Тематична зустріч «Працевлаштування екологів – проблеми та перспективи»

опубліковано 2 груд. 2014 р., 11:00 Адміністратор сайту

2 грудня 2014 року в Київському міському Будинку природи відбулася тематична зустріч зі студентами НПУ ім. М.П. Драгоманова, які навчаються спеціальності «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування». Ключовою темою заходу стали перспективи працевлаштування майбутніх фахівців екологічного профілю. В ході зустрічі виступили представники підприємств природоохоронної спрямованості, громадські активісти та фахівці з кадрових питань.

Зокрема, Наталія Гозак, координатор проектів WWF в Україні, наголосила тому, що майбутній еколог повинен мати, насамперед, зацікавленість у природоохоронній діяльності, та сильні навички самоорганізації. Пані Гозак закликала студентів брати активну участь у волонтерському природоохоронному русі, адже в такий спосіб можна проявити власні здібності і набути корисні навички, що стануть конкурентною перевагою в резюме молодого спеціаліста.

Катерина Литвиненко, Заступник начальника відділу зв’язків з громадськістю та впровадження екологічних проектів КП «Київкомунсервіс», звернулася до студентської молоді з закликом зважено ставитися до вибору професії. Адже головне – мати сильне бажання працювати за обраним фахом, проактивну життєву позицію та високий ступінь особистої мотивації.

Директор Департаменту екологічного контролю природних ресурсів, Володимир Лазарев, розповів про перспективи працевлаштування в Україні, а також про сучасні проблеми, з якими зіштовхуються фахівці-екологи на шляху до обраної професії та шляхи їх подолання.

Питання працевлаштування в державному управлінні розкрила в своєму виступі Олена Сібілєва, Заступник начальника Управління – Начальник Відділу регулювання зелених насаджень Управління екології та природних ресурсів Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища. Зокрема, були озвучені відомості щодо атестації кандидатів на посади.

В ході доповіді Наукового співробітника лабораторії екологічного виховання Інституту проблем виховання НАПН України, Ірини Санковської, виникла жвава дискусія стосовно проблеми слабкого матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів, з якими зустрічаються аспіранти екологічного фаху. Протягом бесіди з аудиторією були запропоновані варіанти подолання таких перешкод.

Начальник відділу активної підтримки безробітних та профорієнтації роботи Київського міського Центру зайнятості, Інна М’якота, надала ряд практичних порад щодо грамотного складання резюме майбутнього фахівця-еколога. Окрім того, пані Інна розповіла, на що слід звернути увагу випускникам, які вирішили звернутися до центру зайнятості з питання працевлаштування.

Висловлюємо щиру подяку учасникам зустрічі за плідну співпрацю та бажаємо успіхів та натхнення!

Comments