МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ ВИГОТОВЛЕННЯ НОВОРІЧНИХ КОМПОЗИЦІЙ

опубліковано 2 січ. 2013 р., 05:21 Адміністратор сайту   [ оновлено 2 січ. 2013 р., 05:22 ]

МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ ВИГОТОВЛЕННЯ НОВОРІЧНИХ КОМПОЗИЦІЙ

Майстер-клас із виготовлення новорічних композицій

17 грудня У Будинку природи відбувся благодійний майстер-клас для дітей із виготовлення новорічних композицій .  Професійні флористи з Академії флористики Наталії Агеєвої  навчали школярів як із простих і доступних матеріалів можна зробити вишукані новорічні  прикраси. Соснові та ялинові гілочки  надало комунальне об’єднання  «Київзеленбуд»,  а про інші необхідні матеріали для  майстер-класу подбало комунальне підприємство «Київкомунсервіс».

Роботи, зроблені дітьми під керівництвом професійних флористів  продали на аукціоні в Київраді, а виручені гроші (їх виявилося більше 5000 гривень) передали на потреби дітей-інвалідів.

Майстер-клас, аукціон і виставка-конкурс відбуваються в рамках  природоохоронної акції «Збережімо ялинку». Навіть якщо припустити, що всі  новорічні зелені красуні,  які стоять у наших оселях, не вкрадені браконьєрами з ближнього лісу, а  спеціально вирощені для такої нагоди, постає запитання: чи доцільно 7-12 років плекати дерево, щоб потім його просто  знищити?

Зрубану ялинку можна замінити хвойними гілочками, композиціями з них, декоративними вінками та найрізноманітнішими прикрасами, зробленими з шишок, сіна, соломи, синтетичних матеріалів. А якщо хочеться поставити таки ялинку, то її можна придбати живу в горщику.