2 грудня 2014 р. Київський міський Будинок природи долучився до екологоосвітнього заходу – VІII Всеукраїнської екологічної конференції «Ековідповідальність: складні питання – прості рішення».

опубліковано 2 груд. 2014 р., 10:56 Адміністратор сайту   [ оновлено 17 лют. 2015 р., 04:01 ]

Конференцію організували Коледж економіки, права та інформаційних технологій ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК», Екологічний Клуб Однодумців «ЛОТОС» за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту м. Києва, комунального позашкільного навчального закладу «Київська Мала академія наук учнівської молоді», Координаційної ради ПАШ ЮНЕСКО в Україні, Національного природного парку «Голосіївський».

Під час конференції розглянуті питання за різними напрямками: результати досліджень води, землі, повітря; сучасні форми та методи екологічного виховання; світові інновації в екології; власні розробки та пропозиції для майбутніх поколінь, шляхи популяризації екологічного способу життя; маркетинг екотоварів; екологія в мистецтві; міжнародні природоохоронні проекти; юридичні та економічні аспекти вирішення екологічних проблем.

Заступник в.о. директора Будинку природи Галина Бузан взяла участь в пленарному засіданні конференції та виступила з доповіддю на сесії «Досвід сучасних форм та методів екологічного виховання» щодо проведення еколого-освітньої роботи на базі Будинку природи, зокрема, презентувала існуючі напрямки діяльності підприємства, висвітлила актуальні питання, перспективи його розвитку, а також запросила всіх до співпраці та участі в освітніх заходах природоохоронного спрямування.

Захід об’єднав більше 200 учасників – викладачів середніх та вищих навчальних закладів учнів шкіл, представників екоклубів та природоохоронних громадських організацій, представників соціально відповідального бізнесу, експертів в сфері охорони природного навколишнього середовища, ліцеїв та гімназій, студентів коледжів та технікумів, університетів, інститутів, академій та колегіумів.

Comments