2. Переможців конкурсу «Первоцвіти під охороною» нагородити дипломами КП «Київський міський Будинок природи».

3. Встановити 10 заохочувальних нагород для учасників конкурсу:

4. Відзначити дипломами КП «Київський міський Будинок природи» та заохочувальними нагородами в номінаціях:

4.1. Бородкін Артем, вихованець гуртка «Дивограй» БДТ Шевченківського району;

4.2. Істоміна Стефанія, вихованка гуртка «Митець» БДТ Шевченківського   району;

4.3. Лобунець Софія, учениця 2-Г класу СЗШ № 184 СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району;

4.4. Мацькевич Анастасія, вихованка гуртка «Креативне рукоділля» ЦТТМ Дарницького району;

              4.5.  Пономаренко Наталія, Кирилов Олег, вихованці гуртка «Юний еколог» ЦТТМ Дарницького району;

              4.6. Куїч Поліна, вихованка гуртка «Берегиня» гімназії № 267 Дарницького району;

             4.7. Гречішкіна Тамара, вихованка гуртка «Берегиня» гімназії № 267 Дарницького району;

             4.8. Прохацька Юлія, вихованка гуртка «Берегиня» гімназії № 267 Дарницького району;

            4.9. Макогон Вікторія, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району;

        4.10. Радько Каріна, вихованка арт-майстерні «Намалюю щастя» ЦДЮТ Дніпровського району.

5. Нагородження переможців конкурсу «Первоцвіти під охороною» провести в Будинку природи 31 травня 2016 року.


22 березня комісія у складі 9 чоловік підвела підсумки загальноміського конкурсу «Допоможемо птахам взимку», який тривав з 1 грудня 2015 року по 20 березня 2016р.

У конкурсі взяли участь учні та колективи загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів з 9 районів м. Києва. Всього подано 374 робіт, у тому числі: 198 малюнків, 76 іграшок  (поробок), 13 оповідань,  59 аплікацій, 28 плакатів – фотозвітів . 

Спонсорами конкурсу виступили:

·        Українське товариство охорони птахів

·        Київський еколого-культурний центр

·        Київський зоологічний парк

Комісія не розглядала:

- роботи, які були оформлені з порушеннями умов конкурсу та не відповідають цим умовам;

- роботи, які вже були представлені на конкурс в минулі роки;

- плагіат з інтернету.

Також комісія вважає, що оскільки конкурс стосується підгодівлі птахів взимку, то використовування продуктів харчування не за призначенням (в оздобленні) є неприпустимим.

Після розгляду всіх робіт у відповідності до Положення про конкурс «Допоможемо птахам узимку» конкурсна комісія ВИРІШИЛА:

 

1.                  Визнати переможцями і присудити в номінаціях:

Кращий малюнок «Життя пернатих узимку»

(індивідуальна робота, вікова категорія 7-10 років):

I місце – Трухан Катерина, вихованка Арт-майстерні «Намалюю щастя» ЦДЮТ Дніпровського району;

II місце – Стрибков Ян,  учень 4-В СЗШ № 11 Дніпровського району;

IIІ місце – Піколенко Катерина, вихованка народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Юний художник» БДЮТ Голосіївського району;

 

Кращий малюнок

«Життя пернатих узимку»

(індивідуальна робота, вікова категорія 11-13 років):

I місце – Рудік Володимир, учень 6-А класу СЗШ №146 Дніпровського району;

II місце – Козловська Наталія, вихованка народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Юний художник» БДЮТ Голосіївського району;

III місце – Хребтова Катерина, вихованка художньої студії «7 кольорів» Голосіївського району;

 

Краща іграшка (поробка)

«Птахи навколо нас»

(індивідуальна робота, вікова категорія 7-10 років):

I місце – Фантич Марія, учениця 3-А класу СШ № 327 Дніпровського району;

II місце – Гірчук Аліна, вихованка художнього колективу «Чарівні візерунки» СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району;

IІI місце – Ніколаєва Дарина, вихованка зразкового художнього колективу творчого об’єднання «Волошка» БДЮТ «Дивоцвіт» Дарницького району.

Краща іграшка (поробка)

«Птахи навколо нас»

(індивідуальна робота, вікова категорія 11-13 років):

I місце – Ігнатенко Даша, вихованка гуртка «Ліпка із солоного тіста» СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району;

II місце – Рябчун Дар’я, учениця 6 класу гімназії № 283 Деснянського району;

III місце – Корнієнко Єва, вихованка гуртка «Умілі рученята» НВК «Домінанта» Дніпровського району;

 Краще оповідання

«Моя допомога птахам узимку»

(індивідуальна робота, вікова категорія – 11-13 років)

I місце – Бех Вероніка, учениця 7-Д класу гімназії № 283 Деснянського району

 

Краща аплікація

(індивідуальна робота, вікова категорія 7-10 років):

I місце – Гонца Руслана, вихованка гуртка «Феєрверк фантазій» БДЮТ «Дивоцвіт» Дарницького району;

II місце – Скульська Єлизавета, учениця 1-В класу СШ 3 322 Деснянського району;

IІI місце – Афанасьєва Світлана, учениця 4-А класу СЗШ № 249 Деснянського району.

 

Краща аплікація

(індивідуальна робота, вікова категорія 11-13 років):

I місце – Лобзюк Діана, вихованка гуртка «Квіткове різнобарв’я» Дитячого оздоровчо-екологічного центру Оболонського району;

II місце – Примак Даша, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Дитячого оздоровчо-екологічного центру Оболонського району;

IІI місце – Долгуніна Катерина, учениця 6 класу гімназії № 283 Деснянського району.

 

Кращий плакат-фотозвіт

«Я ладнаю годівнички для горобчика й синички»

(колективна робота, вікова категорія – 14-16 років)

I місце  колектив учнів 9-Б класу СЗШ № 180 Дніпровського району;

II місце – колектив гуртка «Юні друзі природи» СЗШ № 42 Дніпровського району;

III місце – колектив учнів 9-А класу НВК «Домінанта»  Дніпровського району;

 

2. Переможців конкурсу «Допоможемо птахам узимку» нагородити дипломами КП «Київський міський Будинок природи» та подарунками.

3. Встановити 27 заохочувальних нагород для учасників конкурсу:

4. Відзначити дипломами КП «Київський міський Будинок природи» та заохочувальними нагородами в номінаціях:

4.1. Крутоверцева Марія, учениця 10-Б класу НВК №183 «Фортуна» Дніпровського району;

4.2. Колектив 9-А, 9-Б, 10-А класів НВК № 176 Дніпровського району;

4.3. Крищенко Андрій, вихованець художньої студії «7 кольорів» Голосіївського району;

4.4. Тразанов Микола, учень 2-А класу СЗШ № 25 Шевченківського району;

4.5. Усик Гліб, учень 5-А класу Києво-Печерського ліцею № 171 Печерського  району;

4.6. Гур’єва Поліна, учениця 3-А класу СЗШ № 249 Деснянського району;

4.7. Носова Ангеліна, вихованка відділення образотворчого мистецтва Школи мистецтв Деснянського району;

4.8. Лежепекова Олександра, учениця 7-Б класу СШ № 291 Дарницького району;

4.9. Черняєва Анастасія, учениця 5-А класу гімназії № 107 «Введенська» Подільського району;

4.10.  Холодецька Ольга, учениця 5-Б класу Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» Печерського району;

4.11.  Яровенко Вероніка, учениця 2-А класу СЗШ № 25 Шевченківського району;

4.12. Драгун Владислав, учень 5-Б класу СЗШ № 249 Деснянського району;

4.13. Богомазова Аліса, учениця 6 класу ліцею № 157 Оболонського району;

4.14. Лузан Анастасія, учениця 6-В класу гімназії № 267 Дарницького району;

4.15. Федотова Віола, учениця 6-В класу гімназії № 267 Дарницького району;

4.16. В’яла Вікторія, учениця 2-А класу СЗШ № 238 Деснянського району;

4.17. Кожухов Даніїл, учень 4-В класу СЗШ № 284 Дарницького району;

4.18.Бухаріна Олександра, вихованка гуртка «Фантазія» БДТ Шевченківського району;

4.19. Тімоніна Катерина, вихованка гуртка «Умілі руки» ЗНЗ «Російсько-українська гуманітарна гімназія» Деснянського району;

4.20. Кобець Дар’я, вихованка гуртка «Пролісок» СЗШ № 278 Деснянського району;

4.21. Щеглова Єлизавета,  учениця 6 класу Ліцею № 157 Оболонського району.

4.22. Джусь Єлизавета, учениця 6-Б класу гімназії «Київська Русь» Дарницького району;

4.23. Єременко Яна, вихованка гуртка «Художня кераміка» СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району.

4.24. Мороз Анна, учениця 3-Б класу СШ № 322 Деснянського району;

4.25. Сидоренко Ніколь, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Дитячого оздоровчо-юнацького Центру Оболонського району.

4.26. ГРАН-ПРІ – колективна робота гуртка «Чарівний глечик»  Дитячого оздоровчо-юнацького Центру Оболонського району.

4.27. Фрунт Єгор, учень 6 класу Ліцею № 157 Оболонського району.

 5. Нагородження переможців провести в КП «Київський міський Будинок природи» 28 березня в 15-00.

 
 
 

22 грудня 2015 року відбулось засідання конкурсної комісії по підведенню підсумків щорічного конкурсу «Новорічна ялинка»

           Конкурс проводить КП «Київський міський Будинок природи» у рамках природоохоронної акції за сприяння Департаменту освіти і науки, молоді та спорту (КМДА), Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА проводить  конкурс дитячої творчості  «Новорічна ялинка».

 Мета конкурсу - збереження хвойних насаджень у передноворічний період, популяризація використання вторинних ресурсів, розвиток художнього смаку, виховання у підростаючого покоління бережливого ставлення до природи.

 У конкурсі взяли участь учні та колективи загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів з 10 районів м. Києва. Всього подано 367 робіт, в тому числі: 78 малюнків, 132 новорічних прикраси, 64 різдвяних сувенірів, 44  новорічних ялинок, 48 новорічних аплікацій.

         Відповідно до Положення про конкурс комісія вирішила:

1.    Визнати переможцями в номінаціях:

Кращий новорічний малюнок

(індивідуальна робота, вікова категорія 7-10 років):

I місце – Голубєва Ангеліна, вихованка майстерні «Намалюю щастя» Центру дитячо-юнацької творчості Дніпровського району;

II місце – Кучевська-Щипель Діана, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Дитячо–юнацького центру Дарницького району;

IIІ місце – Козлова Олександра, вихованка гуртка «Петриківський розпис» Дитячо–юнацького центру Дарницького району;

Кращий новорічний малюнок

(індивідуальна робота, вікова категорія 11-13 років):

IІ місце – Бібік Андрій, учень 7-А класу СШ №130 Голосіївського  району;

II місце – Гайфурак Катерина, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району;

III місце – Рибалка Денис, учень 6-А класу СШ №130 Голосіївського  району;

Краща новорічна прикраса

(індивідуальна робота, вікова категорія 7-10 років):

I місце – Линчак Вікторія, вихованка гуртка «Екодизайн» СЗШ № 9 Оболонського району;

II місце – Столярова Вікторія, вихованка гуртка «Креативне рукоділля» Центру технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді Дарницького району;

IIІ місце – Говорова Наталія, учениця 8-А класу СЗШ № 11 Дніпровського району;

Краща новорічна прикраса

(індивідуальна робота, вікова категорія 11-13 років):

I місце – Руденко Олександра, учениця 4-Бкласу СШ № 202 Деснянського району;

II місце – Майстренко Софія, учениця 5-Бкласу СШ № 267 Дарницького району;

III місце – Іванова Вероніка, вихованка гуртка «М’яка іграшка» НВК «Домінанта» Дніпровського району;

Кращий різдвяний сувенір

(індивідуальна робота, вікова категорія – 11-13 років)

I місце – Фенцик Анастасія, вихованка гуртка «Екодизайн» СЗШ № 9 Оболонського району;

II місце – Машевська Сабіна, вихованка гуртка «МаКо» ЦДЮТ Деснянського району;

IIІ місце – Твердохліб Софія, учениця 8-В класу НВК «209 «Сузір’я» Дніпровського району;

Кращий різдвяний сувенір

(індивідуальна робота, вікова категорія – 14-16 років)

I місце – Войцицька Анастасія, вихованка гуртка «Чарівна ялинка» ЗХК «Калейдоскоп майстерності» БДТ Шевченківсього району;

II місце – Потапенко Діана, учениця 9-А класу СЗШ № 128 Дніпровського району;

Краща новорічна аплікація

(індивідуальна робота, вікова категорія – 7-10 років)

I місце – Топіха Ілля, учень 1 класу ЩДС «Берегиня» СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району;

II місце – Булан Микола, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання»» СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району;

IIІ місце – Півторак Захарій, учень 6-А класу СЗШ Дніпровського району;

Краща новорічна аплікація

(індивідуальна робота, вікова категорія – 11-13 років)

I місце – Дзюба Лада, учениця 8-В класу СШ № 98 Дніпровського району;

II місце – Ігнатенко Дарина, вихованка гуртка «Ліпка із солоного тіста» СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району;

IIІ місце – Альошина Марія, учениця 4-Б класу СШ № 327  Дніпровського району;

Краща новорічна ялинка

(індивідуальна або колективна робота, вікова категорія – 14-16 років)

I місце – Єрмоленко Софія, учениця 8-Б класу СШ № 98 Дніпровського району;

II місце – Дудник Олена, вихованка гуртка «Світлиця» БДТ Шевченківського району;

IIІ місце – Трунова Валерія,  учениця 8-Б класу СЗШ № 212 Деснянського району;

 

2. Переможців конкурсу «Новорічна ялинка» нагородити дипломами КП «Київський міський Будинок природи» та подарунками.

3. Встановити 22 заохочувальних нагород для учасників конкурсу.

4. Відзначити дипломами КП «Київський міський Будинок природи» та заохочувальними нагородами

4.1. Новікова Олександра, учениця 3-А класу СШ № 264 Деснянського  району;

4.2. Колектив гуртка зоологічний,  ЦДЮТ Деснянського району.

4.3. Корчак Анна,  учениця 2-А класу СШ № 322 Деснянського району.

4.4. Колектив гуртка «Екодизайн», СЗШ № 9  Оболонського району;

4.5.   Трунов Денис, учень 6-А класу СЗШ № 212 Десняського району;

4.6. Колектив гуртка, ТО «Майстерня «Забава» ЦПР Святошинського району;

4.7. Грищук Яна, вихованка ТО «Майстерня «Забава» ЦПР Святошинського району;

4.8. Савінова Ірина, вихованка гуртка «Ліпка із солоного тіста» СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського  району;

4.9. Колектив 7-9 класів, СЗШ № 42  Дніпровського району;

4.10. Лупенко Анастасія, учениця 8-Б класу СШ № 31 Дніпровського району;

4.11. Колектив гуртка «Моделювання іграшок» Технічного ліцею Дніпровського району;

4.12. Пєшкова Єлизавета, учениця 9-А класу  СЗШ № 103 Дніпровського району;

4.13. Логвинова Богдана, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району;

4.14. Євстіфєєва Єлизавета, учениця 1-В класу СЗШ № 228 Дніпровського району;

4.15. Лабенська Христина, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Дивограй» БДТ Шевченківського району;

4.16. Яценко Софія, вихованка арт-майстерні «Намалюю щастя»  Центру дитячо-юнацької творчості Дніпровського району;

4.17. Маков’як Вероніка, учениця 7-Ж класу СШ № 329 «Логос» Дарницького району;

4.18. Іванова Юлія, вихованка гуртка «М’яка іграшка» КПДЮ Печерського району;

4.19. Кіяченко Юрій, учень 4-Б класу СЗШ № 99 Дніпровського району;

4.20. Максюта Тетяна, вихованка гуртка ЗКХ «Світлиця» БДТ Шевченківського району;

4.21. Хом’якова Марія, вихованка ЗХК гурток м’якої іграшки «Казка»

БДЮТ «Дивоцвіт» Дарницького району;

             4.22. Шаган Катерина, вихованка гуртка Умілі рученята» НВК Домінанта Дніпровського району;

5. Організувати та провести виставку кращих робіт переможців виставки-конкурсу «Новорічна ялинка» з 22 грудня 2015 року – 16 січня 2015 року.

7. Нагородження переможців виставки - конкурсу «Новорічна ялинка» провести в Будинку природи 25 грудня 2015 року.


6 травня 2015 року відбулось засідання конкурсної комісії по підведенню підсумків щорічного конкурсу «Первоцвіти під охороною»

           Конкурс проводить КП «Київський міський Будинок природи» у рамках природоохоронної акції за сприяння Департаменту освіти і науки, молоді та спорту (КМДА), Департаменту міського благоустрію та збереження природного середовища КМДА.

           Мета конкурсу - ознайомлення школярів з рослинами, занесеними до Червоної книги України, рідкісними та зникаючими видами рослин, привернення уваги до охорони ранньоквітучих рослин.

          У конкурсі взяли участь учні та колективи загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів з 7 районів м.Києва. Всього подано 276 робіт. В тому числі: 131 малюнок, 72 сувеніри, 58 оповідань, 15 плакатів-закликів.

         Відповідно до Положення про конкурс комісія вирішила:

1.       Визнати переможцями по номінаціях

КРАЩИЙ МАЛЮНОК (індивідуальна робота, вікова категорія 7-10 років):

I місце – Федоренко Єлизавета, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва «Мальви» ЦДЮТ Деснянського району;

II місце – Оберемюк Маргарита, вихованка народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Юний художник» БДЮТ Голосіївського району;

IІI місце – Давидюк Іванна, вихованка Арт-майстерні «Намалюю щастя" ЦДЮТ Дніпровського району;

IІI місце – Залєвська Марія, вихованка гуртка «Барвиста мозаїка» СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району.

КРАЩИЙ МАЛЮНОК (індивідуальна робота, вікова категорія 11-13 років):

I місце – Гришина Тетяна, учениця 6-Б класу СШ№304 Святошинського району.


 КРАЩИЙ СУВЕНІР (індивідуальна робота, вікова категорія 7-10 років):

I місце – Пустовіт Дар’я, учениця 4-Б класу СШ № 247 Деснянського району;

II місце – Кукса Олександра, вихованка гуртка «Ліпка із солоного тіста» СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району;

IІI місце – Олещенко Софія, вихованка гуртка «Бісер чарівний» СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району;

IІI місце – Скоромахова Ксенія, вихованка гуртка «Художня кераміка» СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району.

КРАЩИЙ СУВЕНІР (індивідуальна робота, вікова категорія 11-13 років):

I місце – Потебенько Марина, Юрченко Марина, учні 7 класу СЗШ № 175 ім. В. Марченка Шевченківського району;

II місце – Притула Сергій, Притула В’ячеслав, учні 9-А класу СШ № 106 Шевченківського району;

ІІІ місце – Лога Анна, учениця 4-А класу СШ №304 Святошинського району.


КРАЩЕ ОПОВIДАННЯ (індивідуальна робота, вікова категорія – 11-13 років)

I місце – Кучерявенко Роман, учень 7-Б класу Гімназії № 59 Голосіївського району;

II місце – Жираткова Альона, учениця 8-А класу СЗШ № 62 Дарницького району;

ІІІ місце – Висоцький Станіслав, учень 7-В класу СШ №304 Святошинського району;

ІІІ місце – Ладчук Альона, учениця 5-А класу СЗШ №11 Дніпровського району.


КРАЩА АПЛІКАЦІЯ (індивідуальна робота, вікова категорія – 7-13 років)

I місце Колектив 3-Б класу СШ № 304 Святошинського  району;

II місце – Велем Руслана, вихованка гуртка «Феєрверк фантазій» БДЮТ «Дивоцвіт»  Дарницького району;

II місце – Панасюк Олена, вихованка гуртка «Рукоділля»  ЦДЮТ  Дніпровського району;

 

КРАЩИЙ ПЛАКАТ-ЗАКЛИК (колективна робота, вікова категорія – 14-16 років)

I місце – Богомолов Даніїл, Недуга Олександра, Васецька Єлизавета, учні 7-А, 10-Б класів НВК № 167 Дніпровського  району;

II місце – Шуляр Ірина, учениця 9-А класу НВК № 30 Дніпровського району;

II місце – Колективу учнів гуртка «Юні друзі природи», СЗШ № 42 Дніпровського району;

IІI місце – Косова Олена, Потвіцька Діана, Пелех Яна, учні 7-В класу СШ № 31 Дніпровського району;

IІI місце – Маслюк Уляна, Бойко Марія, Рабійчук Тетяна, учні 10-А кл. Технічного ліцею Дніпровськ.р-ну;

IІI місце – Бевз Каріна, Бевз Вадим,  учні 8-В класу СШ № 304 Святошинського району


2.       Переможців конкурсу «Первоцвіти під охороною» нагородити дипломами КП «Київський міський Будинок природи

3.       Встановити 15 заохочувальних нагород для учасників конкурсу 

         3.1. Відзначити дипломами КП «Київський міський Будинок природи» та заохочувальними нагородами:

         3.1.1. Прокопюк Вікторія, Тарганчук Маргарита, учениці 8-В  класу СШ №304 Святошинського р-ну;

         3.1.2. Яремчук Маргарита, учнениця 2-В класу СШ № 304 Святошинського  району;

         3.1.3. Володимирська Поліна, вихованка  гуртка «Чарівні візерунки» СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського р-ну;

         3.1.4. Сагалевич Іван, учень 7-В класу СШ № 106 Шевченківського району;

         3.1.5.  Івановська Аврора, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Дивограй» БДТ Шевченк. р-ну;

         3.1.6. Бондар Світлана, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Дивограй» БДТ Шевченк. р-ну;

         3.1.7. Степаненко Вікторія, вих. гуртка образотворчого мистецтва «Дивограй» БДТ Шевченк. р-ну;

         3.1.8. Баженова Софія, вихованка студії образотворчого мистецтва «Юний художник» БДЮТ Голосіївського р-ну;

         3.1.9. Козловська Наталія, вихованка студії образотворчого мистецтва «Юний художник» БДЮТ Голосіївського району;

        3.1.10. Дрога Поліна, учениця 2-А класу СШ № 322 Деснянського району;

        3.1.11. Олексюк Єсенія, вихованка Арт-майстерні «Намалюю щастя» ЦДЮТ Дніпровського району;

        3.1.12. Філіпова Ксенія, учениця 3-А класу СЗШ  № 128  Дніпровського  району;

        3.1.13. Бабак Максим,  учень 6-А класу Гімназії №261 Дарницького району;

        3.1.14. Білецька Дарія, учениця 9-В класу СШ № 246 Дніпровського району.

        3.1.15.  Самко Анастасія, учениця 6-Б класу СШ № 304 Святошинського району.

 

4.       Організувати та провести виставку кращих робіт переможців конкурсу «Первоцвіти під охороною» у травні 2015 року.

5.       Нагородження переможців конкурсу «Первоцвіти під охороною» провести в Будинку природи 15 травня 2015 року.

 

03 березня 2015року відбулось засідання конкурсної комісії та підведено підсумки конкурсу «Допоможемо птахам узимку».

Мета конкурсу – знайомство з орнатофауною зимуючих птахів м.Києва, залучення школярів до підгодівлі птахів узимку, виховання дбайливого ставлення до природи та навколишнього середовища.

У конкурсі взяли участь учні та колективи загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів з 9 районів м.Києва. Всього подано 277 робіт, у тому числі: 161 малюнок, 89 іграшок (поробок), 9 оповідань, 18 плакатів-фотозвітів.

Виступили:

Санковська І.М., член комісіїї, науковий співробітник лабораторії екологічного виховання Інституту проблем виховання АПН України – підкреслила, що з представлених оповідать нагороди заслуговує лише одна учасниця, всі інші номінанти не дотримались стилю та умов конкурсу, тому друге та третє місця не присвоювались.

Чаїнська Н.Т., член комісіїї, менеджер-управитель з адміністративної діяльності КП «Київський міський Будинок природи». – відмітила, що цього разу в повній мірі представлена номінація «Кращий плакат-фотозвіт». Відзначила фахову роботу педагогів та результативну діяльність дітей

Демченко О.І., член комісії, фахівець з організації дозвілля Київського зоопарку –відмітила координатора та колектив учнів Гімназії №267 за колективну злагоджену творчу роботу.

 Переможцями конкурсу визнано:

1.1.Номінація «Кращий малюнок «Життя пернатих узимку» (індивідуальна робота, вікова категорія 7-10 років):

1 місце Поданєва Діана, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Дивограй» БДТ Шевченківського району;

2 місце –Котубей Поліна, вихованка народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Юний художник» БДЮТ Голосіївського району:

3 місце – Коваль Валерія, вихованка арт-майстерні «Намалюю щастя» ЦДЮТ Дніпровського району.

1.2.Номінація «Кращий малюнок «Життя пернатих узимку» (індивідуальна робота, вікова категорія 11-13 років):

1 місце – Герак Альона, вихованка народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Юний художник» БДЮТ Голосіївського району:

2 місце – Гончарова Валерія, вихованка художньої студії «Сім кольорів» Голосіївського району:

3 місце – Поліщук Віолетта, вихованка гуртка «Барвиста мозаїка» СЮТ-ЦНТТМ  Дніпровського району.

 

2.1. Номінація «Краща іграшка» (поробка) «Птахи навколо нас» (індивідуальна робота, вікова категорія 7-10 років):

1 місце - Семеняк Ростислав, вихованець гуртка образотворчого мистецтва «Натхнення« БДТ Шевченківського району;

2 місце –Кукса Олександра, вихованка гуртка «Ліпка із солоного тіста»  СЮТ-ЦНТТМ  Дніпровського району.

3 місце – Заровна Дарина, учениця 4-А класу СЗШ №13 ім.І.Хитриченка Святошинського району.

2.2. Номінація «Краща іграшка» (поробка) «Птахи навколо нас» (індивідуальна робота, вікова категорія 11-13 років):

1 місце – Абрамова Анна, вихованка гуртка «М»яка іграшка» КПДЮ Печерського району;

2 місце –Горлатенко Вікторія, вихованка гуртка «Сувенір» СЗШ №66  Дніпровського району;

3 місце – Дояр Анастасія, вихованка гуртка декоративно-прикладного мистецтва СШ №106 Шевченківського району.

 

3. Номінація «Краще оповідання «Моя допомога птахам узимку» (індивідуальна робота, вікова категорія 11-13 років)

1 місце – Василюк Дарья, учениця 7-В класу Українського коледжу ім.В.О.Сухомлинського (СШ №272) Дніпровського району.

 

4. Номінація «Кращий плакат-фотозвіт «Я ладнаю годівнички для горобчика й синички» (колективна робота, вікова категорія 14-16 років)

1 місце – колектив учнів 8-Б, 9-А класів НВК №176 Дніпровського району;

2 місце:

             -   колектив учнів 8-Б класу СЗШ №180 Дніпровського району;        

             - колектив учнів 8-А класу НВК «Домінанта» Дніпровського району;

3 місце:

             – колективу прес-центру ЕКОНАДського парламенту НВК №30 «Еконад» Дніпровського району;

             - колективу вихованців зоогуртка ЦДЮТ Деснянського району;

             - колективу учнів 10-А класу Технологічного ліцею «ОРТ» Дніпровського району.

 

Переможці конкурсу нагороджені дипломами КП «Київський міський Будинок природи» та подарунками.

Встановлені заохочувальні нагороди для учасників конкурсу. Дипломами КП «Київський міський Будинок природи» відзначені:

Дорошенко Олена, учениця 6-А класу СЗШ №42 Дніпровського району;

Тінус Єлізавета, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» КПДЮ Печерського району;

Гагин Анна, учениця 4-Б класу СЗШ №146 Дніпровського району;

Савченко Ангеліна, учениця 5-А класу СЗШ №13 ім.І.Хитриченка Святошинського району

Гашніков Данило, учень 7-А класу СЗШ №221 Солом»янського району;

Тищенко Софія, учениця 7-Б класу СШ №2 ім.Д.Карбишева Подільського району;

Заблоцька Ганна, вихованка гуртка декоративно-прикладного мистецтва Освітньо-мистецького центру «Шанс», Дарницька філія Дарницького району;

Муха Марія, учениця 4-В класу СШ №202 Деснянського району;

Чернєв Іван, вихованець гуртка образотворчого мистецтва «Барви» БДТ «Дивоцвіт» Дарницького району;

Дибко Вероніка, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Дивограй» БДТ Шевченківського району;

Чулкова Ольга, вихованка народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Юний художник» БДЮТ Голосіївського району;

Філіна Алла, вихованка ТО «Майстерня «Забава» ЦПР Святошинського району;

Колектив гуртка «Флористика» Романо-германської гімназії №123 Подільського району;

Кузьменко Марія учениця 7-А класу СШ №49 Шевченківського району;

Гріщенко Світлана, учениця 6-В класу НВК №183 «Фортуна» Дніпровського району;

Міняйло Олександра, вихованка гуртка «Феєрверк фантазій» БДТ «Дивоцвіт» Дарницького району;

Герасименко Мілана, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Барви» БДТ «Дивоцвіт» Дарницького району;

Льготна Оксана, вихованка гуртка «Етюд» БДТ Шевченківського району;

Сологуб Ніна, вихованка гуртка «Дивоколо» БДЮТ Деснянського району;

Вершиніна Юлія, учениця 3-А класу СЗШ №13 ім.І.Хитриченка Святошинського району;

Пірог А.Г., учитель образотворчого мистецтва Гімназії №267 Дарницького району;

Воронцова Кіра, вихованка гуртка «Юний еколог» ЦТТМ Дарницького району;

Шестопал Софія, вихованка арт-майстерні «Намалюю щастя ЦДЮТ Дніпровського району.

 

Нагородження переможців конкурсу відбулося в КП «Київський міський Будинок природи» 5 березня 2015 року.

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ "МІЙ ДОМАШНІЙ УЛЮБЛЕНЕЦЬ"

Конкурс пройшов в рамках відзначення Міжнародного дня захисту тварин. Нагородження відбулося в Київському міському будинку природи 14 жовтня 2014 року.

 

Організаторами конкурсу є КП «Київський міський Будинок природи», КП «Центр ідентифікації тварин» та КП «Притулок для тварин».

Конкурс проводився за сприяння виконавчих органів Київради (КМДА): Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, Управління екології та охорони природних ресурсів, за підтримки Київського зоологічного парку та Всеукраїнської громадської організації «Жива планета».

 

Учні київських шкіл малювали, виготовляли іграшки своїми руками, писали твори та робили фотозвіти. Всі роботи об’єднала тема любові та бережливого ставлення до друзів наших менших. Конкурсною комісією було визначено 21 переможця в усіх номінаціях за трьома віковими категоріями від 7 до 16 років.

Вітали дітей заступник директора Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київради (КМДА) - начальник Управління екології та охорони природних ресурсів Мавлянов Данило Бешимович разом з головним спеціалістом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради (КМДА) Собчук Вікторією Василівною.

Переможці отримали пам’ятні дипломи та призи.

Данило Мавлянов: «Київська влада постійно здійснює заходи щодо регулювання питань утримання та поводження з тваринами в місті,  а також вирішення проблеми безпритульних тварин з урахуванням міжнародного досвіду. Залучення школярів до захисту, піклування та догляду за тваринами є важливою складовою природоохоронної просвітницької роботи. Такі конкурси допомагають виховувати у підростаючого покоління любов та бережливе ставлення до друзів наших менших.»

Галина Бузан, координатор проектів Всеукраїнської громадської організації «Жива планета»: «Така ініціатива сьогодні є дуже актуальною. Відрадно, що влада Києва проводить конкурси творчості природоохоронного спрямування  для дітей та молоді, привертаючи таким чином увагу громадськості до екологічних проблем міста, зокрема питань охорони тварин. Мене порадували численні конкурсні роботи, що продемонстрували на скільки наші діти небайдужі та відкриті для того щоб спостерігати, любити та охороняти природу!»

 

Кращі малюнки:

Вікова категорія 7-10 років:

І місце - Павлюкова Даря, вихованка гуртка «Дивограй» БДТ Шевченківського району,

 

ІІ місце – Рапп Марія, вихованка художньої студії «Сім кольорів» Голосїївського району

ІІІ місце – Баженова Софія, вихованка народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Юний художник» БДЮТ Голосіївського р-ну

ІІІ місце – Семенова Марія, вихованка Арт-майстерні «Намалюю щастя» ЦДЮТ Дніпровського р-ну

Вікова категорія 11-13 років:

І місце - Вербовець Максим, учень 6-А класу СШ №264 Деснянського р-ну

ІІ місце – Циганкова Євгенія, вихованка гуртка «Барвиста  мозаїка» СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського р-ну

ІІІ місце - Парпалига Олександра, вихованка народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Юний художник» БДЮТ Голосіївського р-ну

 

ІІІ місце – Цимбалюк Вікторія, вихованка гуртка «Барвиста  мозаїка» СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського р-ну.

 

Краща іграшка:

Вікова категорія 7-10 років:

І місце – Кравець Михайло, вихованець гуртка «Фантазія» БДТ Шевченківського р-ну

ІІ місце- Ромадомова Марія, вихованка гуртка «Ладонька» ЦДЮТ Деснянського р-ну

ІІІ місце- Благополучний Нікіта, учень 2-А класу гімназії «Оболонь» Оболонського р-ну

Вікова категорія 11-13 років:

І місце – Левківський Артур, вихованець гуртка «Художня кераміка» СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського р-ну

ІІ місце – Бубон Ірина, вихованка гуртка «Гончарик» Школи народних ремесел НЕНЦ Подільського р-ну

ІІІ місце  Скубенко Каріна, вихованка КПДЮ Печерського р-ну.

Кращий фотозвіт:

Колективи віком 14-16 років:

І місце – колектив учнів 9-А класу гімназії «Оболонь» Оболонського р-ну,

ІІ місце – колектив учнів 9-Б класу СЗШ №108 Голосїївського р-ну

ІІІ місце – колектив вихованців туристичного гуртка СЗШ №18 Оболонського р-ну.

Крім того, встановлено 29 заохочувальних нагород.



 

"ПЕРВОЦВІТИ ПІД ОХОРОНОЮ"

Підведено підсумки конкурсу «Первоцвіти під охороною»

У конкурсі взяли участь учні та колективи загальноосвітніх шкіл і позшкільних навчальних закладів з 8 районів Києва. Усього було  подано 153 малюнка, 54 сувеніра, 3 оповідання, 16 плакатів-закликів.

Після розгляду всіх робіт конкурсна комісія вирішила визнати переможцями у  номінації «Кращий малюнок» у віковій категорії 7-10 років

Чулкову Ольгу, вихованку народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Юний художник» БДЮТ Голосіївського району – І місце.

Левченка Артема, вихованця Школи образотворчого мистецтва «Палітра» ЦТДЮ Святошинського району – ІІ місце.

ІІІ місце розділили  Волошук Богдан, учень 3-а класу Ліцею «Голосіївський» №241 Голосіївського району та Кулезньова Софія, вихованка Школи образотворчого мистецтва «Палітра» ЦТДЮ Святошинського району.

У віковій категорії 11-13 років  присуджено

І місце – Каюткіній Поліні, учениці 8-а класу СЗШ №297 Святошинського району.

ІІ місце – Камінській Яніні, вихованці народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Юний художник» БДЮТ Голосіївського району. А також Шемелеву Кирилу, учню 6-а класу СЗШ №103 Дніпровського району.

ІІІ місце - Мунтян Катерині, учениці 6-б класу СШ № 98 Дніпровського району.

У номінації  «Кращий сувенір» у віковій категорії 7-10 років

Найкращими визнали роботи:

  Левакової Катерини (гурток «Чарівні візерунки» СЮТ ЦНТТМ Дніпровського району) – І місце,

Бобошка Максима (1-в клас СЗШ №126 Дніпровського району) -  ІІ місце,

Струтини Анни (гурток «Юний еколог» ЦТТМ Дарницького району) - ІІІ місце.

«Кращий сувенір» у віковій категорії  11-13 років виготовили:

Д. Коноваленко та Д.Литвин (учні СЗШ № 10 Подільського райоону) – І місце,

Приймак Катерина, (вихованка гуртка «Художня кераміка» СЮТ ЦНТТМ

Дніпровського району)  - ІІ місце,

Учні  6-а класу гімназії № 117 ім. Лесі Українки Печерського району - - ІІІ місце.

 Краще оповідання –написала Самойленко Даря, учениця 6-б класу СЗШ  № 184 Дніпровського району - І місце.

 У номінації «Кращий плакат-заклик» присуджено

І місце – Горбань Каріні та Ільченко Аліні , ученицям 7-а класу  Дніпровського району,

  ІІ місце – Колективу екологічного гуртка СЗШ № 103 Дніпровського району, Колективу учнів СШ №264 Деснянського гайону,

ІІІ місце – Баюрі Єлизаветі, Баюрі Євгенії вихованкам гуртка «Дивосвіт» СЗШ № 258 Дніпровського району. Васецькій Єлизаветі ,  Недусі Олександрі, Турчин Анні, Цвіркун Діані (9-б клас НВК № 167 Дніпровського району), Бойко Єлизаветі, Кремінь Каріні, Кремінь Даяні, Харіній Анастасії, Кравченко Олександрі (гурток «Юний еколог» ЦНТТМ Дарницького району)

Вітаємо переможців!

роботи учасників конкурсу "Первоцвіти під охороною" 2014 р.

 






РОБОТИ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ
 "ДОПОМОЖЕМО ПТАХАМ УЗИМКУ"
2014 р.

 

Підведено підсумки конкурсу «Допоможемо птахам узимку»

в ньому взяли участь учні та колективи загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів із 10 районів Києва. Всього подано 259 робіт, у тому числі 155 малюнків, 78 іграшок (поробок), 11 оповідань, 15 плакатів-фотозвітів.

У номінації Кращий малюнок  (вікова категорія 7-10 років)

І місце присуджено Сьомко Марії, вихованці арт-майстерні «Намалюю щастя» Дніпровського р-ну

ІІ місце – Дяковій Софії, вихованці гуртка «Барвиста мозаїка» СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського р-ну.

ІІІ місце посіла Піколенко Катерина, вихованка народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Юний художник» БДТ Голосіївського р-ну.

Серед старших художників

І місце належить Тимощуку Нікіті, учню 7-В класу Ліцею №208 Дніпровського р-ну.

ІІ місце -  за Каюткіною Поліною, ученицею 8-А класу СЗШ № 297

ІІІ місце -  Канівцю Владиславу вихованцю народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Юний художник» БДТ Голосіївсього району.

У номінації Краща іграшка (7-10 років)

І місце присудили Гунді Дані, вихованці гуртка «Чарівнв візерунки» СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну.

ІІ місце – зайняв Поночевний Ілля, вихованець гуртка образотворчого мистецтва,

ІІІ місце – за Вербовцем Богданом, вихованцем гуртка образотворчого мистецтва ЦДЮТ Деснянського р-ну.

У номінації Краща іграшка (11-13років)

І місце – Жукову Денису, вихованцю гуртка ТО «Оригамі плюс» БДТ Шевченківського р-ну.

ІІ місце – посіла Вєчканова Анастасія, учениця 8-А класу гімназії № 117 Печерсього р-ну.

ІІІ місце присуджено Космацькій Діані, вихованці гуртка «Ліплення із солоного тіста» СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського р-ну.

Кращі оповідання написали:

Сульженко Олександра, учениця 5 класу Екологічного ліцею Голосіївського р-ну ( І місце),

Лазаренко Микола, вихованець гуртка «Дивоколо» ЦДЮТ  Деснянського району (ІІ місце),

Вакуловська Анастасія – учениця 6-Б класу СШ № 125 Дніпровськго  р-ну (ІІІ місце).

 


новорічна ялинка 2014

ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ КОНКУРСУ «НОВОРІЧНА ЯЛИНКА»

У конкурсі взяли участь учні та колективи загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів з 9 районів м. Києва. Всього подано 490 робіт, в тому числі: 188 малюнків, 134 новорічних прикраси, 113 різдвяних сувенірів, 55  новорічних ялинок. Роботи гарні, відповідають умовам конкурсу.

 

Після розгляду всіх робіт у відповідності до Положення про конкурс «Новорічна ялинка» конкурсна комісія ВИРІШИЛА:

1.     Визнати переможцями і присудити в номінаціях:

Кращий новорічний малюнок

(індивідуальна робота, вікова категорія 7-10 років):

I місце – Залєвській Марії, вихованці гуртка «Барвиста Мозаїка» СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району;

II місце Мазігулі Максиму, учню 5-А класу СЗШ № 258 Дніпровського району;

IIІ місцеПурик Руслані, учениці 5-Б класу НВК № 167 Дніпровського району;

Кращий новорічний малюнок

(індивідуальна робота, вікова категорія 11-13 років):

I місце – Федоренко Валерії, вихованці народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Юний художник» БДЮТ Голосіївського району;

II місце – Бунеску Анні, вихованці гуртка образотворчого мистецтва «Дивограй» БДТ Шевченківського  району;

III місце – Хрипуновій Ангеліні, учениці 8 –А класу Технічного ліцею Дніпровського району.

Краща новорічна прикраса

(індивідуальна робота, вікова категорія 7-10 років):

I місце – Дяченко Марині, учениці 3-Б класу СЗШ № 103 Дарницького району;

II місце – Єремєєвій Софії , вихованці гуртка «Умілі рученята» НВК «Домінанта» Дніпровського району;

IIІ місце – Імасу Віктору, учню 2-В класу Ліцею № 100 «Поділ» Подільського району;

Краща новорічна прикраса

(індивідуальна робота, вікова категорія 11-13 років):

I місце Бунеску Анні, вихованці ТО «Світлиця» БДТ Шевченківського району;

II місце – Рубанову Кірілу, вихованцю ТО «Візерунки» БДТ Шевченківського району;

III місце Горловій Поліні, вихованці гуртка «М’яка іграшка» Київського Палацу дітей та юнацтва Печерського району;

Кращий різдвяний сувенір

(індивідуальна робота, вікова категорія – 7-10 років)

I місце – Ігнатенко Дар’ї, вихованці гуртка «Ліплення із солоного тіста» СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району;

II місце – Ткаченку Ярославу, учню 2-А класу СЗШ № 212 Деснянського району;

IIІ місце Красій Катерині, вихованці гуртка «Художня кераміка» СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району;

Кращий різдвяний сувенір

(індивідуальна робота, вікова категорія – 11-13 років)

I місце Баландіній Катерині, вихованці ТО «Калейдоскоп майстерності» БДТ Шевченківського району;

II місце Чередніченко Олені, учениці 9-Б класу СЗШ № 66  Дніпровського району;

III місце Дудник Олені, вихованці ТО «Світлиця» БДТ Шевченківського району.

Краща новорічна ялинка

(індивідуальна або колективна робота,

вікова категорія – 14-16 років)

I місце Колективу учнів ( Воронкін Т., Грищенко К., Фаінова К., Лукова А., Шапошник А.) 3-Б класу СЗШ № 99 Дніпровського району;

II місце Голіку Єгору , учню 3-Б класу СШ № 322 Деснянського району;

II місце – Білогородській Дар’ї, учениці  2-А класу СШ № 252  Оболонського району;

III місце Кузьменко Катерині, вихованці  гуртка «Юний еколог» Центру ТТМ Дарницького району;

III місце Колективу гуртка декоративно-прикладного мистецтва «Майстрині» ( Баранова Л., Гусейнова А., Мисько І., Полторацька Я., Сірик Н., Сереєва А., Чмир Ю.) НВК  « Домінанта»  Дніпровського району;

III місце Чайковській Анні, учениці 9-А класу гімназії № 283 Деснянського району.

2. Переможців конкурсу «Новорічна ялинка» нагородити дипломами КП «Київський міський Будинок природи» та подарунками.

3. Встановити 20 заохочувальних нагород для учасників конкурсу.

4. Відзначити дипломами КП «Київський міський Будинок природи» та заохочувальними нагородами

 

4.1.  Шаповала Олександра,  учня 6 класу СШ № 252  Оболонського району;

4.2. Сидоренко Марію, ученицю 6-Г класу СЗШ № 8 Оболонського  району;

4.3. Колесник Катерину,  вихованку гуртка «Ліпка із солоного тіста» СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району.

4.4.    Телятник Ольгу, ученицю 6-Б класу СШ № 94 «Еллада» Печерського району.

4.5.    Горкаву Олександру, ученицю 6-А класу СЗШ № 103 Дніпровського району.

4.6.   Грищук Яну,  вихованку ТО «Майстерня «Забава» Центру позашкільної роботи Святошинського району.

4.7. Демченка Владислава, учня 3-А класу гімназії «Столиця» Дніпровського району;

4.8. Гончаренко Валерію, ученицю 3-Б класу школи № 322  Деснянського  району;

4.9. Осадчу Вероніку, вихованку гуртка «М’яка іграшка» НВК «Домінанта» Дніпровського району;

4.10.   Смакович Людмилу, ученицю 5-Г класу Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» Печерського району;

4.11. Ковган Владу, ученицю 3-А класу СЗШ № 225 Оболонського району;

4.12. Павловського Вадима, учня 4-А класу СЗШ № 93 Подільського району;

4.13.  Максимчука Захара,   учня 2-В  класу НВК № 240 «Соціум» Оболонського району;

4.14. Минку Ганну, ученицю 7-А класу СШ-інтернат № 18 Дніпровського району;

4.15. Митника Дениса, учню 6-А класу гімназії №117 імені Лесі Українки Печерського району.

 

4.16. Колектив зоогуртка ( Образцов А., Корсунська М., Корсунський Р.)  ЦДЮТ Деснянського району;

4.17. Колектив учнів 8-А, 9-А класу СШ № 216 Оболонського рай

ну;

4.19. Колектив гуртка «Флористики і декоративно-прикладного дизайну» Романо-германської гімназії № 123 Подільського району;

4.20. Колектив учнів 7-Б класу ( Пасічник Ольга, Мельничук Яна) гімназії № 283 Деснянського району.

4.18. Колектив гуртка «Бісероплетіння» БДЮТ Голосіївського району

 

 





ПІДСУМКИ КОНКУРСУ «МІЙ ДОМАШНІЙ УЛЮБЛЕНЕЦЬ»

8 жовтня 2013 року

Після розгляду всіх робіт у відповідності до Положення про конкурс «Мій домашній улюбленець» конкурсна комісія ВИРІШИЛА:

1.     Визнати переможцями і присудити в номінаціях:

Кращий малюнок

(індивідуальна робота, вікова категорія 7-10 років):

I місце – Сябро Катерині, вихованці студії образотворчого мистецтва «Юний художник» БДЮТ Голосіївського району;

І місце – Сябро Надії, вихованці студії образотворчого мистецтва «Юний художник» БДЮТ Голосіївського району;

II місце Моляренко Маргариті ,  учениці 3-Б класу Гімназії № 59 імені О.М. Бойченка Голосіївського району;

IIІ місцеЩербині Вікторії, учениці 2 класу СШ-ДС «Кияночка» Шевченківського району;

IIІ місцеСкриповій Євгенії, вихованці студії образотворчого мистецтва та дизайну Святошинського району;

IIІ місцеДемченко Марині, учениці 3-Б класу СШ № 322 Деснянського району;

Кращий малюнок

(індивідуальна робота, вікова категорія 11-13 років):

I місце – Тотьмяніній Ганні, вихованці студії образотворчого мистецтва та дизайну Святошинського району;

II місце – Кір’євій Дар’ї, вихованці  гуртка «Образотворче мистецтво» Школи народних ремесл НЕНЦ Подільського  району;

III місце – Кузнецову Сергію, учню 4 класу ПНВК ЗНЗ «ЯМБ» Святошинського району.

Краща іграшка

(індивідуальна робота, вікова категорія 7-10 років):

I місце – Ніколаєвій Дар’ї, учениці гімназії № 59 імені О.М. Бойченка Голосіївського району;

II місце – Савченко Ангеліні , учениці 4-А класу СЗШ № 13

імені І. Хитриченка Святошинського району;

IІI місце – Клименку Миколі, вихованцю гуртка  "Фантазія" БДТ Шевченківського району;

Краща іграшка

(індивідуальна робота, вікова категорія 11-13 років):

I місце Кремінь Каріні, вихованці гуртка «Юний еколог» ЦТТМ Дарницького району;

II місце – Булах Валентині, учениці 9-Акласу Ліцею № 142 Солом’янського району, вихованці гуртка «Казковий світ» ЦДЮТ Солом’янського району;

III місце Черкашиній Катерині, вихованці гуртка «Гончарик» Школи народних ремесл НЕНЦ Подільського району;

Кращий твір-опис

(індивідуальна робота, вікова категорія – 11-13 років)

I місце – Чигирин Софії, учениці 6-Б класу СЗШ № 35 Святошинського району;

ІІ місце – Труновій Валерії – учениці 8-Б класу СЗШ № 212 Деснянського  району.

ІІІ місце – Сороці Артему – учню 6-Б класу СЗШ № 258 Дніпровського  району.

Кращий фотозвіт

(колективна робота, вікова категорія – 14-16 років)

IІ місце Гричанюк Оксані,  учениці 9-А класу СЗШ №258 Дніпровського району;

II місце Курбановій Вікторії, учениці 9–В класу СЗШ №258 Дніпровського району;

IІI місце – колективу  вихованців гуртка зоології (Кирилець Марія, Образцов Антон, Єрмаченко Кирил) ЦДЮТ Деснянського району;

 

2. Переможців конкурсу «Мій домашній улюбленець» нагородити дипломами КП «Київський міський Будинок природи» та подарунками.

3. Встановити 11 заохочувальних нагород для учасників конкурсу.

4. Відзначити дипломами КП «Київський міський Будинок природи» та заохочувальними нагородами:

4.1. Гуменну Варвару, вихованку гуртка «Фантазія»  БДТ Шевченківського району;

4.2. Бунеску Анну, вихованку гуртка «Дивограй»  БДТ Шевченківського району;

4.3. Громадську Анну, вихованку гуртка «Бісерна фантазія»  ЦТТМ  Дарницького району;

4.4. Захарійчук Евеліну,  вихованку творчого об’єднання «Волошка» БДЮТ «Дивоцвіт» Дарницького району.

             4.5.  Каюткіну Поліну, ученицю 8-А класу СЗШ № 297 Святошинського району.

4.6. Кремінь Даяну, Харіну Анастасію , вихованок гуртка «Юний еколог» ЦТТМ Дарницького району.

4.7. Кравця Михайла, вихованця  гуртка «Фантазія» БДТ Шевченківського району.

4.8. Колосюка Назарія, вихованцю гуртка «Казковий світ» ЦДЮТ Солом’янського району;

4.9. Підгорну Аліну, ученицю 5-Б класу гімназії № 59 імені О.М. Бойченка Голосіївського району;

4.10. Дмитрієву Ірину, вихованку гуртка «Марія» гімназії «Троєщина» Деснянського району;

4.11. Єрошенко Єву, ученицю 1-А класу СШ № 174 Солом’янського району;

5. Висловити подяку вчителям та керівникам гуртків:

-        Станкевич Наталі Василівні – керівнику гуртка «Казковий світ» ЦДЮТ Солом’янського району;

-       Шкапі Сергію Васильовичу – керівнику гуртка ЦДЮТ Деснянського району;

-       Фоміній Світлані Валентинівні – керівнику народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Юний художник» БДЮТ Голосіївського району;

-       Вороніній Людмилі Дмитрівні – керівнику зразкового художнього колективу гуртка м’якої іграшки «Казка» БДЮТ «Дивоцвіт» Дарницького району;

-       Чернюк Тамарі Миколаївні – керівнику творчого об’єднання «Волошка» БДЮТ «Дивоцвіт» Дарницького району;

-       Адаменко Олені Андріївні – методисту ЦТТМ Дарницького району.

-       Пипченко Анні Ярославівні – педагогу-організатору гімназії № 59 імені О.М. Бойченка

-         Качур Тетяні Василівні – керівнику гуртка «Фантазія» БДТ Шевченківського району;

-       Волошиній-Ясь Ганні Петрівні – керівнику гуртка «Дивограй» БДТ Шевченківського району;

-       Магіровській Людмилі Іванівні – керівнику гуртка «Оригамі плюс»

-       Ізаак Ларисі Іванівні – керівнику студії образотворчого мистецтва ЦТДЮ Святошинського району.

-       Пипченко Тетяні Сергіївні – керівнику СШ-ДС «Кияночка»

-       Ткаченко Лесі Олександрівні – керівнику гуртка «Мрія» гімназії «Троєщина» Деснянського району.

2013-11-11




Нагородження переможців відбулося  16 жовтня о  15:00

у Будинку природи (вул. Рогнідинська,3)

 





ПІДСУМКИ КОНКУРСУ «ПЕРВОЦВІТИ ПІД ОХОРОНОЮ»

 

Підведено підсумки конкурсу «Первоцвіти під охороною»

Його проводили в чотирьох номінаціях:

I номінація – кращий  малюнок (індивідуальна робота);

II номінація – кращий сувенір (поробка) (індивідуальна робота);

III номінація – краще оповідання (індивідуальна робота);

IV номінація – кращий плакат-заклик (колективна     робота).

 У конкурсі взяли участь учні та колективи загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів з 8 районів м. Києва. Всього подано 283 роботи, у тому числі: 220 малюнків, 51 сувенір  (поробка), 7 оповідань, 11 плакатів-закликів.

Після розгляду всіх робіт у відповідності до Положення про конкурс «Первоцвіти під охороною» конкурсна комісія ВИРІШИЛА:

1.     Визнати переможцями і присудити в номінаціях:

Кращий малюнок

(індивідуальна робота, вікова категорія 7-10 років):

I місце – Купрієнко Юлії, вихованці Школи образотворчого мистецтва «Палітра» ЦТДЮ Святошинського району;

II місце Куріній Дарині,  вихованці гуртка «Художник» ЦДЮТ Дніпровського району;

IIІ місцеСереді Наталії, вихованці Школи образотворчого мистецтва «Палітра» ЦТДЮ Святошинського району;

 

Кращий малюнок

(індивідуальна робота, вікова категорія 11-13 років):

I місце – Каюткіній Поліні, учениці 7-А класу СЗШ № 297 Святошинського району;

II місце – Красуну Олексію, вихованцю ТО «Дивограй» БДТ Шевченківського  району;

III місце – Котлярській Дар’ї, учениці 2–Б класу СШ № 61 Шевченківського району.

 

Кращий сувенір (поробка)

(індивідуальна робота, вікова категорія 7-10 років):

I місце – Панчук Олександрі, учениці гімназії № 30 «ЕкоНад» Дніпровського району;

II місце – Пачос Єлизаветі , учениці 3-Б класу СЗШ № 108 Голосіївського району;

IІI місце – колективу гуртка «Захоплююче лозоплетіння» Школи народних ремесл НЕНЦ  Подільського району;

Кращий сувенір (поробка)

(індивідуальна робота, вікова категорія 11-13 років):

I місце Ковтуненко Валерії, вихованці гуртка «Ліпка із солоного тіста» СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району;

II місце – Реці Катерині, ученицю 9-Б класу СЗШ № 42 Дніпровського району;

III місце Погребняк Альоні, вихованці гуртка рукоділля «Світ захоплень» ЦТДЮ Святошинського району;

ІІІ місце Машевській Катерині, вихованці гуртка «Бісер чарівний» СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району.

 

Краще оповідання

(індивідуальна робота, вікова категорія – 11-13 років)

II місце – Ковальчук Марії, учениці 7-Б класу СШ № 148 Дніпровського району;

ІІІ місце – Роженко Олені – учениці 8-А класу СЗШ № 4 Дніпровського  району.

 

Кращий плакат-заклик

(колективна робота, вікова категорія – 14-16 років)

I місце колективу учнів 9-А класу (Данільченко Володимир, Римар Юлія) СШ № 138 Шевченківського району;

II місце колективу учнів 9 –А класу СЗШ №66 Дніпровського району;

IІI місце – колективу  учнів 9-А класу НВК №209 «Сузір’я» Дніпровського району;

 

Було встановлено 20 заохочувальних нагород для учасників конкурсу: десять у номінації «Кращий малюнок», сім – «Кращий сувенір (поробка)»,  три – «Кращий плакат-заклик».

Відзнакчено дипломами КП «Київський міський Будинок природи» та заохочувальними нагородами

Селівачова Мирона, учня 1-Б класу СЗШ №84 Печерського району;

Бевза Максима, вихованця ТО «Дивограй» БДТ Шевченківського  району;

Завадського В’ячеслава, вихованця зразкового художнього колективу студія образотворчого мистецтва «Сонечко» БДЮТ «Дивоцвіт» Дарницького району;

Трач Ольгу ,  ученицю 6-А класу СШ № 53 Шевченківського району.

             Коробку Вероніку , ученицю 3-А класу СЗШ № 289 Дарницького району.

Пальмового Антона, учня  7-Б класу гімназії «Консул» № 86 Печерського району.

Чан Нчок Лінь, вихованку Школи образотворчого мистецтва «Палітра» ЦТДЮ Святошинського району.

Данькевич Софію, ученицю 5 класу НВК «Престиж» Печерського району;

Красилівську Катерину, ученицю 6-Б класу гімназії № 48 Шевченківського району;

Канівця Вдадислава, вихованця студії «Юний художник» БДЮТ Голосіївського району;

. Петруша Михайла , учня 3-В класу СШ № 327 Дніпровського району;

Рибальченко Марію , ученицю 7-Б класу СШ  № 265  Дніпровського  району;

Берестову Яну,  ученицю 3 класу ССШ № 254 Святошинського району;

Грабовську Анастасію, ученицю 7-Б класу СЗШ № 108 Голосіївського району;

Мазур Маргариту, ученицю  5-А класу СШ № 112

ім.

колектив гуртка зразкового художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Мальви» Деснянського району;

колектив учнів СШ № 31Дніпровського району.

колектив гуртка творче об’єднання медиків-мікробіологів «Первоцвіт» ЦПР Святошинського району;

колектив учнів 10-Б класу Технологічного ліцею Дніпровського району

 

Нагороджено подяками вчителів та керівників гуртків:

-        Ільїну Наталю Володимирівну – вчителя СШ № 53 Шевченківського району;

-       Стурчакову Олену Валеріївну - вчителя СШ № 53 Шевченківського району;

-       Бурлак Ірину Юріївну - вчителя СШ № 53 Шевченківського району;

-       Виборній Наталії Іванівні – заступнику директора з навчально-виховної роботи СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району;

-       Долгушиній Наталії Миколаївні – керівнику студії образотворчого мистецтва «Сонечко» БДЮТ «Дивоцвіт» Дарницького району;

-       Юхименко Юлії Вікторівні – вчителю біології і географії НВК

«Престиж» Деснянського району.

У Будинку природи було проведено виставку кращих робіт учасників конкурсу.

21 травня відбулося нагородження переможців. 


 

 

 

ПІДСУМКИ КОНКУРСУ  «ДОПОМОЖЕМО ПТАХАМ УЗИМКУ»

роботи учасників конкурсу "Допоможемо птахам узимку" 2013 р.


 

Конкурс тривав із 01 грудня 2012 року до 24 лютого 2013 року.

Мета конкурсу: знайомство з орнітофауною зимуючих птахів

м. Києва, залучення школярів до підгодівлі птахів узимку, виховання бережливого ставлення до природи.

Конкурс проводився в чотирьох номінаціях:

I номінація – кращий  малюнок (індивідуальна робота);

II номінація – краща іграшка (поробка) (індивідуальна робота);

III номінація – краще оповідання (індивідуальна робота);

IV номінація – кращий плакат-фотозвіт (індивідуальна або колективна     робота).

 У конкурсі взяли участь учні та колективи загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів з 10 районів м. Києва. Всього подано 586 робіт, у тому числі: 457 малюнків, 81 іграшка  (поробка), 27 оповідань, 21 плакат – фотозвіт . Роботи гарні, відповідають умовам конкурсу.

Після розгляду всіх робіт у відповідності до Положення про конкурс «Допоможемо птахам узимку» конкурсна комісія ВИРІШИЛА:

1.     Визнати переможцями і присудити в номінаціях:


Кращий малюнок «Прилітайте друзі милі, не лякайтесь заметілі»

«Життя пернатих узимку»

(індивідуальна робота, вікова категорія 7-10 років):

I місце – Деркач Діані, учениці 5-А класу СЗШ № 11 Дніпровського району;

II місце Нальотовій Єлизаветі,  вихованці гуртка «Барвиста мозаїка» СЮТ-ЦНТТМ  Дніпровського району;

IIІ місцеТихому Михайлу, учню 1-Б класу СЗШ № 275 Деснянського району;

Кращий малюнок «Прилітайте друзі милі, не лякайтесь заметілі»

«Життя пернатих узимку»

(індивідуальна робота, вікова категорія 11-13 років):

I місце – Ксюткіній Поліні, учениці 7-А класу СЗШ № 297 Святошинського району;

II місце – Чупринкці Поліні, учениці 7-Б класу СШ № 155 Шевченківського  району;

III місце – Мацейчук Вірі, учениці 7–Б класу СЗШ № 186, Голосіївського району.

Краща іграшка (поробка)

(індивідуальна робота, вікова категорія 7-10 років):

I місце – Мельнику Ярославу, учня 1-Б класу СЗШ № 286 Голосіївського району;

II місце – Гуменюк Марії , учениці 2 класу ШДС «Кияночка» Шевченківського району;

IІI місце – Синьоокій Вероніці, учениці 5-А класу СЗШ № 297 Святошинського району;

Краща іграшка(поробка)

(індивідуальна робота, вікова категорія 11-13 років):

I місце колективу вихованців  гуртка народно-прикладного мистецтва ЦДЮТ Деснянського району;

II місце – колективу вихованців  гуртка «Бісер чарівний» СЮТ-ЦНТТМ  Дніпровського району;

III місце Лісіну Антону, вихованцю гуртка «Художня кераміка» СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району;

 

Краще оповідання

(індивідуальна робота, вікова категорія – 11-13 років)

I місце – Пономаренко Юлії, учениці 7-А класу ліцею-інтернату № 23 Шевченківського району;

II місце – Віксніній Дарині, учениці  6-А класу медичної гімназії № 33 Голосіївського району;

II місце Дуці Ользі , учениці 6-А класу, СШ № 317 Святошинського району;

ІІІ місцеКалюжній Єлизаветі - учениці 6-А класу, СШ № 317 Святошинського району;

ІІІ місце – Галетій Євдокії – учениці 7 класу СЗШ № 308 Деснянського району;

ІІІ місце – Горіховській Ірині – учениці 5-Б класу СЗШ № 174 Солом’янського району.

Кращий плакат-фотозвіт

(колективна робота, вікова категорія – 14-16 років)

I місце колективу вихованців гуртка «Образотворче мистецтво і природа» школи народних ремесел НЕНЦ Подільського району;

II місце колективу  учнів 7-Б класу СЗШ № 260 Голосіївського району;

II місце – колективу  учнів СЗШ № 180  Дніпровського району;

III місце Савчук Ользі, учениці 10-А класу СШ № 31 Дніпровського району;

III місце Вечурку Павлу, учню 9-А класу СЗШ № 42 Дніпровського району;

III місце колективу учнів Технологічного ліцею Дніпровського району.

2. Переможців конкурсу «Допоможемо птахам узимку» нагородити дипломами КП «Київський міський Будинок природи» та подарунками.

3. Встановити 26 заохочувальних нагород для учасників конкурсу: одинадцять у номінації «Кращий малюнок», десять – «Краща іграшка (поробка)»,  чотири – «Краще оповідання», один – «Кращий плакат-фотозвіт».

4. Відзначити дипломами КП «Київський міський Будинок природи» та заохочувальними нагородами в номінаціях:

Кращий малюнок  

(індивідуальна робота ):

4.1. Андрущенко Софію-Соломію, ученицю 7-Б класу гімназії «Консул» № 86 Печерського району;

4.2. Кушнерова Леоніда , учня 7-Б класу НВК «Престиж» Деснянського  району;

4.3. Марченка Радіона,  учня 2-А класу СЗШ № 134 Печерського району.

4.4. Плигача Івана, вихованця гуртка «Чарівна скриня» ЦДЮТ Солом’янського району.

             4.5.  Нальтова Євгена, учня 2-Г класу НВК «Соціум»

   № 240 Оболонського району.

4.6. Левченко Марію,  вихованку студії «Бджілка» ЦДЮТ «Шевченківець» Шевченківського району.

4.7. Олексієнка Віктора, учня 4-Є класу Скандинавської гімназії Дарницького району;

4.8. Патак Катерину, ученицю 10-А класу СШ «Еллада» Печерського району;

4.9. Ромашкіну Вікторію, ученицю СШ №99 Дніпровського району;

4.10. Гребенюк Софію, ученицю 4-А класу СШ № 53 Шевченківського району;

4.11.Іваненко Софію, вихованку гуртка «Аура» ЦДЮТ Солом’янського району.

Краща іграшка (поробка)

4.12. Свердлика Івана , учня 3-Б класу СШ № 305 Дарницького району;

4.13. Гриніва Назарія , учня 1-В класу СШ  № 148  Дніпровського  району;

4.14. Кравець Анну, вихованку ТО «Фантазія» БДТ Шевченківського району;

4.15.  Чимерську Вікторію , вихованку гуртка «Казковий світ» ЦДЮТ Солом’янського району;

4.16. Сай-мітряєву Софію, ученицю 1-Б класу СЗШ № 108 Голосіївського району.

4.17. Бойко Валерію, вихованку  гуртка «Казка» БДЮТ «Дивоцвіт»  Дарницького району;

4.18. Торкунову Поліну, ученицю Романо - германської гімназії № 123 Подільського району;

4.19. Косяк Вікторію, вихованку гуртка «Юний натураліст»  ЦТТМ Дарницького району;

4.20.  Колективу  вихованців гуртка «Марія» гімназії «Троєщина» Деснянського району;

4.21.Маркевич Тетяну, ученицю 3-А класу СЗШ № 13

ім. І.Хитриченка Святошинського району.


Краще оповідання

(індивідуальна робота, вікова категорія 11- 13 років)

 

4.22.  Лазаренко Юлію,   ученицю 7-А класу НВК «Домінанта» Дніпровського району;

4.23. Нижню Ганну, ученицю 8-А класу СЗШ № 228 Дніпровського району;

4.24. Шубу Оксану, вихованку гуртка «Діалог» ЦТТМ Дарницького району.

4.25. Прокопенко Анастасію, ученицю 8-А класу СШ № 95 Шевченківського району;

Кращий плакат-фотозвіт

 (колективна робота)

4.26. Колективу учнів СЗШ № 186 Голосіївського району.

Була проведена виставка кращих робіт переможців конкурсу «Допоможемо птахам узимку»  у березні 2013 року.

Нагородження переможців конкурсу "Допоможемо птахам узимку

6. Нагородження переможців конкурсу «Допоможемо птахам узимку» відбулося  в Будинку природи  6 березня 2013 року.

 

 

 

ПІДСУМКИ КОНКУРСУ  «ЯЛИНКА 2013»

Конкурс-виставка "Ялинка 2013"


Підведено підсумки конкурсу дитячої творчості «Ялинка-2013» У ньому взяли участь учні та колективи загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів з 10 районів м. Києва. Було представлено 552 роботи, в тому числі: 183 новорічних малюнків, 185 новорічних прикрас, 88 різдвяних сувенірів, 96 новорічних ялинок.

Конкурс проводився в чотирьох номінаціях:

I номінація – кращий новорічний малюнок(індивідуальна робота);

II номінація – краща ялинкова прикраса (індивідуальна робота);

III номінація – кращий різдвяний сувенір (індивідуальна робота);

IV номінація – краща новорічна ялинка (індивідуальна або колективна     робота).

Після розгляду всіх робіт у відповідності до Положення про конкурс «Ялинка–2013» конкурсна комісія ВИРІШИЛА:

1.     Визнати переможцями і присудити в номінаціях:

 

Кращий новорічний малюнок «Ялинка на головній площі країни»

(індивідуальна робота, вікова категорія 7-10 років):

I місце – Пятенко Риммі, вихованці гуртка «Пластилінопластика» Центру ТТМ Дарницького району;

II місце Хімінчук Олександрі, вихованці гуртка «Образотоворче мистецтво» ЦТ «Шевченківець» Шевченківського району;

IIІ місцеТопільській Діані, учениці 1-А класу СЗШІ № 18 Дніпровського району;

 

Кращий новорічний малюнок «Ялинка на головній площі країни»

(індивідуальна робота, вікова категорія 11-13 років):

I місце – Молнару Андрію, учню 6-А класу СШ № 53 Шевченківського району;

II місце – Зібцевій Ірині, учениці 8-А класу СЗШ № 191 Дніпровського  району;

III місце – Кондратюк Валерії, учениці 9 –А класу Технічного ліцею, Шевченківського району.

 

Краща новорічна прикраса

(індивідуальна робота, вікова категорія 7-10 років):

I місце – Білик Аліні, учениці 1-Б класу СЗШ № 62 Дарницького району;

II місце – Черняк Анні , учениці 2-В класу СШ № 105 Дарницького району;

II місце – Пустовіт Дар’ї, учениці 2-Б класу СШ № 247 Деснянського району;

Краща новорічна прикраса

(індивідуальна робота, вікова категорія 11-13 років):

I місце Саліховій Варварі,  вихованці  гуртка «М’яка іграшка»  НВК «Домінанта» Дніпровського району;

II місце – Братко Вікторії, вихованці гуртка « Казка» БДЮТ «Дивоцвіт» Дарницького району;

III місце Майстренко Ірині, вихованці гуртка « Казка» БДЮТ «Дивоцвіт» Дарницького району;

 

Кращий різдвяний сувенір

(індивідуальна робота, вікова категорія – 7-9 років)

I місце – Поліщук Марії, учениці 1-А класу СЗШ № 101 Шевченківського району;

II місце – Панасюку Вадиму, учню 3-А класу КЗСШІ № 21 Оболонського району;

IIІ місце колективу гуртка «Флористика» КПДЮ Печерського району;

Кращий різдвяний сувенір

(індивідуальна робота, вікова категорія – 11-13 років)

I місце Вечурку Павлу, учню 9-А класу СЗШ № 42 Дніпровського району;

II місце Якименко Анастасії,  учениці 7-Б класу СЗШ № 212 Деснянського району;

III місце – Березній Анастасії, вихованці гуртка «Ліплення  із солоного тіста» СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району.

 

Краща новорічна ялинка

(індивідуальна або колективна робота, вікова категорія –

14-16 років)

I місце Юші Вікторії, вихованці гуртка «Умілі рученята» НВК «Домінанта» Дніпровського району;

II місце Петровій Вірі, ученицю 7 класу СШ № 329 Дарницького району;

II місце – Трунову Денису, учню 3-А класу, СЗШ № 212  Деснянського району;

III місце колективу гуртка «Гончарик» Школи народних ремесл НЕНЦ Подільського району;

III місце Дмитрюк Марії, учениці 8-Б класу СЗШ № 62 Дарницького району;

III місце Гмизіній Ірині, учениці 9-Б класу СШ № 193 Подільського району.

2. Нагородити дипломами КП «Київський міський Будинок природи» та подарунками переможців конкурсу «Ялинка–2013».

3. Встановити 26 заохочувальних нагород для учасників конкурсу: шість у номінації «Кращий новорічний малюнок», вісім – «Краща новорічна прикраса», шість – «Кращий різдвяний сувенір», шість – «Краща новорічна ялинка».

4. Відзначити дипломами КП «Київський міський Будинок природи» та заохочувальними нагородами в номінаціях:

 

Кращий новорічний малюнок  «Ялинка на головній площі країни»

(індивідуальна робота ):

4.1. Малиш Олександру, ученицю 2 класу СШ № 317  Святошинського району;

4.2. Толстую Алісу, вихованку гуртка «Студія образотворчого мистецтва «Бджілка» ЦДЮ «Шевченківець» Шевченківського  району;

4.3. Савчука Гліба,  учня 8-Б класу Технічного ліцею Шевченківського району.

4.4.    Свеженцеву Варвару, вихованку гуртка «Мистецтво» СШ №246 Дніпровського району.

4.5.    Кулешову Уляну, ученицю 3-А класу СШ № 53Шевченківського району.

4.6.   Омельченко Дар’ю,  вихованку гуртка «Художник» ЦДЮТ Дніпровського району.

 

Краща новорічна ялинка

(індивідуальна або колективна робота, вікова категорія –

14-16 років)

4.7. Баландіну  Катерину, вихованку ТО «Калейдоскоп майстерності» БДТ Шевченківського району;

4.8. Бодрова Микиту, учня 3-В класу школи № 101  Шевченківського  району;

4.9. Плевако Катерину, вихованку гуртка «Орігамі» БДЮТ «Дивоцвіт» Дарницького району;

4.10.   Колектив учнів 10-А класу СШ № 146 Дніпровського району.

4.11. Зоренко Валерію, ученицю 2-А класу гімназії № 261 Дарницького району.

4.12.    Колектив гуртка НВК «Домінанта» Дарницького району.

 

Кращий різдвяний сувенір

(індивідуальна робота)

4.13.  Зачепило Софію,   ученицю 7-А класу гімназії східних мов № 1 Святошинського району;

4.14. Мамай Дар’ю, вихованку БДЮТ «Дивоцвіт» Дарницького району;

4.15. Руденко Марину, вихованку гуртка ТО орігамі «Журавлик» ЦПР Святошинського району.

4.16. Вишняк Анну, ученицю 7-А класу гімназії № 75 Печерського району.

4.17. Савченко Іллю, учня 6-Б класу СЗШ № 184 Дніпровського району;

4.18.   Вербицького Євгена, вихованця гуртка м’якої іграшки «Казка» БДЮТ «Дивоцвіт» Дарницького району.

 

Краща новорічна прикраса

(індивідуальна робота)

4.19. Савченко Ангеліну, ученицю 3-А класу СЗШ № 13

ім. І. Хитриченка Святошинського району;

4.20. Певченка Гліба, учня 1-Б класу СЗШ № 168 Оболонського району;

4.21. Петрову Надію,  ученицю 7 класу № 239 Дарницького району;

4.22. Оболешеву Ірину ученицю 3 класу СШ № 322 Деснянського району;

4.23. Черніцьку Олександру, ученицю 4 класу СШ №27 Святошинського району;

4.24.    Сербіна Михайла,  учня 1  класу СШ № 6  Подільського району;

4.25.    Краєву Крістіну, ученицю 1-А класу гімназії № 32 Печерського району;

4.26.  Горбову Єлизавету, вихованку Центру позашкільної роботи Святошинського району.

Виставка  робіт переможців конкурсу «Ялинка -2012»  триває в Будинку природи з 20 грудня 2012 – по 14 січня 2013 року.

 

Переможці конкурсу одержали дипломи та подарунки.

 

Конкурс "Мій домашній улюбленець"

Фотозвіт конкурсу "Мій домашній улюбленець"

Список переможців міського конкурсу «Мій домашній улюбленець», який         проводився в рамках відзначення Міжнародного дня захисту тварин

 

1. НОМІНАЦІЯ «КРАЩИЙ МАЛЮНОК»

І місце:

ПІКОЛЕНКО КАТЕРИНА -  учениця 2-Б класу гімназії №59 імені  О.М.Бойченка

Голосіїївського району(вікова категорія 5-7 років);

СЕРБІН ЮЛЯ – вихованка ТО «Візерунки» Будинку дитячої творчості Шевченківського  

району(вікова категорія 8-10 років);

ЗУБЧЕНКО АЛІНА – учениця 8 класу еколого- природничого ліцею

№116 Голосіївського району(вікова категорія 11-13 років).

ІІ місце:

РУБАНОВ  КІРІЛ вихованець ТО «Візерунки» Будинку  дитячої творчості Шевченківського  району (вікова категорія 8-10 років);

ГРЕСЬКО КАТЕРИНА - вихованка Київського Палацу дітей та юнацтва(вікова категорія 8-10 років);

ПРОКОПЦОВА  МАРИНА -  вихованка Центру технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді  Дарницького району(вікова категорія 11-13 років);

ІІІ місце:

СКІПОР ВАЛЕРІЯ  - вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» Дарницького району (вікова категорія 8-10 років);

ПЕТРОВА ВІРА   -   учениця 7-Г класу СЗШ №329 «Логос» Дарницького району(вікова категорія 11-13 років);

ПЕТРОВА НАДІЯ - учениця  7-Г класу СЗШ №329  «Логос» Дарницького району (вікова категорія 11-13 років);

ЗАОХОЧЕННЯ:

КЕРМАЧ РОКСОЛАНА- учениця 3-А класу гімназії №59 імені О.М.Бойченка  Голосіїївського  району;

ЗАХАРІЙЧУК ВІОЛА - вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» Дарницького району;

ТАРАСОВА ОКСАНА – учениця    8 класу еколого- природничого ліцею №116  Голосіївського району.  


2. НОМІНАЦІЯ « КРАЩА  ІГРАШКА»

 І місце:

ДАВИДЕНКО  ВІКТОРІЯ  вихованка  Центру технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді  Дарницького району

 ІІ місце:

САВЧЕНКО АНГЕЛІНА   - учениця 3-А класу СЗШ   школи № 13 імені І.Хитриченка Святошинського району

БЕРЕЗОВСЬКА МАРИНА – вихованка ТО «Візерунки»  Будинку дитячої творчості       Шевченківського району;

 ІІІ місце:

КРАВЕЦЬ АННА    -   вихованка  ТО «Фантазія» Будинку дитячої творчості Шевченківського району;

САВЧЕНКО СОФІЯ -  вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» Дарницького  району;

ЗАХАРІЙЧУК ДІАНА - вихованка  навчально-виховного комплексу «Домінанта» Дніпровського  району.

 ЗАОХОЧЕННЯ:

ШЕВЧЕНКО АННА - учениця 5 класу СЗШ № 258 Дніпровського району

ЯЦЮК КРИСТИНА - вихованка навчально- виховного комплексу  «Домінанта » Дніпровського району;

КОСТЮК  ДЕНИС  -   вихованець Будинку дитячої творчості Шевченківського району;

КРАВЕЦЬ МИХАЙЛО – вихованець  Будинку дитячої творчості Шевченківського району;

БУТОВИЧ МАРГАРИТА – вихованка Київського  Палацу дітей та юнацтва

КОЛЕКТИВ ВИХОВАНЦІВ дошкільного навчального закладу №444 Дніпровського району.


   3. НОМІНАЦІЯ «КРАЩЕ ОПОВІДАННЯ»

І місце:

МАЛЬНОВА ВІКТОРІЯ – учениця 5-А класу гімназії № 59 імені О.М. Бойченка Голосіївського району;

ІІ  місце:

МІРЗОЄВ ТИМУР    - учень  8 класу еколого- природничого    ліцею № 116 Голосіївського району;

ЧИРВА  ВІТАЛІЙ    учень 7 класу еколого- природничого     ліцею № 116 Голосіївського району.

 ІІІ місце:

СОКОЛ СОФІЯ – учениця 5-А класу  спеціалізованої школи№112 Голосіївського району


4. НОМІНАЦІЯ «КРАЩИЙ ФОТОЗВІТ»

І місце  -  КУЦЕНКО ЯНА - учениця 7 класу спеціалізованої школи № 112 Голосіївського району; 

ІІ місце -  ГРАНІЧ ОЛЕГ – учень 8-А класу гімназії № 59 імені О.М.Бойченка  Голосіївського району;

ІІІ місце – ДУБОВ ІЛЛЯ т а ДУБОВА ДІНА – вихованці зоологічного гуртка Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району.