НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ "ПЕРВОЦВІТИ ПІД ОХОРОНОЮ"

опубліковано 22 трав. 2013 р., 07:02 Адміністратор сайту   [ оновлено 4 серп. 2013 р., 09:11 ]


НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ "ПЕРВОЦВІТИ ПІД ОХОРОНОЮ"


21 травня у Будинку природи відбулося нагородження переможців конкурсу "Первоцвіти під охороною"

Конкурс відбувся у  чотирьох номінаціях:

I номінація – кращий  малюнок (індивідуальна робота);

II номінація – кращий сувенір (поробка) (індивідуальна робота);

III номінація – краще оповідання (індивідуальна робота);

IV номінація – кращий плакат-заклик (колективна     робота).

У конкурсі взяли участь учні та колективи загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів з 8 районів м. Києва. Всього подано 283 роботи, у тому числі: 220 малюнків, 51 сувенір  (поробка), 7 оповідань, 11 плакатів-закликів.

Після розгляду всіх робіт у відповідності до Положення про конкурс «Первоцвіти під охороною» конкурсна комісія ВИРІШИЛА:

1.     Визнати переможцями і присудити в номінаціях:

Кращий малюнок

(індивідуальна робота, вікова категорія 7-10 років):

I місце – Купрієнко Юлії, вихованці Школи образотворчого мистецтва «Палітра» ЦТДЮ Святошинського району;

II місце Куріній Дарині,  вихованці гуртка «Художник» ЦДЮТ Дніпровського району;

IIІ місцеСереді Наталії, вихованці Школи образотворчого мистецтва «Палітра» ЦТДЮ Святошинського району;

 

Кращий малюнок

(індивідуальна робота, вікова категорія 11-13 років):

I місце – Каюткіній Поліні, учениці 7-А класу СЗШ № 297 Святошинського району;

II місце – Красуну Олексію, вихованцю ТО «Дивограй» БДТ Шевченківського  району;

III місце – Котлярській Дар’ї, учениці 2–Б класу СШ № 61 Шевченківського району.

 

Кращий сувенір (поробка)

(індивідуальна робота, вікова категорія 7-10 років):

I місце – Панчук Олександрі, учениці гімназії № 30 «ЕкоНад» Дніпровського району;

II місце – Пачос Єлизаветі , учениці 3-Б класу СЗШ № 108 Голосіївського району;

IІI місце – колективу гуртка «Захоплююче лозоплетіння» Школи народних ремесл НЕНЦ  Подільського району;

Кращий сувенір (поробка)

(індивідуальна робота, вікова категорія 11-13 років):

I місце Ковтуненко Валерії, вихованці гуртка «Ліпка із солоного тіста» СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району;

II місце – Реці Катерині, ученицю 9-Б класу СЗШ № 42 Дніпровського району;

III місце Погребняк Альоні, вихованці гуртка рукоділля «Світ захоплень» ЦТДЮ Святошинського району;

ІІІ місце Машевській Катерині, вихованці гуртка «Бісер чарівний» СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району.

 

Краще оповідання

(індивідуальна робота, вікова категорія – 11-13 років)

II місце – Ковальчук Марії, учениці 7-Б класу СШ № 148 Дніпровського району;

ІІІ місце – Роженко Олені – учениці 8-А класу СЗШ № 4 Дніпровського  району.

 

Кращий плакат-заклик

(колективна робота, вікова категорія – 14-16 років)

I місце колективу учнів 9-А класу (Данільченко Володимир, Римар Юлія) СШ № 138 Шевченківського району;

II місце колективу учнів 9 –А класу СЗШ №66 Дніпровського району;

IІI місце – колективу  учнів 9-А класу НВК №209 «Сузір’я» Дніпровського району;

Було встановлено 20 заохочувальних нагород для учасників конкурсу: десять у номінації «Кращий малюнок», сім – «Кращий сувенір (поробка)»,  три – «Кращий плакат-заклик».

Відзнакчено дипломами КП «Київський міський Будинок природи» та заохочувальними нагородами

Селівачова Мирона, учня 1-Б класу СЗШ №84 Печерського району;

Бевза Максима, вихованця ТО «Дивограй» БДТ Шевченківського  району;

Завадського В’ячеслава, вихованця зразкового художнього колективу студія образотворчого мистецтва «Сонечко» БДЮТ «Дивоцвіт» Дарницького району;

Трач Ольгу ,  ученицю 6-А класу СШ № 53 Шевченківського району.

Коробку Вероніку , ученицю 3-А класу СЗШ № 289 Дарницького району.

Пальмового Антона, учня  7-Б класу гімназії «Консул» № 86 Печерського району.

Чан Нчок Лінь, вихованку Школи образотворчого мистецтва «Палітра» ЦТДЮ Святошинського району.

Данькевич Софію, ученицю 5 класу НВК «Престиж» Печерського району;

Красилівську Катерину, ученицю 6-Б класу гімназії № 48 Шевченківського району;

Канівця Вдадислава, вихованця студії «Юний художник» БДЮТ Голосіївського району;

. Петруша Михайла , учня 3-В класу СШ № 327 Дніпровського району;

Рибальченко Марію , ученицю 7-Б класу СШ  № 265  Дніпровського  району;

Берестову Яну,  ученицю 3 класу ССШ № 254 Святошинського району;

Грабовську Анастасію, ученицю 7-Б класу СЗШ № 108 Голосіївського району;

Мазур Маргариту, ученицю  5-А класу СШ № 112

ім.

колектив гуртка зразкового художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Мальви» Деснянського району;

колектив учнів СШ № 31Дніпровського району.

колектив гуртка творче об’єднання медиків-мікробіологів «Первоцвіт» ЦПР Святошинського району;

колектив учнів 10-Б класу Технологічного ліцею Дніпровського району

 

Нагороджено подяками вчителів та керівників гуртків:

-        Ільїну Наталю Володимирівну – вчителя СШ № 53 Шевченківського району;

-       Стурчакову Олену Валеріївну - вчителя СШ № 53 Шевченківського району;

-       Бурлак Ірину Юріївну - вчителя СШ № 53 Шевченківського району;

-       Виборній Наталії Іванівні – заступнику директора з навчально-виховної роботи СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району;

-       Долгушиній Наталії Миколаївні – керівнику студії образотворчого мистецтва «Сонечко» БДЮТ «Дивоцвіт» Дарницького району;

-       Юхименко Юлії Вікторівні – вчителю біології і географії НВК

«Престиж» Деснянського району.

Comments