1 серпня 2016р. відбувся Круглий стіл на тему: «Позитивні сценарії модернізації Києва: роль громад та молоді»

опубліковано 5 серп. 2016 р., 08:12 Адміністратор сайту

У понеділок, 1 серпня 2016р. у Київському міському Будинку природи відбувся Круглий стіл на тему: «Позитивні сценарії модернізації Києва: роль громад та молоді». Спільний захід з ВМГО «Студенська республіка».

 Учасниками Круглого столу стали Студентський магістрат м. Києва, громадські діячі, експерти, жителі столиці.


Зі слів громадськості, напрацювання, що самостійно реалізуються представниками громади – всіляко нівелюються. Тому, на державному рівні важливою задачею є – підтримка (хоча б усунення перешкод) громадянського активізму та волонтерства. Жваве обговорення викликала роль громад та молоді у процесі модернізації Києва.

В ході обговорення на Круглому столі було озвучено кілька проектів, які вже зараз реалізуються, або вже готові до реалізації: озеленення Києва — збереження наявних зелених зон та поширення т.зв. вертикального озеленення (Олександр Рак), створення ком’юніті-центру для молоді (Ірина Шокотько), проект «Либідь» (Віталій Даниленко), «інвентаризація власності міста» (Ірина Гуріна). Було запропоновано багато ідей, які можуть пожвавити життя в місті та посприяти поліпшенню екології міста: екологічний розвиток (промислова переробка сміття, озеленення Києва, очищення річок), студентський магістрат запропонував проект «соціальних ліфтів» для молоді, більш старші учасники круглого столу акцентували увагу про необхідність переосмислення досвіду самоорганізації населення, питань комунальної власності та механізмів ефективного керування нею.

За результатами Круглого столу було прийнято рішення створити «Комітет модернізації Києва».Comments