Виставки‎ > ‎Архів‎ > ‎

«ЕКЗОТИЧНІ РОСЛИНИ ПОСУШЛИВИХ МІСЦЬ»

опубліковано 12 серп. 2012 р., 10:08 Адміністратор сайту

5 - 8 квітня 2012 року з 11.00 до 18.00 у Київському міському Будинку природи (вул. Рогнідинська,3) відбулася виставка екзотичних рослин посушливих місць та квітучих орхідей.

На огляд були представлені цікаві рідкісні, рослини з оранжерей ботанічного саду ім. академіка Фоміна. Відвідувачі побачили одні з найстаріших в Україні екземплярів родини кактусових: ферокактуси, ехінокактуси, астрофітуми, вирощені ботаніками з насіння; найкрасивіші з агав, сансів’єр. Вперше в будинку природи продемонстрували картини з живих рослин.

Приватні колекціонери представили понад 1000 екземплярів цікавих сукулентів та композиції з них на різні смаки, вподобання й умови вирощування.

На численні прохання відвідувачів, на огляд і на продаж було представлено міні-експозицію квітучих орхідей (дендробіуми, венерині черевички, фаленопсиси рідкісних кольорів, мільтонії).

Протягом чотирьох днів роботи виставки досвідчені фахівці надавали безкоштовні консультації з придбання, вирощування й розмноження рослин у домашніх умовах.

Цікавим доповненням до рослин стала приватна колекція африканських равликів.

Comments