Новорічний благодійний ярмарок в КМДА відбувся 23 грудня 2013 року

опубліковано 24 груд. 2014 р., 05:23 Адміністратор сайту   [ оновлено 17 лют. 2015 р., 03:19 ]

Відвідувачам пропонувалося придбати композиції з ялинкових гілочок, підручних матеріалів, в.т.ч. вторинної сировини. Новорічні декорації були виготовлені київськими школярами під час майстер-класів в КМ Будинку природи рамках інформаційно-просвітницької акції «Збережи ялинку».

Кошти, зібрані від їх реалізації будуть спрямовані на розвиток еколого-просвітницького проекту для учнівської молоді з роздільного збору побутових відходів. Планується встановлення інтерактивного ігрового стенду в КМ Будинку природи, який сприятиме формуванню у школярів відповідального ставлення до природи. Учні матимуть можливість у формі гри дізнатися про проблеми довкілля та засвоїти основні принципи їх вирішення, а також навчаться роздільно збирати побутові відходи, усвідомлюючи важливість такого кроку.

Захід ініціювали Київський міський Будинок природи та КП «Київкомунсервіс». Ярмарок відбувся за сприяння Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київради (КМДА) та Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Академії флористики Наталії Агеєвої, НПП «Голосіївський», Дарницького ЛПГ (КО «Київзеленбуд»).

Щиро дякуємо організаторам та відвідувачам за вклад у спільну справу! Бажаємо миру, любові та гармонії в новому році!

Comments