Новорічні майстер-класи

опубліковано 2 груд. 2014 р., 08:49 Адміністратор сайту   [ оновлено 4 лют. 2015 р., 03:55 ]

Запрошуємо всіх бажаючих до участі в майстер-класах з виготовлення новорічних ялинок з підручних засобів!

Мета майстер-класів привернути увагу широкого загалу на проблему несанкціонованого винищення хвойних порід дерев у переддень зимових свят, а також популяризувати серед населення альтернативні новорічні декорації з елементами вторинних матеріалів.

Під час майстер-класів, що проходять в рамках інформаційно-просвітницької акції «Збережи ялинку 2014», дітям та дорослим буде запропоновано виготовити новорічні композиції з лапника (гілки дерев хвойних порід, що залишаються після санітарних рубок). Роботи створюватимуться з використанням як традиційних декоративних прикрас так і з використанням вже вживаних елементів щоденного використання, в тому числі, виготовлених з вторинної сировини. Учасники матимуть можливість сповна проявити власні творчі здібності та створити унікальні композиції, під керівництвом професійних флористів.

Готові композиції будуть виставлені на продаж під час благодійного ярмарку у приміщенні Київської міської державної адміністрації (вул. Хрещатик, 36). Кошти, зібрані від їх реалізації будуть спрямовані на розвиток еколого-просвітницького проекту для учнівської молоді з роздільного збору побутових відходів. Планується встановлення інтерактивного стенду в КМ Будинку природи, який сприятиме формуванню у школярів відповідального ставлення до природи. Учні матимуть можливість в ігровій формі ознайомитися з проблемами та засвоїти основні принципи їх вирішення, а також навчаться роздільно збирати побутові відходи і усвідомити важливість такого кроку.

Майстер-класи відбуватимуться в Київському міському Будинку природи з 11 по 14 грудня 2014 року. Організаторами заходу є КП «Київкомунсервіс» та КП «Київський міський Будинок природи» за сприяння НПП «Голосіївський», Київського зоопарку, Дарницького ЛПГ (КП «Київзеленбуд») та Академії флористики Наталії Агеєвої.

Для участі у майстер-класах по виготовленню Новорічних композицій потрібно:

  1. Зателефонувати до Будинку природи і залишити заявку на участь.
  2. Зібрати дрібнички* для декору майбутньої композиції.
  3. Приїхати у визначений день.

* Це можуть бути шишки, цікаві гілки, мушлі, свічки, буси, стрічки, ґудзики, оздоблювальна сітка та багато інших речей, які легко знайти у власному домі та на дворі.

Розклад проведення майстер-класів:

  • Четвер, 11 грудня 2014 р. – 14:00 -16:00
  • П'ятниця, 12 грудня 2014 р. – 14:00 -16:00
  • Субота, 13 грудня 2014р. – 11:00 -13:00
  • Неділя, 14 грудня 2014р. – 11:00 -13:00

Участь в майстер-класах безкоштовна, оплачується тільки вхідний квиток до експозиції Будинку природи.

Вартість дорослого вхідного квитка – 15 грн.

Вартість пільгового квитка (школярі, студенти, пенсіонери) - 7 грн.

Діти до 5 років – безкоштовно.

Супроводжуючий групи – безкоштовно.

Чекаємо на вас за адресою: м. Київ, вул. Рогнідинська 3.

Запис на майстер-класи за тел. 234-45-47.

Comments