Виставки‎ > ‎Архів‎ > ‎

17-20 травня виставка африканських фіалок і пеларгоній

опубліковано 14 трав. 2018 р., 00:55 Адміністратор сайту   [ оновлено 23 трав. 2018 р., 06:46 ]


Любителів екзотичних сенполій запрошуємо на чергову виставку улюблених кімнатних рослин. На виставці можна побачити і придбати різноманітні сорти та типи африканських фіалок - стандарти і мініатюри, трейлери і хімери, з пістрявими листочками і листочками типу girl. Окрім сенполій на виставці будуть представлені інші рослини сімейства геснерійових та череночки сортових фуксій.


        На виставці можна отримати консультації по догладу і прийняти участь в експрес майстер-класах по вирощуванню сенполії з листочка.

        В перший день виставки 17 травня бажаючі зможуть прийняти участь в голосуванні на кращу фіалку виставки. Серед відвідувачів, чия рослина набере найбільшу кількість голосів, буде розіграно приз – комплект листкових живців сортових сенполій і брошура по вирощуванню.


Запрошуємо відвідувачів, які полюбляють фотографувати наші виставки африканських фіалок, долучитись до ще одного конкурсу: "Виставка африканських фіалок в Київському Будинку природи". Для цього треба розмістити фото, або відео з виставки на своїй сторінці у Фейсбуці з поміткою про відвідання Київського міського Будинку природи. Переможці конкурсу будуть відзначені призами і подарунками.

 

Місце проведення: Київський міський Будинок природи

Адреса проведення:  вул.Рогнідинська,3 (ст.М»Палац спорту»)

Час роботи з 11-00 до 18-00, у неділю до 17-00

Вхід вільний

Comments