Виставки‎ > ‎

Архів


14-17 червня виставка кактусів та сукулентів

опубліковано 12 черв. 2018 р., 01:32 Адміністратор сайту   [ оновлено 18 черв. 2018 р., 02:51 ]

КП «Київський міський Будинок природи» та секція кактусоводів проводять чергову виставку кактусів, сукулентів та інших екзотичних рослин. Продовжують масово квітувати кактуси - відвідувачи зможуть побачити безліч різнокольорових квітів, яскраве забарвлення сукулентів та різноманітні композиції з них, у тому числі в стилі бонсай.

Окрім рослин на виставці можна придбати різноманітну літературу, отримати консультації з догляду та вирощування сукулентів, придбати супутні товари – пластиковий та керамічний посуд, сувеніри.

У неділю о 13:00 буде проводитись майстер-клас.

У цей період також працює виставка акваріумних риб та рослин. 

У неділю о 13:00 буде проводитись майстер-клас.

У цей період також працює виставка акваріумних риб та рослин.

 

Місце проведення  - КП «Київський міський Будинок природи»

 

Адреса: вул. Рогнідинська,3 (м.Палац Спорту)

Виставка працює:  з 11.00 до 18.00 год.

                у неділю – з 11.00 до 17.00 год.

Ціна вхідного квитка  15-25 грн.

7-10 червня виставка африканських фіалок і стрептокарпусів

опубліковано 25 трав. 2018 р., 07:41 Адміністратор сайту   [ оновлено 12 черв. 2018 р., 01:16 ]


Київський міський Будинок природи і секція «Сенполія» запрошують на заключну в цьому сезоні виставку африканських фіалок. Ця виставка дещо відрізняється від виставок останніх років присутністю на ній великої кількості стрептокарпусів. Ці розкішні рослини – родичі африканської фіалки, ростуть ошатними кущами з великими гарними квітами-грамофонами різноманітного яскравого забарвлення. Стрептокарпуси представляє селекціонер і колекціонер цих рослин Юлія Склярова з міста Українка. Пані Юлія покаже сорти минулих років своєї та зарубіжної селекції, а також продемонструє свої нові сорти, які можна придбати.  

Також на виставці можна ознайомитись і придбати різноманітні сорти і типи африканських фіалок: стандарти і мініатюри, трейлери і химери, з пістрявим листям та листям типу girl, нові сорти та сорти «ретро».  

В перший день виставки за бажанням можна прийняти участь в конкурсі глядацьких симпатій і вибрати ту філку, яка більше сподобалась. Серед тих голосів, які обрали найбільшу кількість, буде розіграно комплект з листкових живців і брошура по вирощуванню.

Адреса і місце проведення: КП «Київський міський Будинок природи», вул.Рогнідинська,3 (ст.метро «Палац Спорту»)

Час робот из 11-00 до 18-00, у неділю до 17-00.

Вхід вільний


22-25 травня виставка кактусів та сукулентів

опубліковано 23 трав. 2018 р., 06:47 Адміністратор сайту   [ оновлено 25 трав. 2018 р., 07:52 ]


КП «Київський міський Будинок природи»  та секція кактусоводів проводять чергову виставку кактусів, сукулентів та інших екзотичних рослин. Тревень самий квітучий місяць також і для кактусів та сукулентів, тому на травень кактусоводи запланували аж дві виставки – на початку і наприкінці місяця, щоб відвідувачи змогли побачити якнайбільше квітучих рослин та різноманітних яскравих композицій з них у тому числі в стилі бонсай.

. Окрім рослин на виставці можна придбати різноманітну літературу, отримати консультації з догляду та вирощуванню сукулентів, придбати супутні товари – пластиковий та керамічний посуд, сувеніри.

У неділю о 13:00 буде проводитись майстер-клас на тему: "Шкідники та хвороби".

У цей період також працює виставка акваріумних риб та рослин.

 

Місце проведення  - КП «Київський міський Будинок природи»

 

Адреса: вул. Рогнідинська,3 (м.Палац Спорту)

Виставка працює:  з 11.00 до 18.00 год.

                у неділю – з 11.00 до 17.00 год.

Ціна вхідного квитка  15-25 грн.

2-3 червня виставка карликових кроликів та морських свинок

опубліковано 23 трав. 2018 р., 06:39 Адміністратор сайту   [ оновлено 4 черв. 2018 р., 03:14 ]


Український молодіжний центр «Кролик і компанія» та Український клуб морських свинок проводять ХVІІІ Всеукраїнську виставку декоративних тварин. Відвідувачів виставки чекають яскраві шоу: породні ринги, конкурси морських свинок і Шоу улюбленців.

На виставці можна побачити кроликів порід: Карликовий баранчик, Рекс, Сатиновий, Гермелін, Кольоровий карлик, Львиноголовий. Різні породи морських свинок - безшерстих, короткошерстих та довгошерстих різновидів - також порадують відвідувачів.
На виставці за бажанням можна отримати консультації від заводчиків, навчитися правильно контактувати з тваринами, придбати собі улюбленця або домовитися про покупку.
В рамках виставки буде проведена експертна виставка морських свинок "UKRAINIAN CHAMPIONSHIP SHOW IХ".

 

Місце проведення: КП «Київський міський Будинок природи»

Адреса: вул.Рогнідинська,3 (ст.метро «Палац спорту»)

Виставка працює з 11-00 до 17-00

Вартість вхідних квитків 15-25грн.

З 15 травня по 10 червня виставка ошибани «Як тебе не любити, Києве мій»

опубліковано 15 трав. 2018 р., 09:24 Адміністратор сайту   [ оновлено 12 черв. 2018 р., 01:30 ]


Колектив секції «Флористика» при Київському міському Будинку природи, який творить свої картини у старовинній японській техніці площинної флористики – ошибані, запрошує на виставку до Дня міста. Цього разу майстрині представили 46 картин, створених без пензля і фарб з квітів, листя, фізалісу та пуху тополі.   На виставці можна побачити роботи з квітів, листя, фізалісу та пуху тополі Дітківської К.В., Щур В.М., Молчанової І.В., Процько В.І., Філіної А.О., Порунової Л.Л., Донченко Г.В., Авдєєвої Г.В., Хандошко Л.О.

Місце проведення - КП «Київський міський Будинок природи»

Адреса - вул. Рогнідинська,3 (ст.метро «Палац спорту»)

Виставка працює з 12-00 до 18-00, на вхід до 17-00.

Вихідний – неділя, понеділок.

Вхідні квитки 15-25грн.

17-20 травня виставка африканських фіалок і пеларгоній

опубліковано 14 трав. 2018 р., 00:55 Адміністратор сайту   [ оновлено 23 трав. 2018 р., 06:46 ]


Любителів екзотичних сенполій запрошуємо на чергову виставку улюблених кімнатних рослин. На виставці можна побачити і придбати різноманітні сорти та типи африканських фіалок - стандарти і мініатюри, трейлери і хімери, з пістрявими листочками і листочками типу girl. Окрім сенполій на виставці будуть представлені інші рослини сімейства геснерійових та череночки сортових фуксій.


        На виставці можна отримати консультації по догладу і прийняти участь в експрес майстер-класах по вирощуванню сенполії з листочка.

        В перший день виставки 17 травня бажаючі зможуть прийняти участь в голосуванні на кращу фіалку виставки. Серед відвідувачів, чия рослина набере найбільшу кількість голосів, буде розіграно приз – комплект листкових живців сортових сенполій і брошура по вирощуванню.


Запрошуємо відвідувачів, які полюбляють фотографувати наші виставки африканських фіалок, долучитись до ще одного конкурсу: "Виставка африканських фіалок в Київському Будинку природи". Для цього треба розмістити фото, або відео з виставки на своїй сторінці у Фейсбуці з поміткою про відвідання Київського міського Будинку природи. Переможці конкурсу будуть відзначені призами і подарунками.

 

Місце проведення: Київський міський Будинок природи

Адреса проведення:  вул.Рогнідинська,3 (ст.М»Палац спорту»)

Час роботи з 11-00 до 18-00, у неділю до 17-00

Вхід вільний

9-12 травня Другий відкритий чемпіонат Гуппі

опубліковано 7 трав. 2018 р., 03:28 Адміністратор сайту   [ оновлено 14 трав. 2018 р., 00:54 ]Клуб «Гуппі Україна» при підтримці КП «Київський міський Будинок природи» та Всеукраїнської асоціації акваріумістів для популяризації акваріумних риб Poecilia reticulate(Гуппі) проводять Другий відкритий чемпіонат Гуппі. 

Клуб "Гуппі Україна" - це зовсім новий Всеукраїнський клуб, який об`єднує  селекціонерів і колекціонерів Гуппі. Мета клубу - показати популярних акваріумних рибок у всій їх красі, адже Гуппі - це єдина акваріумна рибка, яка при селекції дає різноманітне і яскраве забарвлення в різних варіаціях.  Гуппі були знайдені в ХVІІІ ст. в Південній Америці і з того часу є дуже популярними акваріумними рибками по всьому світу.

Другий відкритий чемпіонат Гуппі в Києві - це перша виставка і перший міжнародний захід клубу «Гуппі Україна», який проходить в нашій країні. В чемпіонаті приймуть участь селекціонери України і Європи, які продемонструють колекції Гуппі українських і зарубіжних селекціонерів; обміняються досвідом в селекційній роботі, розведенні та утриманні цих популярних акваріумних риб.

Чемпіонат буде працювати за таким регламентом:

9-11 травня – відкрито для відвідувачів з 10:00 до 18:00

12 травня - відкрито для відвідувачів з 10:00 до 14:00

Аукціон відбудеться 12 травня з 12:00 до 14:00, в цей же час можна буде

придбати рибу у селекціонера.

Місце та адреса проведення:  КП «Київський міський Будинок природи», вул. Рогнідинська,3 (ст. метро «Палац спорту»).

Вартість вхідних квитків 15-25грн.

26-29 квітня виставка гігантських африканських равликів

опубліковано 24 квіт. 2018 р., 01:33 Адміністратор сайту   [ оновлено 2 трав. 2018 р., 02:22 ] 

На виставці буде представлено біля 30 родів, видів, морф і варіацій африканських равликів, в т.ч. равлики видів Ахатіна, Архахатіна та інші сухопутны моллюски. Організатори виставки интернет-магазин achatina.com.ua обіцяють показати нові види равликів, яких ще не було представлено на минулих виставках, і екзотичних тварин: тропічних тарганів, павуків-птахоїдів, ящірок та змій.

На виставці можна отримати консультації по догляду за равликами.

Місце проведення  - КП «Київський міський Будинок природи»

Адреса: вул. Рогнідинська,3 (м.Палац Спорту)

Виставка працює  з 11-00 до 18-00, у неділю до 17-00. 

Ціна вхідного квитка  – 15-25 грн.

19-22 квітня виставка фіалок в Києві на Рогнідинський

опубліковано 17 квіт. 2018 р., 03:36 Адміністратор сайту   [ оновлено 24 квіт. 2018 р., 01:14 ]


Любителів сенполій запрошуємо на чергову виставку улюблених кімнатних рослин. Помічено,

що спілкування з африканськими фіалками здатне знижувати температуру і зцілювати. Адже,

споглядаючи на квітучі галявини на своєму підвіконні, або на виставці, місце хандри та депресії

займають захват і розчулення.  На цій виставці ми розповімо про незвичні типи африканських фіалок

- трейлери, які можуть рости ампельними формами і квітувати практично безперервно.    

Для бажаючих долучитись до гурту шанувальників цих рослин ми запропонуємо, як завжди,

різноманітні сорти в листочках та маленьких рослинках, горщики, добриво, грунт та засоби

захисту від шкідників.

        На виставці можна отримати консультації по догладу і прийняти участь в експрес майстер-класах по вирощуванню сенполії з листочка.

        В перший день виставки 19 квітня бажаючі зможуть прийняти участь в голосуванні на кращу фіалку виставки. Серед відвідувачів, чия рослина набере найбільшу кількість голосів, буде розіграно приз – комплект з 10 листкових живців і брошюра по вирощуванню.

 

Місце проведення: Київський міський Будинок природи

Адреса проведення:  вул.Рогнідинська,3 (ст.М»Палац спорту»)

Час роботи з 11-00 до 18-00, у неділю до 17-00

Вхід вільний

З 17 квітня по 2 травня фотовиставка «Застиглі миті»

опубліковано 17 квіт. 2018 р., 03:34 Адміністратор сайту   [ оновлено 2 трав. 2018 р., 02:40 ]


 

«Застиглі миті», - саме так Софія Триколенко назвала виставку своїх фоторобіт, яка проходить в Київському міському Будинку природи.  

 

Софія Триколенко народилася 1986 р. у м. Київ, в родині художників. Закінчила ДХСШ ім. Т. Г. Шевченка, ставши професійним художником. В 2005 р.  вступила до Національної Академії образотворчого мистецтва і архітектури на факультет сценографії та кіномистецтва на курс Кириченко А.Г., яка мала значний вплив на формування творчої особистості пані Софії. В 2011р.закінчила Академію, здобувши ступінь магістра за кваліфікацією художник-сценограф театру, кіно та телебачення. В 2011р.  вступила до молодіжного об’єднання Київської організації Національної спілки художників України, в секцію живопису. Восени 2017р. Отримала наукову ступінь кандидата мистецтвознавства. Викладає в Національному Авіаційному Університеті на на кафедрі основ архітектури та дизайну.

Пані Софія займається живописом, графікою, батіком, освоює новітні інсталяційні прийоми, працює також як фотохудожник, створюючи серії постановчих фотографій і вловлюючи миттєвості природи. Постійно приймає участь у всеукраїнських, міжнародних художніх виставках та організовує персональні:  «На цій фотовиставці представлені мої фотографії з циклу «Весна», які я створювала протягом 10 років. Я фіксувала епізоди з життя комах, птахів та тварин, знімала рослини та квіти. Я пропоную глядачам заглибитись у макровсесвіт, поглянути на ті аспекти життя довколишнього середовища, які залишаються поза увагою сучасної урбанізованої людини.»

Місце проведення  - КП «Київський міський Будинок природи»

Адреса: вул. Рогнідинська,3 (м.Палац Спорту)

Виставка працює  з 12-00 до 18-00, на вхід до 17-00. 

Ціна вхідного квитка  – 15-25 грн.

Вихідні дні: неділя, понеділок.

1-10 of 206