Семінар для освітян "Екологічне просвітництво батьків дітей дошкільного віку"

опубліковано 15 жовт. 2014 р., 13:18 Адміністратор сайту   [ оновлено 15 жовт. 2014 р., 13:19 ]
9 жовтня 2014 року об 11 год. в Будинку природи відбувся семінар  для методистів та вихователів дошкільних закладів м.Києва. Захід відбувся  спільно з Департаментом освіти і науки молоді та спорту та Педагогічним інститутом КУ ім.Б.Грінченка. Були присутні педагоги дошкільних навчальних закладів  усіх 10 районів м.Києва, студенти Університетського коледжу ім.Б.Грінченка.
Виступили:
науковці Педінституту ім.Б.Грінченка -
1.Бєлєнька Г.В.(д.п.н., професор кафедри дошкільної освіти, заступник директора з наукової роботи )- тема доповіді - "Зміст та організація праці в природі з дітьми дошкільного віку".
2.Машовець М.А.(к. п. н., професор кафедри дошкільної освіти, заступник директора з навчально - методичної роботи ) - тема доповіді "Природа великого міста і діти дошкільного  віку".
3.Половіна О.А.(к.п.н., доцент, завідувач кафедри дошкільної освіти)- тема доповіді "Організація дозвілля дітей та батьків на матеріалі екскурсій до музеїв природничого спямування".
4.Довбня С.О.(старший викладач кафедри дошільної освіти) - тема доповіді  "Роль батьків у формуванні емоційно-ціннісного ставлення до природи у дітей дошкільного віку."
З досвіду роботи розкрили тему взаємодії із батьками у дошкільних навчальних закладах
Матвєєва Л.П.(директор ДНЗ №444)  - "Музейна педагогіка, як фактор активізації взаємодії педагогічних, дитячих та батьківських колективів ",
та Шевченко Т.М.(директор ДНЗ №518) - "У світ природи ведемо дитину і до співпраці залучаємо родину", яка розповіла про створення на базі дитячого садочку екологічної стежини, екологічного музею та інших цікавих напрямків роботи з батьками та дітьми.
Comments