12 жовтня 2017р. відбувся семінар-практикум «Змістовно-методичне забезпечення гармонізації відносин з природою»

опубліковано 13 жовт. 2017 р., 02:44 Адміністратор сайту
 
 
 

Спільний захід КП "Київський міський Будинок природи",  Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради (КМДА), Інституту проблем виховання НАПН України. Слухали семінар вчителі природничого циклу та вихователі ДНЗ.

В ході семінару виступили:

Пустовіт Н.А., к.п.н., ст. науковий співробітник, завідувач кафедри методології освіти для сталого розвитку державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства екології та природних ресурсів. Тема доповіді: «Зміст форми і методи формування екологічної компетентності школярів»

Пруцакова О.Л., к.п.н., старший, провідний науковий співробітник лабораторії позашкільної освіти Інституту проблем виховання НАПН України. Тема доповіді: «Типи і методи формування екологічної поведінки школярів».

Солобай Ю.В., науковий співробітник лабораторії позашкільної освіти Інституту проблем виховання НАПН України. Тема доповіді: «Гармонізація відносин з довкіллям засобами міжнародних проектів».

Санковська І.М., методист науково-методичного центру дошкільної та початкової освіти ІППО Київського Університету ім. Б.Грінченка. Тема доповіді: «Методичне забезпечення екологічної освіти у початковій школі».

На семінарі було презентовано ряд посібників та методичних видань з екологічної освіти, виховання та формування екологічної компетентності школярів з електронними посиланнями. Також учасники семінару  були ознайомлені з експозиціями виставок акваріумних риб та рослин та робіт конкурсу дитячої та юнацької творчості «Мій домашній улюбленець».  

Comments