Відбулися


10 листопада - творча зустріч з Оленою Журавською

опубліковано 10 лист. 2017 р., 06:37 Адміністратор сайту   [ оновлено 10 лист. 2017 р., 06:38 ]

10 листопада учні 7 класу 282 школи Деснянського р-ну відвідали виставку Олени Журавської «Кісточкове мереживо». Пані Олена розповіла про те, як вона створює свої картини, про технологію підготовки риб’ячих кісточок до роботи, провела екскурсію виставковою залою і розповіла про особливості кожної з картин.

Звісно, створення картин – це мистецтво, якому навчитися не просто, але варто спробувати. Тим більше, якщо є бажання і зацікавленість.

 
 
 

07 листопада 2017 р. - громадянський лекторій «Політика пам’яті як політика для живих»

опубліковано 7 лист. 2017 р., 04:28 Адміністратор сайту   [ оновлено 7 лист. 2017 р., 04:30 ]


07 листопада 2017 р. за ініціативи Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студентська республіка», партнерства Інституту вільної історії (Інститут боротьби з безпам’ятством) та газети «Нова Республіка» в Київському міському Будинку природи відбувся Громадянський лекторій «Політика пам’яті як політика для живих».

Тема лекторію присвячено урокам минувшини, наслідкам епохальної події 100-річної давнини, які принесла Жовтнева революція, змінивши всю планету.

«Багаторічний культ всенародного свята Жовтневої революції змінився її майже повним замовчуванням і псевдоісторичними маніпуляціями, що неприйнятно і з політичної, і з наукової точок зору, враховуючи безпрецедентне згортання соціальних гарантій у нинішній Україні, а також те, яку роль у революції відіграли уродженці України, як вона вплинула на всю подальшу історію людства.

Так, Жовтнева революція — складне, неоднозначне явище, але дивно відсікати себе від того, що робить нас частиною світового наративу. Вона не тільки перекроїла мапу світу, була сповнена трагічності — вона дала і могутній поштовх до нового робітничого руху в багатьох країнах, на ділі втілила в життя ті соціальні та політичні права, за які трудящі, інші упосліджені групи вели довготривалу боротьбу.»

http://studrespublika.com/hl-kyiv-memory-anons/

У лекторії взяли участь філософи, історики, політологи, громадські активісти, журналісти та студенти.

24 жовтня участь в акціїї з висадкою кедрів

опубліковано 31 жовт. 2017 р., 08:41 Адміністратор сайту   [ оновлено 1 лист. 2017 р., 08:09 ]

 
 
 
 

24 жовтня пройшла спільна акція КП «Київський міський Будинок природи» та Будинка Дитячої творчості Шевченківського району. Акція пройшла у рамках проекту БДТ Шевченківського району «Молоде покоління за чисте довкілля», яка триває другий рік.

Для вихованців Будинку творчості  було проведено невеличку виставу, розказано про кедри та їх роль для довкілля. Діти прийняли участь у висадці 10 трьох-річних саджанців кедрів на території Будинку творчості, за якими будуть доглядати. Саджанці були надані громадською активісткою та авторкою проекту «Відродження кедрів в Україні» Татьяною Мадісон. Наприкінці діти посадили горішки у горщики для того, щоб виростити дома по кедрику.

Від КП «Київський міський Будинок природи» в заході прийняли участь заступник директора Стець Г.В. та фахівець з екологічної освіти Марценюк Д.М.


26 жовтня 2017р. проведено цикл тематичних зустрічей з школярами

опубліковано 30 жовт. 2017 р., 09:33 Адміністратор сайту   [ оновлено 30 жовт. 2017 р., 09:36 ]

 
 
 

26 жовтня в Будинку природи було проведено цикл з трьох тематичних зустрічей: «Як природа справляється зі сміттям», «Сміття як бумеранг», «Звук, шум та шумове забруднення» для учнів других класів 323 гімназії міжнародних відносин з поглибленим вивченням англійської мови Дарницького району столиці.    

Мета зустрічі - ознайомлення з поняттями «сміття» та «ресурсоцінне сміття»; «звук», «шум» та

«шумове забруднення». В ході зустрічі учням було розказано про вплив шуму та сміття на

навколишнє середовище та живі організми, пояснено про важливість сортування сміття.

В рамках зустрічі з учнями було проведено екскурсію виставкою акваріумних риб та

рослин, проведено тематичні бесіди та продемонстровано навчально-просвітницькі

мультфільми з серії «Запитай у Альфреда».

Зустріч провели працівники  КП «Київський міський Будинок природи»: 

головний біолог  Оболешев І.О. та фахівець з екологічної освіти Марценюк Д. М. 

13 жовтня 2017р. проведено тематичну зустріч "Бактерії- найменші організми"

опубліковано 19 жовт. 2017 р., 06:23 Адміністратор сайту   [ оновлено 19 жовт. 2017 р., 06:24 ]

13 жовтня в Будинку природи відбулась тематична зустріч з учнями Гімназії А+

Мета зустрічі -
 ознайомлення з поняттям "бактерія", формування відповідального ставлення до правил гігієни, розуміння ролі бактерій в житті людини.

В рамках зустрічі з учнями було проведено екскурсію виставкою акваріумних риб та

рослин, проведена презентація лекцій на тему "Бактерії- найменші організми" та "Роль бактерій у житті людини". Продемонстровано мультфільм "Бактерії".

Зустріч провели працівники  КП «Київський міський Будинок природи»: 

головний біолог  Сербін О.І. та фахівець з екологічної освіти Марценюк Д. М. 

17 жовтня відбулось нагородження переможців конкурсу "Мій домашній улюбленець"

опубліковано 17 жовт. 2017 р., 06:39 Адміністратор сайту   [ оновлено 17 жовт. 2017 р., 06:41 ]

 
 
 
 

      Список нагороджених на сторінці КОНКУРСИ - ПІДСУМКИ.

12 жовтня 2017р. відбувся семінар-практикум «Змістовно-методичне забезпечення гармонізації відносин з природою»

опубліковано 13 жовт. 2017 р., 02:44 Адміністратор сайту

 
 
 

Спільний захід КП "Київський міський Будинок природи",  Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради (КМДА), Інституту проблем виховання НАПН України. Слухали семінар вчителі природничого циклу та вихователі ДНЗ.

В ході семінару виступили:

Пустовіт Н.А., к.п.н., ст. науковий співробітник, завідувач кафедри методології освіти для сталого розвитку державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства екології та природних ресурсів. Тема доповіді: «Зміст форми і методи формування екологічної компетентності школярів»

Пруцакова О.Л., к.п.н., старший, провідний науковий співробітник лабораторії позашкільної освіти Інституту проблем виховання НАПН України. Тема доповіді: «Типи і методи формування екологічної поведінки школярів».

Солобай Ю.В., науковий співробітник лабораторії позашкільної освіти Інституту проблем виховання НАПН України. Тема доповіді: «Гармонізація відносин з довкіллям засобами міжнародних проектів».

Санковська І.М., методист науково-методичного центру дошкільної та початкової освіти ІППО Київського Університету ім. Б.Грінченка. Тема доповіді: «Методичне забезпечення екологічної освіти у початковій школі».

На семінарі було презентовано ряд посібників та методичних видань з екологічної освіти, виховання та формування екологічної компетентності школярів з електронними посиланнями. Також учасники семінару  були ознайомлені з експозиціями виставок акваріумних риб та рослин та робіт конкурсу дитячої та юнацької творчості «Мій домашній улюбленець».  

22 вересня 2017р. проведено тематичну зустріч до Міжнародного дня без автомобілів

опубліковано 26 вер. 2017 р., 06:51 Адміністратор сайту

22 вересня в Будинку природи відбулась тематична зустріч з студентами інституту Грінченка (спеціальність "Початкова освіта").   

Мета зустрічі - ознайомлення з екологічною датою Міжнародного дня без автомобілів, формування відповідального ставлення до навколишньго природного середовища та використання автомобільного транспорту, вплив людщини на стан водних ресурсів, залежність людини від води, можливості і перспективи використання водних ресурсів. 

В рамках зустрічі з учнями було проведено екскурсію виставкою акваріумних риб та

рослин, проведена бесіда на тему "автоморбільний транспорт, його негатив та переваги" та продемонстровано мультфільм "Тварини рятують світ".

Зустріч провели працівники  КП «Київський міський Будинок природи»: 

головний біолог  Оболешев І.О. та фахівець з екологічної освіти Марценюк Д. М. 

22 cерпня – урочисте відкриття виставки «Японія очима українця»

опубліковано 22 серп. 2017 р., 09:19 Адміністратор сайту   [ оновлено 22 серп. 2017 р., 09:20 ]


22 серпня в оновленій після ремонту виставковій залі відбулось урочисте відкриття виставки, яку митці присвятили Японії, адже 2017 рік оголошено роком Японії в Україні. Митці в своїх картинах намагались відтворити все те, з чим асоціюється для них Японія – кімоно, гора Фудзіяма, ікебана, хризантеми, самураї, чаплі, сакура.

 
 
 
 

Керівник колективу Віра Вікторівна Авдєєва розповіла про культуру Японії та цікаві факти з її історії, а Верета Людмила Антонівна проспівала романс про символ Японії – хризантему: «Отцвели уж давно хризантемы в саду…». Митців привітали директор КП «Київський міський Будинок природи» Євгеній Грібачов та Валентина Гриненко. Чисельний призер флористичних конкурсів в Японії та Південної Кореї Валентина Іванівна Процко у своєму виступі сказала: «Я ніколи не думала, що досягну таких успіхів у флористиці. В Японії, на відміну від нашої країни, флористику підпримують на державному рівні. Але роботи наших флористів пропагандують по всьму світу високий рівень цього мистецтва в Україні. І ця виставка тому свідчення.»

Творчому колективу «Флористика» при Київському міському Будинку природи вже 46 років. За оцінками знавців рівень клубу з кожним роком зростає, що відображається в цікавих нових роботах і чисельних виставках. Тож бажаємо творчому колективу міцного здоров’я, творчих успіхів, натхнення і учнів, які стануть гарними продовжувачами української школи ошибани.

16 серпня - сьомий захід в рамках програми "Блакитний прапор"

опубліковано 18 серп. 2017 р., 01:01 Адміністратор сайту   [ оновлено 18 серп. 2017 р., 05:39 ]

 
 
 


16 серпня відбувся сьомий еколого-просвітницький захід на території пляжу «Пуща Водиця» на тему "Екологічний лабіринт". Діти, присутні в цей момент на пляжі, були задіяни в екологічних іграх: «Біле латаття», «Дослідники пляжу», "Лабіринт». Під час проведення ігор діти знайомились з різноманітністю прибережної території, вживались в роль жабенят, створювали та проходили лабіринти на екологічну тематику. По закінченні заходу найактивніши та найдопитливіші діти отримали грамоти «Захисники води».

Захід провела фахівець з екологічної освіти КП «Київський міський Будинок природи» Дана Марценюк.

1-10 of 159