21 лютого в 15-00 відбудеться семінар

опубліковано 8 лют. 2018 р., 02:06 Адміністратор сайту
21 лютого відбудеться семінар "Сучасний світ та його виклики: глобалізація, межі росту, «холодні» та «гарячі конфлікти», їх причини".
Доповідач: Андрос Олег Євгенійович, кандидат політичних наук, доцент кафедри публічного управління для сталого розвитку та екологічного менеджменту Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління. Автор монографії «Екологістські рухи в сучасному політичному процесі».

В ході семінару розкриватимуться такі теми:

1. Явища глобалізації та «альтернативної глобалізації». Історія та нинішній стан.

2. Що таке «Межі росту», доповіді Римського клубу, їхнє значення для світової екополітики та економіки. Течія «екоалармістів» в науці на прикладі книги «Кінець техноутопії» Вільяма Каттона.

3. «Холодні» та «гарячі» конфлікти сучасності. Війна в Україні, Іраку, Сирії, Афганістані та ін. з точки зору геополітики та боротьби за ресурси. Коротка історія концепту «гібридної війни». Використання дисципліни «геополітика» у пропагандистських цілях державою-агресором.

4. Огляд перспектив розвитку сучасного глобалізованого світу. Футурологічні бачення цього розвитку (що таке «пост сингулярність» та ін.).

Запрошуємо до участі. Попередня реєстрація за тел.234-45-47 

Comments