Відбулися


13.12.2018р. була проведена тематична зустріч з школярами.

опубліковано 17 груд. 2018 р., 02:29 Адміністратор сайту   [ оновлено 17 груд. 2018 р., 02:40 ]

13.12.2018р. в приміщенні КП"Київський міський будинок природи" була проведена тематична зустріч з учнями 7-А та 7-Б класу ЗОШ №180 Дніпровського району.

В рамках зустрічі було проведено 
екскурсію виставкою акваріумних риб та рослин. По закінченню було проведено опитування «Уважних та допитливих», на тему екскурсії. Також було продемонстровано мультфільм «5 000 000 000р.» та проведена командна робота над колажем «Кругообіг шкідливих речовин у  житті».
Зустріч провели працівники КП «Київський міський Будинок природи»: фахівець з екологічної освіти Марценюк Д.М.  і головний біолог  Оболешев І.О.

 

5 грудня відбувся семінар "Практичні аспекти екотоксикології"

опубліковано 17 груд. 2018 р., 01:11 Адміністратор сайту   [ оновлено 17 груд. 2018 р., 01:13 ]

5 грудня 2018 року в приміщенні КП «Київський міський Будинок природи» відбувся семінар на тему: "Практичні аспекти екотоксикології".

Слухачіголови райметобєднань, методисти, заступники директорів шкіл з виховної роботи, вчителі природничих предметів ЗНЗ м. Києва.

Доповідачі:

Пустовіт Наталія Афанасіївна, кандидат педагогічних наук, завідувач лабораторії екологічного виховання інституту проблем виховання Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства екології та природних ресурсів України.

 Риженко Наталія Олександрівна, доктор біологічних наук, професор кафедри екологічної безпеки Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства екології та природних ресурсів України. 

Косько Юлія Сергіївна, начальник відділу пропаганди та екологічної освіти Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника.

Теми, які були розглянуті на семінарі:

1. Практичні аспекти екотоксикології.

2. Поводження радіонуклідів в екосистемах Чорнобильського заповідника

4 грудня відбувся семінар-модуль

опубліковано 4 груд. 2018 р., 04:03 Адміністратор сайту   [ оновлено 4 груд. 2018 р., 05:10 ]

4 грудня відбувся семінар-модуль з циклу «Організація та проведення тематичних заходів з еколого-охоронної діяльності: екологічні дати року».

Спільний захід КП «Київський міський Будинок природи» та ІППО Київського університету ім. Бориса Грінченка.

 

Інформація, що міститься у модулі, охоплю є-данні про актуальні дати річного екологічного календаря та провідні міжнародні організації, які впливають на формування календарних дат.

Слухачі отримали відомості про принцип, що вплинув на систематизацію дат, дізналися про наповнення і особливості роботи з 7 групами таких днів. Окремий час буде приділено помісячному інформаційному наповненню календаря, прикладам роботи з групами дат та окремими днями. Також буде поінформовано слухачів про останні додані до календаря матеріали. 
  Семінар провела викладач кафедри методики та психології дошкільної та початкової освіти ІППО Київського університету ім. Бориса Грінченка Санковська І.М.

24 листопада пройшов VІІІ відкритий чемпіонат співочих канарок

опубліковано 26 лист. 2018 р., 01:57 Адміністратор сайту   [ оновлено 26 лист. 2018 р., 02:00 ]

24 листопада в Київському міському Будинку природи пройшов VІІІ відкритий чемпіонат співочих канарок "Кращий кенар соліст - 2018". Конкурс провела секція співочих та декоративних птахів Будинка природи. Участь у конкурсі взяли канароводи з різних куточків України.

 

21 листопада відбувся семінар-модуль "Формування екологічної компетентності учнів під час вивчення предметів природничого циклу"

опубліковано 21 лист. 2018 р., 08:16 Адміністратор сайту


           

 

Для слухачів курсів підвищення кваліфікації Інституту післядипломної педагогічної  освіти – вчителів природничого циклу.

Спільний захід КП "Київський  міський Будинок природи" та Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім.Бориса Гринченка.

Семінар-модуль направлений на методи заохочення учнів активно долучатися до кращих здобутків національної культури в її мовному та літературному просторі, формування в школярів цілісного уявлення про природу і наукового світогляду на основі знань з біології, хімії, географії та фізики, сталої зацікавленості природними явищами.

Семінар-модуль провела завідувач науково-методичного центру природничо-математичної освіти і технологій ІППО Київського університету імені Бориса Гринченка  Філоненко Ірина Олександрівна.

Для учасників семінару була проведена екскурсія виставкою акваріумних риб та рослин, яку провів головний біолог Оболешев І. О.

13 листопада - майстер-клас з посадки кедрових горішків.

опубліковано 15 лист. 2018 р., 06:17 Адміністратор сайту

13 листопада
в Київському міському Будинку природи відбулось нагородження переможців міського конкурсу дитячих та юнацьких творчих робіт “Відновимо кедри”.  Організатори конкурсу: КП «Київський міський Будинок природи» спільно з ГО «Кедри України».  По закінченню церемонії нагородження голова ГО «Кедри України» Тетяна Мадісон розповіла цікаві факти про кедри та провела майстер-клас по посадці кедрових горішків; запросила до участі у параді  Еко Діда Мороза: «Догляд та  піклування про рослини, споглядання за тим, як вони ростуть та розвиваються, дають дитині змогу самим створювати своє майбутнє і нові пісні. Наприклад пісня "Жива ялинка в горщику", яка стала переможницею музичного конкурсу Еко Діда Мороза про ялинки, які «Весною ми посадимо ялинок цілий віз, Коли ми з ними виростем, то буде цілий ліс!»
Чи знаєте ви, що:

*) За один день гектар кедрового лісу виділяє стільки корисних летючих речовин, що вони можуть знешкодити всі хвороби.

*Там, де ростуть кедри, плоди та ягоди рослин, що ростуть поряд з ними, відрізняються кращими смаковими якостями і дають велики врожаї.

*Кедр – дерево, що довго живе – 500 та більше років.

*Кедрові горішки дуже корисні. Лісні звіри, які живляться ними, мають саме гарне яскраве хутро.

*Кедрові горішки дуже поживні і корисні. Кедрова олія має гарні лікувальні властивості, відомі з давніх давен. З кедрових горішків також виготовляють кедрову муку та кедрове молочко.

*Деякі сорти кедрів дають горішки вже через 15-20 років.


25 жовтня 2018р. зустріч зі шкільною молоддю

опубліковано 26 жовт. 2018 р., 07:49 Адміністратор сайту

25 жовтня 2018р. відбулась зустріч зі шкільною молоддю до Міжнародного дня без паперу на тему: «Як ми можемо вплинути на вирубку лісів»

 

Мета зустрічі - Формування відповідального ставлення до навколишнього природного середовища та раціонального використання ресурсів, розуміння використання паперу та цінності дерев.

 

Учасники зустрічі - школярі 3 класу ЗОШ№288 Святошинського району. В рамках зустрічі було проведено екскурсію виставкою акваріумних риб та рослин. По закінченню було проведено опитування  «Уважних та допитливих», на тему екскурсії. Також було продемонстровано мультфільм «5 000 000 000р.» та підведення підсумків у якості діалогу з учнями.

Зустріч провели працівники КП «Київський міський Будинок природи»:

Марценюк Д.М. – фахівець з екологічної освіти і Оболешев І.О. –  головний біолог

 

24 жовтня 2018р. проведення проектної сесії стратегічного екологічного проекту

опубліковано 26 жовт. 2018 р., 06:19 Адміністратор сайту


 

В рамках зустрічі було презентовано екологічні проекти у м. Києві.  Була проведена проектна сесія стратегічного екологічного проекту, яка складалась з п’яти частин. По закінченню було розглянуто три ідеї стосовно екологічних проектів у межах Києва. Також були визначені ресурси для реалізації данних проектів, відповідальні особи та часові межі.

Організатори заходу: КП «Київський міський Будинок природи», ВМГО «Студентська республіка».


 Учасники зустрічі: студенти різних ВНЗ.

 

 


23 жовтня 2018р. - тематичні зустрічі до Міжнародного дня без паперу

опубліковано 25 жовт. 2018 р., 07:22 Адміністратор сайту   [ оновлено 29 жовт. 2018 р., 07:23 ]

Школярі 2 і 3 класів ліцею «Еко» №198 Святошинського району відвідали КП «Київський міський Будинок природи». Діти послухали цікаву екскурсію про риб і рослини, які мешкають в Будинку природи та подивились мультфільм «Дерева, не просто дерева». Екскурсію провів біолог КП «Київський міський Будинок природи» Сербін О.І. 

Фахівець з екологічної освіти Дана Марценюк провела опитування  «Уважних та допитливих», на тему екскурсії та бесіду за підсумками перегляду мультфільму.


24 жовтня відбувся семінар-модуль "Формування екологічної компетентності"

опубліковано 24 жовт. 2018 р., 08:09 Адміністратор сайту


 Для слухачів курсів підвищення кваліфікації Інституту післядипломної педагогічної

освіти – вчителів природничого циклу.

            Спільний захід КП "Київський  міський Будинок природи" та Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Бориса Гринченка.

Семінар-модуль направлений на методи заохочення учнів активно долучатися до кращих здобутків національної культури в її мовному та літературному просторі, формування в школярів цілісного уявлення про природу і наукового світогляду на основі знань з біології, хімії, географії та фізики, сталої зацікавленості природними явищами.

1-10 of 193