27 травня зустріч з учнями гімназії "Потенціал" Оболонського району м.Києва

опубліковано 28 трав. 2015 р., 03:42 Адміністратор сайту   [ оновлено 28 трав. 2015 р., 03:47 ]
 
 
 

27 травня в Будинку природи для учнів гімназії "Потенціал" Оболонського району відбулась тематична зустріч, присвячена Міжнародному дню біорізноманіття, який відзначався 22 травня. В ході зустрічі були проведени екскурсії та тематичні ігри.
Біорізноманіття – це тканина життя, складовою частиною якої є ми і від якої ми повністю залежимо. Для людей біорізноманіття має економічну, рекреаційну, культурну, екологічну та інші цінності. Наше власне здоров’я, а також здоров’я економіки та суспільства в цілому залежить від безперервного отримання різноманітних “екосистемних послуг”, замінити які буде або дуже дорого, або просто неможливо, тобто тих вигод, які людство отримує від екосистем. Це послуги екосистем із забезпечення людства природними ресурсами, здоровим середовищем існування, іншими екологічно та економічно значущими «продуктами». 
Біорізноманіття, яке ми бачимо сьогодні, – це продукт еволюції життя впродовж мільярдів років, який визначається природними процесами, і на який все більше впливає людська діяльність. 
Кожен біологічний вид є невід'ємною частиною екосистеми Землі й зникнення хоча б одного з них призводить до незворотних процесів у природі. Скорочення видів тварин і рослин викликає деградацію екосистеми. Результат – опустелювання земель, скорочення продуктивності земельних угідь і, врешті погіршення умов життя.
Сьогодні у світі під загрозою зникнення перебуває понад 7 тисяч видів тварин і майже 60 тисяч видів рослин. Ми маємо переглянути стосунки «людина – природа». Споживацьке ставлення до природних ресурсів призводить до втрати лісів, степів, які є середовищем існування багатьох видів, зокрема тих, що занесені до Червоної книги. Саме жива природа є основою життя на Землі та фундаментом гармонійного існування.
Збереження навколишнього середовища, гуманне ставлення до тварин, раціональне використання природних багатств - це ознаки цивілізованого суспільства.
ą
Адміністратор сайту,
28 трав. 2015 р., 03:42
ą
Адміністратор сайту,
28 трав. 2015 р., 03:42
ą
Адміністратор сайту,
28 трав. 2015 р., 03:42
Comments