семінар "ТЕХНОЛОГІЇ ФОРМУВАННЯ У ДОШКІЛЬНИКІВ ПРАВИЛЬНОГО СТАВЛЕННЯ ДО ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ»

опубліковано 20 бер. 2013 р., 08:23 Адміністратор сайту   [ оновлено 21 бер. 2013 р., 05:47 ]

19 березня 2013 року у Будинку природи в рамках спільних заходів із Департаментом освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради (КМДА), Комунальним підприємством «Київкомунсервіс» відбувся семінар на тему: «Технології формування у дошкільників правильного ставлення до побутових відходів» за участю Управління екології та охорони природних ресурсів Департаменту  міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київради (КМДА), Педагогічного  інституту КУ ім..Бориса Грінченка  та університетського коледжу цього ж інституту.         До участі у семінарі були запрошені методисти та вихователі дошкільних закладів,  представники наукових установ, освітяни.

Доповідь «Технології формування у дітей умінь із створення здоров’язбережувального  середовища» підготували  професор Педагогічного інституту КУ ім.Б. Грінченка, д.п.н.   Бєлєнька Ганна Володимирівна   та аспірант кафедри дошкільної освіти     Літіченко Олена Дмитрівна.       

Молодший науковий співробітник лабораторії екологічного виховання  Інституту проблем виховання АПН  України, вчитель початкових класів СШ №264 Санковська Ірина Мечиславівна зосередилася на практичному застосуванні технологій екологічного виховання в  поводженні з відходами.

Про Види побутових відходів та використання їх в практиці роботи  з дітьми дошкільного віку  доповіли  доцент Педагогічного інституту КУ ім.Б. Грінченка, к.п.н.  Половіна Олена Анатоліївна та аспірант кафедри дошкільної освіти  Теплюк Ганна Анатоліївна.                    

        Методичні рекомендації щодо організації роботи  по формуванню правильного ставлення до побутових відходів  запропонувала                        викладач Університетського коледжу КУ  ім.Б.Грінченка  Глухенька Людмила  Миколаївна.

 Як навчити дітей заощадливості розповіла викладач екології Університетського  коледжу КУ ім.Б.Грінченка   Коровіна Вероніка Анатоліївна.

 

                                      

ĉ
Адміністратор сайту,
20 бер. 2013 р., 08:40
ĉ
Адміністратор сайту,
20 бер. 2013 р., 08:40
Comments