12 грудня 2018 року відбудеться семінар. Запрошуємо до участі.

опубліковано 28 лист. 2018 р., 01:13 Адміністратор сайту   [ оновлено 28 лист. 2018 р., 01:18 ]
12 грудня 2018 року відбудеться семінар на тему: «Техно-оптимізм "кінець техноутопії":  концепти інформаційного суспільства та "нульового зростання"».

Доповідач:

Андрос Олег Євгенійович, кандидат політичних наук, доцент кафедри публічного управління для сталого розвитку та екологічного менеджменту Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління. Автор монографії «Екологістські рухи в сучасному політичному процесі».

Під інформаційним суспільством слід розуміти таке якісне становище, яке суспільство досягає на високому рівні свого політичного, економічного, науково-технічного і культурного розвитку. Варто відзначити, що в інформаційному суспільстві стрімко зростає обсяг інформації, яка впливає на всі сторони як матеріальної, так і духовної життя. Засоби масової інформації набувають тут важливу функцію впливу на політичні процеси.

Якісний стрибок у розвитку інформаційних технологій в кінці XX ст. породив нову глобальну соціальну революцію, що не могло не відбитися на розвитку ідей глобального інформаційного суспільства. В інформаційному суспільстві традиційні структури державного управління, існуючі в більшості розвинених країн світу з властивою індустріальному суспільству системі цінностей, змушені змінювати власні погляди на використання владних повноважень, оскільки з появою принципово нових методів та можливостей здійснення впливу на громадян, колишні методи впливу втрачають свою ефективність. Таким чином, нова система суспільних відносин інформаційного суспільства (або окремих його елементів) починає витісняти колишню систему, відбувається інтеграції традиційних органів державної влади і управління в сформовані системи суспільних відносин в інформаційній сфері.


ПРОГРАМА семінару

12 грудня 2018 року

14:45 – 15:00  Реєстрація учасників семінару.

        15:00 – 15:55  Тема доповіді:

«Техно-оптимізм "кінець техноутопії":  концепти інформаційного суспільства та "нульового зростання"»

         15:55 – 16:15 Обмін думками, відповіді на запитання
 

 

Місце проведення:

КП «Київський міський Будинок природи»

м. Київ, вул. Рогнідинська, 3

(ст.. метро «Палац Спорту», або «Площа Льва Толстого»)

Запрошуємо до участі. Попередня реєстрація за тел.234-45-47 

E-mail: prurod@ukr.net


Comments