Семінар на тему: «Екологічні проблеми України»

опубліковано 2 вер. 2012 р., 09:02 Адміністратор сайту

15 Березня 2012 року у Будинку природи відбувся семінар на тему: «Екологічні проблеми України». Участь у ньому взяли представники державних природоохоронних служб, наукових установ, освітяни.

Заступник директора департаменту охорони природних ресурсів та екомережі Міністарства екології та природних ресурсів України Микола Мовчан розповів про екологічні проблеми України та шляхи їх вирішення.

Заступник начальника відділу моніторингу, планування та зв’язків з громадськістю Державного управління охорони навколишнього природного середовища в м. Києві Ігор Мороз зосередився на екологічних проблемах столиці.

Завідувач лабораторії екологічного виховання Інституту проблем виховання АПНУ, кандидат педагогічних наук Наталія Пустовіт та провідний науковий співробітник цієї лабораторії Ольга Пруцакова розповіли про еколого-освітні проблеми сучасності.

Заступник директора Будинку природи голова Київської міської організації Українського товариства охорони природи Микола Щепець говорив про роль громадськості у вирішенні екологічних проблем та інформував учасників семінару про стратегію розвитку Києва до 2025року в галузі екології.

Доповіді викликали у педагогів багато запитань і реплік. Що ж у цьому зв’язку мають робити вчителі?

Вчити дітей, виховувати в них повагу до води, землі, природи, формувати екологічно доцільну поведінку школярів.

Учасники семінару ознайомилися з експозиціями виставок Будинку природи, одержали методичну літературу, плакати «Птахи київських водойм» та листівку «Збережімо первоцвіти Києва та його околиць!»

Comments