Новорічний благодійний ярмарок відбудеться 23 грудня 2014 року

опубліковано 22 груд. 2014 р., 01:04 Адміністратор сайту   [ оновлено 17 лют. 2015 р., 03:20 ]

Композиції з лапника (ялинкові гілки, що залишаються після санітарних рубок), виготовлені київськими школярами, будуть виставлені на продаж у приміщенні Київської міської державної адміністрації (вул. Хрещатик, 36). Також будуть презентовані арт-об’єкти: ялинка-поличка, ялинка з табуреток, ялинка з вторинної сировини тощо.

Кошти, зібрані від їх реалізації будуть спрямовані на розвиток еколого-просвітницького проекту для учнівської молоді з роздільного збору побутових відходів. Планується встановлення інтерактивного ігрового стенду в КМ Будинку природи, який сприятиме формуванню у школярів відповідального ставлення до природи. Учні матимуть можливість у формі гри дізнатися про проблеми довкілля та засвоїти основні принципи їх вирішення, а також навчаться роздільно збирати побутові відходи, усвідомлюючи важливість такого кроку.

Новорічні декорації були виготовлені дітьми під час майстер-класів, що проводилися в рамках інформаційно-просвітницької акції «Збережи ялинку» в Київському міському Будинку природи. Акція мала на меті привернути увагу широкого загалу до проблеми несанкціонованого винищення хвойних порід дерев у переддень зимових свят, а також популяризувати серед населення альтернативні новорічні декорації з елементами вторинних матеріалів. Під час майстер-класів досвідчені флористи наочно продемонстрували, що святкові декорації можна виготовляти власними руками, при цьому не зашкодивши природі рідного краю.

Comments