Відбулися


6 липня 2017р. – зустріч з людьми похилого віку до свята Івана Купала

опубліковано 6 лип. 2017 р., 07:38 Адміністратор сайту   [ оновлено 6 лип. 2017 р., 08:04 ]


опубліковано 8 хвилин тому Адміністратор сайту
Учасники зустрічі – підопічні територіального центру соціального обслуговування Деснянського р-ну м. Києва. Мета зустрічі – ознайомлення з традиціями святкування Івана Купала, історія свята, звичаї та традиції.

Під час зустрічі відвідувачі були ознайомлені з виставкою акваріумних риб та рослин. Було розказано про природні явища та традиції свята Івана Купала.

Зустріч провели фахівці Будинка природи Володимир Кононець і Дана Марценюк.

3 липня на теріторії пляжу "Дитячий" еколого-просвітницький захід "Рослинне різноманіття"

опубліковано 4 лип. 2017 р., 03:44 Адміністратор сайту   [ оновлено 4 лип. 2017 р., 03:45 ]

3 липня на території пляжу «Дитячий» в рамках імплементації Міжнародної програми «Блакитний прапор» була проведена третя  еколого-просвітницька гра «Захисники води. Рослинне різноманіття». Діти  прийняли участь в екологічних іграх "Стихія", "Дослідники" та "Річкова екосистема" під час яких вони знайомились з різноманітністю рослинності прибрежної території, розглядали та малювали ланцюги живлення річкової екосистеми.  

По закінченню гри діти отримали почесне звання  «Захисники води» і грамоти.

Захід провела фахівець з екологічної освіти КП «Київський міський Будинок природи» Дана Марценюк.

 
 
 
 
 

23 червня на території пляжу «Пуща-Водиця» - еколого-просвітницька гра «Захисники води. Рослинне та тваринне біорізноманіття».

опубліковано 29 черв. 2017 р., 08:22 Адміністратор сайту

23 червня на території пляжу «Пуща-Водиця» в рамках імплементації Міжнародної програми «Блакитний прапор» була проведена друга  еколого-просвітницька гра «Захисники води. Рослинне та тваринне біорізноманіття». Вихованці дитячого табору  разом з фахівцем з екологічної освіти КП «Київський міський Будинок природи» Даной Марценюк вивчали важливості місцевої прибережної рослинності та тваринного світу та їх різноманіття, встановлювали взаємозв’язки в системі «хижак-жертва». Діти дізнались що таке «Блакитний прапор», які риби населяють водне дзеркало, про поширені прибережні рослини та тварини і як росте дерево за 1 хвилину.

По закінченню гри діти отримали почесне звання  «Захисники води» і грамоти.

20 червня 2017р. проведено тематичну зустріч «Сонце- безкінечне джерело енергії»

опубліковано 20 черв. 2017 р., 06:48 Адміністратор сайту   [ оновлено 20 черв. 2017 р., 06:49 ]


20 червня в КП "Київський міський Будинок природи" була проведена зустріч з дітьми

Печерського центру соціальної служби на тему: «Сонце- безкінечне джерело енергії».

Мета зустрічі - ознайомлення з альтернативними видами енергії, насамперед сонячною,

формування відповідального ставлення до навколишнього природного середовища та розуміння

вичерпності природних видів енергії (вугілля, нафта, газ) та наслідків цього.

В рамках зустрічі з учнями було проведено екскурсію виставкою акваріумних риб та

рослин і бесіда з опитуванням дітей та врученням подарунків.

Зустріч провели працівники  КП «Київський міський Будинок природи»: 

біолог  Сербін О.І. та фахівець з екологічної освіти Марценюк Д. М. 

16 червня пройшла перша еколого-просвітницька гра «Захисники води»

опубліковано 16 черв. 2017 р., 06:43 Адміністратор сайту   [ оновлено 16 черв. 2017 р., 06:44 ]

16 червня КП «Київський міський Будинок природи» спільно з КП «Плесо» в рамках імплементації Міжнародної програми «Блакитний прапор» провели першу еколого-просвітницьку гру «Захисники води» на территорії пляжу «Дитячий». Учні молодшої школи дитячого табору  разом з фахівцем з екологічної освіти КП «Київський міський Будинок природи» Даной Марценюк робили експерименти з водою. В цікавій командній грі діти визначали стан якості води (запах, смак, забарвлення), створювали та очищали стічні води підручним методом. Дітям розповіли про кругообіг води в природі, який вони потім намалювали. По закінченню гри діти отримали почесне звання  «Захисники води» і грамоти.


 
 

В рамках співпраці з КП «Плесо» Київський міський Будинок природи планує проводити такі заходи впродовж літа 2017 року на пляжах «Дитячий», «Золотий» та «Пуща-Водиця».

12 травня 2017р. проведено тематичну зустріч до Дня перелітних птахів

опубліковано 18 трав. 2017 р., 05:47 Адміністратор сайту

12 травня в Будинку природи до дня перелітних птахів відбулась тематична зустріч з учнями 7 класу 180 київської школи.    

Мета зустрічі - ознайомлення з екологічною датою, формування відповідального ставлення до

пернатих. Ознайомлення з різновидами птахів та їхніми особливостями.

В рамках зустрічі з учнями було проведено екскурсію виставкою акваріумних риб та

рослин, ознайомлено з перелітними птахами України та цікавими фактами і їх

особливостями.

Зустріч провели працівники  КП «Київський міський Будинок природи»: 

головний біолог  Оболешев І.О. та фахівець з екологічної освіти Марценюк Д. М. 

17 травня відбулась презентація-обговорення фотоконкурсу "Вікі любить Землю"

опубліковано 18 трав. 2017 р., 05:25 Адміністратор сайту   [ оновлено 18 трав. 2017 р., 05:26 ]

17 травня у Київському міському Будинку природи відбулась презентація-обговорення п'ятого фотоконкурсу пам'яток природи Вікі любить Землю Україна / Wiki Loves Earth Ukraine. Кункурс проводиться з 1 по 31 травня. Він стартував у 2014 році  і має своєю метою привернути увагу до об’єктів охоронного природного фонду. За 4 роки проведення конкурсу в ньому прийняли участь 1078 учасників, якими було завантажено 47,5 тисяч фото. На сьогодні кількість фото становить 54429.

 

Менеджер проектів ГО «Вікімедіа Україна» Anna Hrobolova і активіст громадських екологічних рухів, постійний член журі конкурсу Vasyliuk Oleksij цікаво розповіли про умови конкурсу і запросили до участі у майстер-класі з редагування української Вікіпедії, а саме ілюстрування статей фотографіями природних об’єктів.з З собою треба мати ноутбук або інший зручний для вас гаджет для редагування Вікіпедії.

Майстер-клас відбудеться 20 травня в 12-00 в приміщенні КП «Київський міський Будинок природи» - вул.Рогнідинська,3.

 

16травня 2017р. семінар-практикум «Ідеї сталого розвитку в екологічній освіті»

опубліковано 17 трав. 2017 р., 06:50 Адміністратор сайту   [ оновлено 17 трав. 2017 р., 06:52 ]

16 травня 2017р. відбувся семінар-практикум  «Ідеї сталого розвитку в екологічній освіті». Спільний захід  КП "Київський міський Будинок природи" та Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України. В семінарі прийняли участь представники наукових установ та освітяни м.Києва. На семінарі були розглянуті такі теми:

1.      Взаємодія школярів з природою в контексті освіти сталого розвитку суспільства. Доповідач Колонькова О.О., к.п.н., ст.науковий співробітник лабораторії позашкільної освіти Інституту проблем виховання НАПН України.

2.      Презентація навчально-методичного посібника «Мій еко-вибір». Доповідач Тарасюк Г.П., н.с. лабораторії позашкільної освіти Інституту проблем виховання НАПН України.

3.       Природно-заповідний фонд України та його еколого-освітнє значення.  Доповідач Петрович О.З., гол.спеціаліст відділу координації наукових досліджень, еколого-освітньої та рекреаційної діяльності Департаменту екомережі та природно-заповідного фонду Міністерства екології та природних ресурсів України.

4.       Ідеї сталого розвитку у шкільній еко-освіті Доповідач Пустовіт Н.А., к.п.н., ст.науковий співробітник завідувач кафедри методології освіти для сталого розвитку Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства екології та природних ресурсів України.

22 квітня відбувся Громадянський лекторій: «Свобода слова в умовах безпекових викликів: чому не можна її обмежувати»

опубліковано 24 квіт. 2017 р., 03:21 Адміністратор сайту

22 квітня в КП Київський міський Будинок природи відбувся  Громадянський лекторій: «Свобода слова в умовах безпекових викликів: чому не можна її обмежувати». Спільний захід з ВМГО «Студентська республіка».

У лекторії прийняли участь провідні спеціалісти і відомі журналісти, громадянські активісти, медіа-менеджери, блогери, студенти тощо.

Подія проводиться із нагоди 1-ї річниці газети «Нова Республіка».

11 квітня 2017р. відбувся семінар для вихователів-методистів шкільних навчальних закладів, навчально-виховних комплексів Дніпровського району

опубліковано 11 квіт. 2017 р., 07:12 Адміністратор сайту   [ оновлено 11 квіт. 2017 р., 07:18 ]


11 квітня відбувся семінар «Пріоритетні вектори екологічної освіти і виховання екологічної культури в умовах сучасного ДНЗ» для вихователів-методистів шкільних навчальних закладів, навчально-виховних комплексів Дніпровського району. Спільний захід КП "Київський міський Будинок природи" і  Управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації. В рамках семінару  було проведено роботу з дітьми дошкільного віку. При участі фахівця з екологічної освіти КП "Київський міський Будинок природи" Дани Марценюк було проведено доброчинну екскурсію для дітей та вихователів – методистів.

1-10 of 139