Прес-брифінг щодо збереження здоров’я та профілактики хвороб відбувся в Київському міському Будинку природи 31 жовтня 2014 року

опубліковано 29 жовт. 2014 р., 07:52 Адміністратор сайту   [ оновлено 17 лют. 2015 р., 04:33 ]
Захід з нагоди відкриття виставки лікарських рослин «Фітофест» організували Інститут продовольчих ресурсів НАН України спільно з національним ботанічним садом ім.. М.М. Гришка НАН України за підтримки КП «Київський міський Будинок природи».

Потреба в проведенні заходу зумовлена багатьма чинниками, які мають безпосередній негативний вплив на здоров’я українців. Серед таких, наприклад: загострення «сезонних» хвороб, погіршення психологічного стану населення, забрудненість води і повітря, а також вживання продуктів з надмірною кількістю синтетичних харчових домішок, а також овочевої та фруктової сировини, вирощеної з використанням широкого спектру хімічних добрив та пестицидів.

Науковці Інституту продовольчих ресурсів Національної Академії Аграрних Наук України та Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка НАН України радо поділилися інформацією про те, як захиститися від шкідливого впливу навколишнього середовища, зміцнити імунітет, здійснити профілактику або лікуватися від застудних захворювань без руйнівної побічної дії на організм.

     

Про це та багато іншого розповіли: член-кореспондент Академії Аграрних Наук України, доктор технічних наук, заступник директора продовольчих ресурсів України, Хомічак Любомир Михайлович,

Кандидат біологічних наук, завідувач лабораторією медичної ботаніки Національного ботанічного саду ім. М.М.Гришка НАН України, Джуренко Надія Іванівна.

Ірина Григорівна Гріненко, кандидат технічних наук Інституту продовольчих ресурсів НААН України, продемонструвала слухачам практичні розробки українських вчених стосовно різних способів використання лікарських рослин у продуктах харчування. Пані Гріненко розповіла про корисні властивості та оригінальні способи вживання традиційних лікарських рослин, зокрема: ягід калини у вигляді цілющої настоянки та цукрової пастили; духмяної приправи з цілющих трав, та чіпсів, виготовлених з корінців пастернаку, солодки, лопуха і топінамбура, що прийдуться до смаку дітям. Окрім того, гості мали можливість скуштувати біоферментований цукор, безпечний для тих, хто має алергічну реакцію на мед.

На виставці, що триватиме 1-2 листопада 2014 року з 10:00 до 18:00, представлені зразки лікарських та кімнатних рослин, надається інформація про їхню біологічну цінність та вплив на здоров’я людини.

Чекаємо на Вас за адресою: вул. Рогнідинська 3.

Довідки за телефоном: 234-45-47

Comments