15 травня відбулось нагородження призерів конкурсу «Первоцвіти під охороною»

опубліковано 16 трав. 2018 р., 03:07 Адміністратор сайту   [ оновлено 16 трав. 2018 р., 03:09 ]


 
 
 

15 травня в приміщенні КП «Київський міський Будинок природи» пройшла церемонія нагородження. В церемонії нагородження прийняли участь Голова Постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики Яловий К.В., директор КП «Київський міський Будинок природи» Грібачов Є.С., заступник генерального директора з загальних питань «Київський зоологічний парк загальнодержавного значення» Харьков С.В., заступник директора з науково-дослідної роботи, начальник наукового відділу НПП «Голосіївський» Прядко О. I., представники КП «Київкомунсервіс» та Чорнобильського радіаціной-екологічного біосферного заповідника.

 

Конкурсу дитячої та юнацької творчості  «Первоцвіти під охороною» проводиться щорічно впродовж 13 років  в рамках природоохоронної акції «Збережімо первоцвіти». Організатором конкурсу є комунальне підприємство «Київський міський Будинок природи». Конкурс проводиться за сприяння Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради (КМДА), Управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київради (КМДА), спільно з Київським зоологічним парком загальнодержавного значення та Чорнобильським радіаційно-екологічним біосферним заповідником.  

Мета конкурсу - залучення учнівської  молоді до вивчення проблеми збереження первоцвітів. Ознайомлення з  рослинами, занесеними до  Червоної книги України, рідкісними та зникаючими видами рослин, привернення  їх уваги до охорони ранньоквітучих рослин.

Учасники конкурсу - школярі м. Києва, віком від 7 до 16 років.

Конкурс тривав з  1 лютого 2018 року по 30 квітня  2018 року.

Конкурс проводився в п’яти номінаціях:

         I номінація  – кращий малюнок(індивідуальна робота);

         II номінація – кращий сувенір (індивідуальна робота);

         III номінація – краще оповідання  (індивідуальна робота);

         IV номінація – кращий плакат-заклик (колективна   робота);

         V номінація – краща аплікація (індивідуальна робота).

 Цього року у конкурсі взяли участь учні та колективи загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів з 10 районів м. Києва, всього 30 заявок. Подано 358 робіт, а саме:  малюнки -206, сувеніри – 83, аплікації – 56, плакати - заклики – 10.

Після розгляду всіх робіт у відповідності до Положення про конкурс «Первоцвіти під охороною» конкурсна комісія визначила переможців.

Переможці конкурсу «Первоцвіти під охороною» були нагороджені дипломами КП «Київський міський Будинок природи» та подарунками.  

ą
Адміністратор сайту,
16 трав. 2018 р., 03:07
ą
Адміністратор сайту,
16 трав. 2018 р., 03:07
ą
P1010040.JPG
(1138k)
Адміністратор сайту,
16 трав. 2018 р., 03:07
Comments