Тематична зустріч з учнями в Будинку Природи

опубліковано 12 лист. 2014 р., 00:01 Адміністратор сайту
   
 

4 листопада в Київському Будинку Природи відбулася зустріч зі шкільною молоддю. Тема бесіди «Люди і тварини у великому місті: проблеми та захист».

На протязі зустрічі ми з колегами ознайомлювали школярів із проблемами взаємодії тварин та людей у місті та говорили про відповідальне ставлення до домашніх улюбленців.

     

Хочеться подякувати аудиторії – учням 5-7 класів СЗШ №103 Дніпровського району - зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері. Було дуже цікаво – ми поринули в історію співіснування тварини і людини, за це окрема подяка Санковській Ірині Мечиславівні – ії доповідь на стільки вразила школярів, що в аудиторії була неймовірна тиша, діти намагалися не пропустити жодного слова!

Потім ми перейшли до проблем сьогодення безпритульних тварин та відповідального ставлення до домашніх улюбленців.

     

Діти ділилися своїми міркуваннями щодо даних проблем. На протязі діалогу ми прийшли до взаєморозуміння і, я сподіваюсь, що наші бесіди не пройшли повз школярів і вони зроблять правильні висновки.

Ну і, звичайно ж, дяуємо Будинку Природи за те, що проводять такі заходи, де ми можемо залучати підростаюче покоління до правильного співіснування з тваринами.

Comments