27 лютого проведено семінар-модуль "Формування екологічної компетентності учнів під час вивчення предметів природничого циклу"

опубліковано 28 лют. 2019 р., 06:37 Адміністратор сайту   [ оновлено 28 лют. 2019 р., 07:58 ]
27 лютого проведено семінар-модуль на тему: "Формування екологічної компетентності учнів під час вивчення предметів природничого циклу".

Спільний захід КП "Київський міський Будинок природи" та ІППО Київського університету ім. Бориса Грінченка. Це останній семінар з циклу, який складається з декількох семінарів, розпочатих минулого року. Мета семінарів цього циклу - Ознайомлення слухачів з методами заохочення учнів активно долучатися до кращих здобутків національної культури в її мовному та літературному просторі, формування в школярів цілісного уявлення про природу і наукового світогляду. 

Учасники семінару - слухачі курсів підвищення кваліфікації Інституту післядипломної педагогічної освіти – вчителі природничого циклу. Доповідачі - Філоненко Ірина Олександрівна - завідувач НМЦ ІППО Київського університету ім. Бориса Гринченка і викладач кафедри методики та психології дошкільної та початкової освіти ІППО Київського університету ім. Бориса Гринченка Санковська Ірина Мечиславівна.

ą
P1010005.JPG
(1688k)
Адміністратор сайту,
28 лют. 2019 р., 06:37
Comments