07 листопада 2017 р. - громадянський лекторій «Політика пам’яті як політика для живих»

опубліковано 7 лист. 2017 р., 04:28 Адміністратор сайту   [ оновлено 7 лист. 2017 р., 04:30 ]

07 листопада 2017 р. за ініціативи Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студентська республіка», партнерства Інституту вільної історії (Інститут боротьби з безпам’ятством) та газети «Нова Республіка» в Київському міському Будинку природи відбувся Громадянський лекторій «Політика пам’яті як політика для живих».

Тема лекторію присвячено урокам минувшини, наслідкам епохальної події 100-річної давнини, які принесла Жовтнева революція, змінивши всю планету.

«Багаторічний культ всенародного свята Жовтневої революції змінився її майже повним замовчуванням і псевдоісторичними маніпуляціями, що неприйнятно і з політичної, і з наукової точок зору, враховуючи безпрецедентне згортання соціальних гарантій у нинішній Україні, а також те, яку роль у революції відіграли уродженці України, як вона вплинула на всю подальшу історію людства.

Так, Жовтнева революція — складне, неоднозначне явище, але дивно відсікати себе від того, що робить нас частиною світового наративу. Вона не тільки перекроїла мапу світу, була сповнена трагічності — вона дала і могутній поштовх до нового робітничого руху в багатьох країнах, на ділі втілила в життя ті соціальні та політичні права, за які трудящі, інші упосліджені групи вели довготривалу боротьбу.»

http://studrespublika.com/hl-kyiv-memory-anons/

У лекторії взяли участь філософи, історики, політологи, громадські активісти, журналісти та студенти.

ą
Адміністратор сайту,
7 лист. 2017 р., 04:30
ą
Адміністратор сайту,
7 лист. 2017 р., 04:30
ą
Адміністратор сайту,
7 лист. 2017 р., 04:29
Comments