Виставки‎ > ‎Архів‎ > ‎

14-16 вересня - виставка гігантських африканських равликів (зал А)

опубліковано 9 серп. 2017 р., 07:57 Адміністратор сайту   [ оновлено 18 вер. 2017 р., 02:27 ]


Запрошуємо всіх бажаючих на виставку гігантських африканських сухопутних равликів.  На виставці буде представлено близько 30 родів, видів, морф та варіацій кольорового забарвлення африканських равликів.

Серед найбільш популярних – равлики видів Ахатина, Архахатина та інші сухопутні на деревні види молюсків.

Батьківщиною Ахатин вважається прибережна частина Східної Африки. Ці види равликів в природі проживають в країнах з тропічним кліматом. На території України перші африканські равлики зявилися близько 15 років тому і були лише в приватних колекціях. Зараз кожен бажаючий може завести собі такого домашнього улюбленця.

На виставці можна побачити равликів Ахатина Ахатина (тигр) – цей вид виростає найбільший і його представники вважаються найкрупнішими сухопутними молюсками на Землі. Один з відомих представників Ахатина Ахатина зареєстрований в книзі рекордів Гіннеса з загальною довжиною 39,3см, довжиною мушлі – 27, 3см та вагою в 900 грамів.

Також будуть представлені види африканських равликів, котрі використовуються в косметології. 

Ініціатор виставки - интернет-магазин achatina.com.ua,  дарує всім бажаючим маленьких равликів в подарунок, а також надає знижку в розмірі до 20% на всі попередні замовлення, оформлені на виставці. На виставці можна отримати консультації по догляду за равликами.

Місце проведення  - КП «Київський міський Будинок природи»

Адреса: вул. Рогнідинська,3 (м.Палац Спорту)

Виставка працює  з 10-00 до 18-00, у суботу до 17-00. 

Ціна вхідного квитка  – 15-25 грн.
ą
Адміністратор сайту,
6 вер. 2017 р., 09:17
Comments