23.10.2014 - Семінар для вчителів природничих наук в Київському міському Будинку природи

опубліковано 24 жовт. 2014 р., 01:06 Адміністратор сайту   [ оновлено 17 лют. 2015 р., 04:34 ]

Семінар для методистів та вчителів природничих наук відбувся в Київському міському Будинку природи 23 жовтня 2014 року. Темою заходу стали актуальні питання підготовки науково-дослідних робіт школярів біоекологічного профілю. В семінарі взяли участь понад тридцять освітян.


Відкрила захід Наталія Олексіївна Волошина, доктор біологічних наук, Завідувач кафедрою екології Інституту природничо-географічної освіти та екології НПУ ім. П.П. Драгоманова. У своєму виступі Наталія Олексіївна розповіла про особливості підготовки пошуково-дослідницьких тем в екології та охороні навколишнього середовища.


В ході семінару виникла жвава дискусія щодо тематики науково-дослідних робіт МАН з екології. Дану тему розкила в своїй доповіді Тамара Дмитрівна Радченко, методист вищої категорії, завідувач відділу екології та охорони природи Національного еколого-культурного центру.


З темою туризму і краєзнавства в роботах Малої академії наук виступив Василь Васильович Обозний, доктор педагогічних наук, завідувач кафедри туризму Інституту природничо-географічної освіти та екології НПУ ім. П.П Драгоманова. Під час виступу пана Обозного слухачі мали нагоду обговорити перспективи розвитку зеленого туризму в Україні.


Comments