Виставки‎ > ‎Архів‎ > ‎

14-17 березня виставка африканських фіалок і рослин-хижаків. Вхід вільний

опубліковано 14 бер. 2019 р., 01:29 Адміністратор сайту   [ оновлено 19 бер. 2019 р., 02:22 ]


Запрошуємо відвідати виставку африканських фіалок і рослин, які харчуються комахами. Організатор виставки - секція «Сенполія» при КП «Київський міський Будинок природи».

 
 Окрім африканських фіалок на виставці будуть представлені різноманітні комахоїдні рослини, так звані рослини-хижаки: діанеї, росянки, непентеси та інші. У природних умовах  рослини-хижаки живуть у воді прісних водоймищ, на заболочених луках і болотах,  в торфі, піску,  тобто на субстратах, бідних з'єднаннями азоту. Ці рослини мають не тільки незвичний вигляд, але вони відрізняються між собою різними засобами приваблювати комах. Всі рослини підходять для вирощування у кімнатних умовах. Доглядати за ними не важко: потрібне сонячне підвіконня, очищена вода для поливу, для деяких рослин - прохолода взимку.
А ще на виставці будуть представлені екзотичні атмосферні тілландсії.
Тим, хто бажає подивитись, або придбати рослини, літературу по догляду за ними, або супутні товари (грунт, добрива, горщики, тощо) запрошуємо завітати на виставку 14-16 березня з 11-00 до 18-00 години. У неділю 17 березня виставка працює до 17-00.

 

Вхід на виставку вільний.

 Місце проведення: Київський міський Будинок природи

Адреса проведення: вул.Рогнідинська,3 (ст.М»Палац спорту»)

Час роботи з 11-00 до 18-00, у неділю до 17-00

Comments