Відбулися


4 серпня екологічно-просвітницький захід на тему: «Природоохоронні території»

опубліковано 6 серп. 2018 р., 01:54 Адміністратор сайту   [ оновлено 6 серп. 2018 р., 01:57 ]

04.08.2018
 року фахівець з екологічної освіти КП «Київський міський Будинок природи» Марценюк Д.М. спільно з ГО «Батьківська спілка» на території парку Партизанського Слави провела екологічно-просвітницький захід на тему: «Природоохоронні території».  В рамках заходу, діти дізнались що таке «природоохоронні території», для чого вони потрібні, хто там проживає. З дітьми була проведена гра "Браконьєри" та командні  ігри з малюнками.

Екофест «Тримай ЕкоХвилю!»

опубліковано 14 черв. 2018 р., 07:28 Адміністратор сайту   [ оновлено 14 черв. 2018 р., 07:49 ]


8 червня відбулось нагородження переможців міського конкурсу літературного твору «Тримай ЕкоХвилю», що проводився Центральною бібліотекою ім. Т. Шевченка для дітей м. Києва за ініціативи Централізованої  бібліотечної системи Деснянського району м. Києва.

Нагородження переможців конкурсу відбулось у Галереї мистецтв  ЦРБ ім. П. Загребельного в рамках проведення одноіменного Екофесту, присвяченому Всесвітньому Дню океанів . Калейдоскоп вікторин, конкурсів і відео анімації спонукав присутніх ще раз звернути увагу на важливу роль Світового океану в повсякденному житті. Адже океани – легені нашої планети, що забезпечують більшість кисню для живих істот.

Дитячі твори, які були надіслані на конкурс, вражали різноманіттям жанрів, художнім оформленням, сюжетними лініями та фантастичними героями. Всі вони засвідчили розуміння маленькими мешканцями нашого міста необхідності збереження довкілля та їх активної екологічної позиції.

У нагородженні переможців конкурсу, які представляли різні райони
міста Києва, взяли участь члени журі конкурсу, представники науково-методичного центру дошкільної та початкової освіти ІППО Київського університету ім. Бориса Грінченка, Екологічного клубу «Еремурус-Україна», Водно-інформаційного центрум. Києва, КП «Київський міський Будинок Природи»,Центральної бібліотеки ім. Т. Шевченка для дітей м. Києва та Централізованої  бібліотечної системи Деснянського району м. Києва. 

 

5 червня - Урочисте нагородження

опубліковано 7 черв. 2018 р., 05:39 Адміністратор сайту   [ оновлено 7 черв. 2018 р., 05:41 ]

5 червня в КП "Київський міський Будинок природи" урочистими нагородами КМДА відзначили кращих працівників комунального господарства та представників активної громадськості з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища.

 
 
 
 


30 травня – тематична зустріч «Цінність птахів»

опубліковано 30 трав. 2018 р., 06:47 Адміністратор сайту   [ оновлено 30 трав. 2018 р., 06:48 ]

30 травня з учнями 1 класу школи  №321 Деснянського  району було проведено тематичну зустріч на тему «Цінність птахів».

 Мета зустрічі – ознайомлення з екологічною датою, формування відповідального ставлення до навколишнього природного середовища, осмислення важливості птахів для екосистеми.

В рамках зустрічі було проведено екскурсію виставкою акваріумних риб та рослин, проведено опитування по екскурсії, пізнавальну бесіду та продемонстровано мультфільм Цінність птахів».

Зустріч провели працівники КП «Київський міський Будинок природи» - фахівець з екологічної освіти Д.Марценюк та біолог О.Сербін.

 
 
 

29 травня – тематична зустріч до Дня перелітних птахів

опубліковано 30 трав. 2018 р., 06:32 Адміністратор сайту   [ оновлено 30 трав. 2018 р., 06:33 ]

29 травня з учнями 10 класу школи  №85 Голосіївського  району було проведено тематичну зустріч до Дня перелітних птахів

 Мета зустрічі – ознайомлення з екологічною датою, формування відповідального ставлення до навколишнього природного середовища.

В рамках зустрічі було проведено екскурсію виставкою акваріумних риб та рослин, проведено опитування по екскурсії та пізнавальну бесіду. Учні отримали комплект з 7 плакатів видавництва КП «Київський міський Будинок природи».

Зустріч провели працівники КП «Київський міський Будинок природи» - фахівець з екологічної освіти Д.Марценюк та біолог О.Сербін.


24 травня – тематична зустріч «Земля – довкілля - біорізноманіття»

опубліковано 24 трав. 2018 р., 05:06 Адміністратор сайту   [ оновлено 24 трав. 2018 р., 05:07 ]

24 травня з учнями 2 класу школи-інтернату №20 Шевченківського району було проведено тематичну зустріч «Земля – довкілля - біорізноманіття». Мета зустрічі – ознайомлення з екологічною датою «Міжнародній день біологічного різноманіття», формування відповідального ставлення до навколишнього природного середовища, розуміння впливу людини на живі організми.

В рамках зустрічі було проведено екскурсію виставкою акваріумних риб та рослин, пізнавальну бесіду та продемонстровано мультфільм «Земля повна життя».

Зустріч провели працівники КП «Київський міський Будинок природи» - фахівець з екологічної освіти Д.Марценюк та головний біолог І.Оболешев.

 

17 травня благодійна екскурсія на тему «Біорізноманіття»

опубліковано 23 трав. 2018 р., 06:51 Адміністратор сайту

КП «Київський міський Будинок природи» для дітей та молоді з функціональними обмеженнями Центру соціально-психологічної реабілітації Оболонського р-ну м. Києва провів благодійну екскурсію виставкою акваріумних риб та рослин на тему «Біорізноманіття».  Екскурсію провів біолог КП «Київський міський Будинок природи» О.Сербін. 

Міжнародному екологічному форумі «Довкілля для України»

опубліковано 23 трав. 2018 р., 05:26 Адміністратор сайту   [ оновлено 23 трав. 2018 р., 05:28 ]

22 травня КП «Київський міський Будинок природи» спільно з Управлінням екології та природних ресурсів на чолі з в.о. начальника Управління екології та природних ресурсів Мальованим А.М. та з головою постійної комісії Київради Яловим К.В. прийняли участь в Міжнародному екологічному форумі «Довкілля для України», який щорічно проводиться у Міжнародному виставковому центрі. 
              В процесі роботи екологічного форуму було презентовано видання КП «Київський міський Будинок природи»  «Екологічний атлас міста Києва. 2017», плакати та методичку «Екологічні дати року»; показано слайд-шоу, яке презентує діяльність КП «Київський міський Будинок природи»  та розповідає про перспективні плани роботи підприємства. 

 
 
 
 

16 травня відбувся семінар "Яка екологічна політика потрібна Україні? Екологічна мапа України за 3 роки після Майдану"

опубліковано 17 трав. 2018 р., 08:44 Адміністратор сайту   [ оновлено 17 трав. 2018 р., 08:45 ]

 
 
 

16 травня 2018 року в приміщенні КП «Київський міський Будинок природи» відбувся семінар на тему: "Яка екологічна політика потрібна Україні? Екологічна мапа України за 3 роки після Майдану".

Слухачівчителі біології, екології, хімії та географії ЗНЗ м.Києва

Доповідачі: Андрос Олег Євгенійович, кандидат політичних наук, доцент кафедри публічного управління для сталого розвитку та екологічного менеджменту Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління.

 

Теми, які були розглянуті на семінарі:

1.     Яка екологічна політика потрібна Україні?

2.      Екологічна мапа України за 3 роки після Майдану

15 травня відбулось нагородження призерів конкурсу «Первоцвіти під охороною»

опубліковано 16 трав. 2018 р., 03:07 Адміністратор сайту   [ оновлено 16 трав. 2018 р., 03:09 ]


 
 
 

15 травня в приміщенні КП «Київський міський Будинок природи» пройшла церемонія нагородження. В церемонії нагородження прийняли участь Голова Постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики Яловий К.В., директор КП «Київський міський Будинок природи» Грібачов Є.С., заступник генерального директора з загальних питань «Київський зоологічний парк загальнодержавного значення» Харьков С.В., заступник директора з науково-дослідної роботи, начальник наукового відділу НПП «Голосіївський» Прядко О. I., представники КП «Київкомунсервіс» та Чорнобильського радіаціной-екологічного біосферного заповідника.

 

Конкурсу дитячої та юнацької творчості  «Первоцвіти під охороною» проводиться щорічно впродовж 13 років  в рамках природоохоронної акції «Збережімо первоцвіти». Організатором конкурсу є комунальне підприємство «Київський міський Будинок природи». Конкурс проводиться за сприяння Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради (КМДА), Управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київради (КМДА), спільно з Київським зоологічним парком загальнодержавного значення та Чорнобильським радіаційно-екологічним біосферним заповідником.  

Мета конкурсу - залучення учнівської  молоді до вивчення проблеми збереження первоцвітів. Ознайомлення з  рослинами, занесеними до  Червоної книги України, рідкісними та зникаючими видами рослин, привернення  їх уваги до охорони ранньоквітучих рослин.

Учасники конкурсу - школярі м. Києва, віком від 7 до 16 років.

Конкурс тривав з  1 лютого 2018 року по 30 квітня  2018 року.

Конкурс проводився в п’яти номінаціях:

         I номінація  – кращий малюнок(індивідуальна робота);

         II номінація – кращий сувенір (індивідуальна робота);

         III номінація – краще оповідання  (індивідуальна робота);

         IV номінація – кращий плакат-заклик (колективна   робота);

         V номінація – краща аплікація (індивідуальна робота).

 Цього року у конкурсі взяли участь учні та колективи загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів з 10 районів м. Києва, всього 30 заявок. Подано 358 робіт, а саме:  малюнки -206, сувеніри – 83, аплікації – 56, плакати - заклики – 10.

Після розгляду всіх робіт у відповідності до Положення про конкурс «Первоцвіти під охороною» конкурсна комісія визначила переможців.

Переможці конкурсу «Первоцвіти під охороною» були нагороджені дипломами КП «Київський міський Будинок природи» та подарунками.  

1-10 of 183