Виставки‎ > ‎Архів‎ > ‎

1-2 листопада 2014 року запрошуємо відвідати виставку лікарських рослин «Фітофест», на якій будуть представлені рослини для здоров’я та довголіття.

опубліковано 9 лист. 2014 р., 23:01 Адміністратор сайту   [ оновлено 9 лист. 2014 р., 23:05 ]

«Фітофест» організували Інститут продовольчих ресурсів НААН України спільно з Національним ботанічним садом ім. М.М.Гришка НАН України за підтримки КП «Київський міський будинок природи».

В рамках «Фітофесту» відбудеться виставка-презентація лікарських, їстівних та кімнатних рослин, а також ознайомлення зі способами їх використання у харчуванні, профілактиці багатьох захворювань, створенні натуральних косметичних засобів, очищенні та оздоровленні житлових і виробничих приміщень.

     

Фахівці представлять зразки лікарських та кімнатних рослин та нададуть консультації про їхню біологічну цінність та вплив на здоров’я людини. Окрім того, охоче поділяться рецептами виготовлення харчової та кулінарної продукції, натуральних косметичних засобів ручної роботи. Окремий розділ буде присвячений можливостям застосування ароматерапії для лікування і профілактики застудних захворювань та покращення настрою і самопочуття. А з розділу «Здоровий дім» ви дізнаєтеся про те, як за допомогою кімнатних рослин очистити та зволожити повітря і навіть зменшити кількість пилу в житловому та виробничому приміщенні.

Відвідувачі виставки зможуть отримати інформацію:

  • як захистити себе і свою родину від шкідливого впливу навколишнього середовища;
  • як зміцнити імунітет та уникнути застудних захворювань в осінньо-зимовий період;
  • які засоби вживати для лікування і профілактики ГРВІ та застуди без руйнівної побічної дії на організм;
  • як пом’якшити згубну дію неправильного харчування та шаленого ритму життя на здоров’я.

Актуальність даної теми зумовлена багатьма чинниками, які мають безпосередній негативний вплив на здоров’я українців. Серед таких, наприклад: загострення «сезонних» хвороб, погіршення психологічного стану населення, забрудненість води і повітря, тощо. Окремим чинником погіршення здоров’я є неправильне харчування: вживання продуктів з надмірною кількістю синтетичних харчових домішок, а також овочевої та фруктової сировини, вирощеної з використанням широкого спектру хімічних добрив та пестицидів.

Потужним джерелом біологічно активних речовин є лікарські рослини, які сьогодні майже витіснені з широкого вжитку синтетичними продуктами з великою кількістю консервантів. В той час, як безліч цілющих рослин має багатовікову історію застосування у харчуванні та лікуванні людей у тих чи інших куточках нашої планети. Лікарські рослини можуть рости в умовах дикої природи без застосування жодних хімікатів. Причому, вживання біологічно активних речовин у складі лікарської рослинної сировини набагато безпечніше ніж у складі деяких аптечних засобів.

Чекаємо на вас за адресою: м. Київ, вул. Рогнідинська 3. Час роботи виставки з 10:00 до 18:00.

Comments