Відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу «Новорічна ялинка»

опубліковано 25 груд. 2014 р., 23:56 Адміністратор сайту   [ оновлено 17 лют. 2015 р., 03:15 ]

Нагородження переможців щорічної виставки-конкурсу дитячих робіт «Новорічна ялинка» відбулося в Київському міському Будинку природи 25 грудня 2014 року. Виставка робіт проводиться в рамках інформаційно-просвітницької акції «Збережи ялинку» та триватиме до 16 січня 2015 року.

Призи переможцям вручали заступник директора Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київради (КМДА) - начальник Управління екології та охорони природних ресурсів Мавлянов Данило Бешимович та директор Київського міського Будинку природи, Микола Петрович Зубович.

У конкурсі взяли участь понад 500 школярів міста Києва, віком від 7 до 16 років. Конкурс проводився в чотирьох номінаціях: «кращий новорічний малюнок»; «краща ялинкова прикраса»; «кращий різдвяний сувенір»; «краща новорічна ялинка». Загалом, було визначено 24 переможця та вручено 30 заохочувальних призів.

Усі роботи були об’єднані однією темою – «Збережи життя ялинці». Акція мала на меті привернути увагу громадськості до проблеми несанкціонованого винищення хвойних порід дерев у переддень зимових свят, а також популяризувати серед населення альтернативні новорічні декорації з елементами вторинних матеріалів. Київські школярі упевнилися та на власному прикладі довели, що святкові декорації можна виготовляти власними руками, при цьому не зашкодивши природі рідного краю.

Контактна особа:

Анна Оленчук
050 312 78 18
Anna.tulintseva@gmail.com
prurod@ukr.net

Comments