Плануються


Запрошуємо 8 грудня о 13:00 на майстер-клас з плетіння «Ловця снів»

опубліковано 29 лист. 2019 р., 05:29 Адміністратор сайту

Запрошуємо 8 грудня о 13:00 на майстер-клас з плетіння «Ловця снів»

Ловці Снів це домашні обереги, що захищають від нічних кошмарів, відганяють погані сни та безсоння. Ловців Снів використовують як помічники для приманювання обізнаних снів, радості та натхнення. Ловець Снів працює на всю родину, що мешкає в приміщенні. Дуже часто люди, що досі не бачили й не запам'ятовували свої сни, починають відчувати позитивні зміни.

Майстер Тетяна навчить самостійно виготовляти ці амулети, розповість легенди та

розтлумачить значення символів.

Ви зможете сплести амулет для себе і для своїх близьких та з користю проведете декілька годин в теплій і затишній залі, у привітній компанії серед акваріумів з рибками.

Ловець Снів, зроблений власними руками, принесе в ваш дім спокій, гармонію і тільки приємні сни.

Деталі за телефоном +380509666939

#ловец снов делаем #своими руками

#ловец снов_киев

#ловец снов_для взрослых

12 грудня 2018 року відбудеться семінар. Запрошуємо до участі.

опубліковано 28 лист. 2018 р., 01:13 Адміністратор сайту   [ оновлено 28 лист. 2018 р., 01:18 ]

12 грудня 2018 року відбудеться семінар на тему: «Техно-оптимізм "кінець техноутопії":  концепти інформаційного суспільства та "нульового зростання"».

Доповідач:

Андрос Олег Євгенійович, кандидат політичних наук, доцент кафедри публічного управління для сталого розвитку та екологічного менеджменту Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління. Автор монографії «Екологістські рухи в сучасному політичному процесі».

Під інформаційним суспільством слід розуміти таке якісне становище, яке суспільство досягає на високому рівні свого політичного, економічного, науково-технічного і культурного розвитку. Варто відзначити, що в інформаційному суспільстві стрімко зростає обсяг інформації, яка впливає на всі сторони як матеріальної, так і духовної життя. Засоби масової інформації набувають тут важливу функцію впливу на політичні процеси.

Якісний стрибок у розвитку інформаційних технологій в кінці XX ст. породив нову глобальну соціальну революцію, що не могло не відбитися на розвитку ідей глобального інформаційного суспільства. В інформаційному суспільстві традиційні структури державного управління, існуючі в більшості розвинених країн світу з властивою індустріальному суспільству системі цінностей, змушені змінювати власні погляди на використання владних повноважень, оскільки з появою принципово нових методів та можливостей здійснення впливу на громадян, колишні методи впливу втрачають свою ефективність. Таким чином, нова система суспільних відносин інформаційного суспільства (або окремих його елементів) починає витісняти колишню систему, відбувається інтеграції традиційних органів державної влади і управління в сформовані системи суспільних відносин в інформаційній сфері.


ПРОГРАМА семінару

12 грудня 2018 року

14:45 – 15:00  Реєстрація учасників семінару.

        15:00 – 15:55  Тема доповіді:

«Техно-оптимізм "кінець техноутопії":  концепти інформаційного суспільства та "нульового зростання"»

         15:55 – 16:15 Обмін думками, відповіді на запитання
 

 

Місце проведення:

КП «Київський міський Будинок природи»

м. Київ, вул. Рогнідинська, 3

(ст.. метро «Палац Спорту», або «Площа Льва Толстого»)

Запрошуємо до участі. Попередня реєстрація за тел.234-45-47 

E-mail: prurod@ukr.net


24 листопада 2018 року конкурс співочих канарок "Кращий кенар соліст-2018"

опубліковано 5 лист. 2018 р., 08:32 Адміністратор сайту


24 листопада 2018 року в КП "Київський міський Будинок природи" відбудеться VІІІ відкритий чемпіонат співочих канарок "Кращий кенар соліст - 2018". Конкурс проводить секція співочих та декоративних птахів Будинку природи. Участь у конкурсі беруть канароводи з різних куточків України. Вони привозять до Києва своїх найкращих пернатих співаків - канарок, яких готують до конкурсу цілий рік, а інколи і більше. Птахи співають по черзі в повній тиші і оцінюють їх кваліфіковані судді. Початок прослуховування о 09:00.

 

Попередня реєстрація для бажаючих прийняти участь у конкурсі за телефоном: 067-961-96-96.

Виставки акваріумних риб та рослин і Олени Журавської "Кісточкове мереживо" в цей день не працюватимуть.

За додатковою інформацією звертатись за телефоном: 044-234-45-47

Сюжет з конкурсу канарок 2017 року

https://www.youtube.com/watch?v=E_pLTMu8-So

21 лютого в 15-00 відбудеться семінар

опубліковано 8 лют. 2018 р., 02:06 Адміністратор сайту

21 лютого відбудеться семінар "Сучасний світ та його виклики: глобалізація, межі росту, «холодні» та «гарячі конфлікти», їх причини".
Доповідач: Андрос Олег Євгенійович, кандидат політичних наук, доцент кафедри публічного управління для сталого розвитку та екологічного менеджменту Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління. Автор монографії «Екологістські рухи в сучасному політичному процесі».

В ході семінару розкриватимуться такі теми:

1. Явища глобалізації та «альтернативної глобалізації». Історія та нинішній стан.

2. Що таке «Межі росту», доповіді Римського клубу, їхнє значення для світової екополітики та економіки. Течія «екоалармістів» в науці на прикладі книги «Кінець техноутопії» Вільяма Каттона.

3. «Холодні» та «гарячі» конфлікти сучасності. Війна в Україні, Іраку, Сирії, Афганістані та ін. з точки зору геополітики та боротьби за ресурси. Коротка історія концепту «гібридної війни». Використання дисципліни «геополітика» у пропагандистських цілях державою-агресором.

4. Огляд перспектив розвитку сучасного глобалізованого світу. Футурологічні бачення цього розвитку (що таке «пост сингулярність» та ін.).

Запрошуємо до участі. Попередня реєстрація за тел.234-45-47 

14 грудня о 10:30 відбудеться спільна нарада

опубліковано 13 груд. 2017 р., 02:09 Адміністратор сайту   [ оновлено 13 груд. 2017 р., 06:41 ]

14 грудня о 10:30 в приміщенні актового залу КП «Київський міський Будинок природи» відбудеться спільна нарада між керівництвом КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» та Комісією зоодопомоги при Департаменті  міського благоустрою та збереження природного середовища.

Мета заходу:

-          опрацювання питань, що стосуються взаємодії в роботі з контролю за безпритульними тваринами;

-          опрацювання питань, що стосуються стерилізації та вакцинації безпритульних тварин;

-          визначення умов взаємодії та стратегій залучення до співпраці волонтерів, опікунів, тощо;

-          інші питання.

25 листопада 2017 року конкурс співочих птахів

опубліковано 23 лист. 2017 р., 00:49 Адміністратор сайту   [ оновлено 23 лист. 2017 р., 00:50 ]


25 листопада 2017 року в КП "Київський міський Будинок природи" відбудеться VІІ відкритий чемпіонат співочих канарок "Кращий кенар-соліст - 2017". Конкурс проводить секція співочих та декоративних птахів Будинку природи. Участь у конкурсі беруть канароводи з різних куточків України. Вони привозять до Києва своїх найкращих пернатих співаків - канарок, яких готують до конкурсу цілий рік, а інколи і більше. Птахи співають по черзі в повній тиші і оцінюють їх найкращі судді. Початок прослуховування о 09:00.
 
Попередня реєстрація для бажаючих прийняти участь у конкурсі за телефоном: 067-961-96-96.

Виставки акваріумних риб та рослин і Олени Журавської "Кісточкове мереживо" в цей день не працюватимуть.

За додатковою інформацією звертатись за телефоном: 044-234-45-4717 жовтня в 15-00 відбудеться церемонія нагородження переможців конкурсу "Мій домашній улюбленець".

опубліковано 11 жовт. 2017 р., 07:01 Адміністратор сайту

10 жовтня в КП "Київський міський Будинок природи" відбулось засідання комісії конкурсу "Мій домашній улюбленець". Церемонія нагородження переможців відбудеться 17 жовтня в 15-00 в приміщені Будинка природи за адресою вул.Рогнідинська,3.
 
 
 

Майстер-класи з флористики в Будинку природи!

опубліковано 10 груд. 2014 р., 04:40 Адміністратор сайту   [ оновлено 15 груд. 2014 р., 02:27 ]

Запрошуємо бажаючих на майстер-класи з виготовлення листівок, магнітиків та інших милих дрібничок з природного матеріалу.

Ви або Ваші малюки можете власноруч виготовити привітальну листівку або сувенірний магніт, який прикрасить дверцята Вашого холодильника.

Під керівництвом досвідчених фахівців з флористики, номінантів міжнародних конкурсів, Ви опануєте секрети роботи з пелюстками троянди, фіалки, листям тополі та різнотрав’ям, навчитеся бачити майбутні творчі знахідки під час літніх прогулянок парками та скверами.

Виготовлені роботи учасник майстер-класу залишає собі на згадку або, за бажанням, дарує друзям.

Діти віком до 5 років допускаються до участі у майстер-класах тільки в супроводі дорослих. Приносити з собою нічого не потрібно – матеріали для творчості надають організатори заходу.

Майстер-класи відбуваються щосереди о 16:00. Вартість майстер-класу - 50 грн.

Відвідання експозиції акваріумних риб та рослин входить в зазначену вартість.

Запис за телефонами: 050-382-39-79 та 234-45-47

1-8 of 8