Переможці конкурсу "Мій домашній улюбленець"

опубліковано 7 жовт. 2015 р., 05:53 Адміністратор сайту   [ оновлено 29 жовт. 2015 р., 02:21 ]

2 жовтня у КП «Київський міський Будинок природи» було підведено підсумки щорічного конкурсу «Мій домашній улюбленець».

Конкурс проведено у рамках природоохоронної акції за сприяння Департаменту освіти і науки, молоді та спорту (КМДА), Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА.

Мета конкурсу: виховання у підростаючого покоління любові та бережливого ставлення до тварин.  Конкурс тривав із 01 травня до 30 вересня 2015 року. У конкурсі взяли участь учні та колективи загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів з 10 районів м. Києва. Всього подано 437робіт, у тому числі: 247 малюнків, 91 іграшки , 13 оповідань, 25 фотозвітів, 61 аплікація .

Комісія у складі 7 чоловік визначила переможців у конкурсі у наступних номінаціях:

Кращий малюнок

(індивідуальна робота, вікова категорія 7-10 років):

I місце – Лапенко Діана, вихованка студії «Акварель» ЦДЮТ Деснянського району;

ІІ місце – Лавриненко Анастасія, учениця 2-А класу СШ № 202 Деснянського району;

IIІ місце Синчук Злата,  учениця 2-В класу СШ № 322 Деснянського району;

 

Кращий малюнок

(індивідуальна робота, вікова категорія 11-13 років):

I місце – Чулкова Ольга, вихованка народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Юний художник» БДЮТ Голосіївського району;

II місце – Адамовська Лада, учениця 6-Є класу Скандинавської гімназії Дарницького району;

III місце – Омельчук Ангеліна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Дивограй» БДТ Шевченківського району;

 

Краща іграшка

(індивідуальна робота, вікова категорія 7-10 років):

I місце – Фуртіна Вероніка, учениця 3-А класу НВК № 183 «Фортуна» Дніпровського району;

II місце – Гайдук Поліна, вихованка гуртка «Юний еколог» ЦТТМ Дарницького району;

IІI місце – Горбач Лідія, вихованка гуртка «Казковий світ» Центру дитячої та юнацької творчості Солом’янського району.

Краща іграшка

(індивідуальна робота, вікова категорія 11-13 років):

I місце Кіріс Наталія, вихованка зразкового художнього колективу гурток м’якої іграшки «Казка» БДЮТ «Дивоцвіт» Дарницького району;

II місце – Сорочинська Софія, вихованка гуртка «Авторська лялька» КПДЮ Печерського району;

III місце Радченко Аріана, вихованка майстерні м’якої іграшки ЦПР Святошинського району;

 

Краща аплікація

(індивідуальна робота, вікова категорія 7-10 років):

I місце – Козачук Кіра, учениця 2-В класу НВК № 240 «Соціум» Оболонського району;

II місце – Лимар Богдана, вихованка ЦДЮТ Дніпровського району;

IІI місце – Авдієвський Гліб, учень 2-В класу НВК № 240 «Соціум» Оболонського району;

 

Краща аплікація

(індивідуальна робота, вікова категорія 11-13 років):

I місце Удовенко Ольга, вихованка зразкового художнього колективу «Світлиця» БДТ Шевченківського району;

II місце – Коренькова Олена, вихованка гуртка «Бісер чарівний» СЮТ−ЦНТТМ Дніпровського району;

III місце Новохацька Анастасія, вихованка Центру дитячо-юнацької творчості Дніпровського району;

 

Кращий твір-опис

(індивідуальна робота, вікова категорія – 11-13 років)

I місце – Розум Лев та Захар, вихованці зоогуртка ЦДЮТ Деснянського  району.

ІІ місце – Осадча Анастасія, учениця 7-В класу НВК № 183 «Фортуна» Дніпровського  району.

ІІІ місце – Нальотов Євгеній, учень 5-Б класу НВК № 240 «Соціум» Оболонського району

 

Кращий фотозвіт

(колективна робота, вікова категорія – 14-16 років)

IІІ місце колектив гуртка «Сокіл» СЗШ № 18 Оболонського району.

 

2. Переможців конкурсу «Мій домашній улюбленець» нагородити дипломами КП «Київський міський Будинок природи» та подарунками.

3. Встановити 27 заохочувальних нагород для учасників конкурсу.

4. Відзначити дипломами КП «Київський міський Будинок природи» та заохочувальними нагородами:

4.1. Брайновська Анастасія, учениця 3-А класу Кловського ліцею

№ 77 Деснянського району;               

4.2. Дейнека Тетяна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Дивограй» БДТ Шевченківського району;

4.3. Черемісіна Анна, вихованка дитячого клубу «Акуна – Матата» студія образотворчого мистецтва «Барви» Дарницького району;

4.4. Ткаченко Іванна,  вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Дивограй» БДТ Шевченківського району;

             4.5. Кікалішвілі Дінара, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Етюд» БДТ Шевченківського району;

             4.6. Вербовець Максим, вихованець гуртка «Ма-Ко» ЦДЮТ Деснянського району;

4.7. Опанасенко Олександра, учениця 7-В класу НВК № 183 «Фортуна» Дніпровського району;

4.8. Сопілко Наталія, вихованка Центру дитячо-юнацької творчості Дніпровського району;

4.9. Левченко Артем, учень 6-Б класу ЗОШ № 308 Десняського району;

4.10. Лифар Катерина, вихованка народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Юний художник» БДЮТ Голосіївського району;

4.11. Слупський Макарій, учень 1-Д НВК №240 «Соціум» Оболонського району;

4.12. Владимирська Поліна, учениця 4-Б класу СШ №322 Деснянського району;

4.13. Бубнова Софія, учениця 3-Г класу СШ №15 Голосіївського району;

4.14. Шкелебей Леся,  учениця 3-Б класу СЗШ № 253 Святошинського району;

4.15.  Іванова Вероніка, вихованка гуртка «М’яка іграшка» НВК «Домінанта» Дніпровського району;

4.16. Святненко Максим, учень 4−А класу СШ № 322 Деснянського району;

4.17. Денисенко Даниїл, вихованець гуртка «Паперова майстерня» ЦТТМ Дарницького району;

4.18. Мельниченко Сергій, учень 7-В класу СЗШ № 258 Дніпровського району;

4.19. Мілантьєва Поліна, учениця 7-В класу СЗШ № 258 Дніпровського району;

4.20.  Козлова Валерія, вихованка майстерні м’якої іграшки ЦПР Святошинського району;

4.21. Нестерчук Поліна, вихованка гуртка  «М’яка іграшка» КПДЮ Печерського району;

4.22. Абрамова Анна, вихованка гуртка  «М’яка іграшка» КПДЮ Печерського району;

4.23.  Ігнатенко Дарина, вихованка гуртка «Ліпка із солоного тіста» СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району;

4.24. Гурова Маргарита, вихованка зразкового художнього колективу ТО « Світ іграшки» ЦТТМ Дарницького району;

4.25. Боговик Артем,  учень 1-Д класу НВК № 240 «Соціум» Оболонського району;

4.26. Гришукова Ангеліна, учениця 1-Г класу НВК № 240 «Соціум» Оболонського району;

4.27. Онищенко Валерія, учениця 6-Б класу Скандинавської гімназії Дарницького району.

 

Нагородження переможців конкурсу «Мій домашній улюбленець» було проведено в Будинку природи 06 жовтня 2015 року.

 

 

 

                                     

 

Comments