Виставки‎ > ‎Архів‎ > ‎

4-7 жовтня виставка африканських фіалок в Києві на Рогнідинській

опубліковано 3 жовт. 2018 р., 01:32 Адміністратор сайту   [ оновлено 13 лист. 2019 р., 06:18 ]


Любителів сенполій запрошуємо на чергову виставку улюблених кімнатних рослин. Помічено, що спілкування з рослинами значно підвищує настрій, знімає депресію і втому. Перша виставка цього осінньо-зимового сезону сповнена для наших відвідувачів приємних сюрпризів. Вперше в Києві і тільки на цій виставці відомий львівський колекціонер і автор серії «Leo-»  Анатолій Іваницький покаже киянам ігостям нашої столиці свої рослини, серед яких будуть і нові сорти його селекції.

Другою цікавинкою виставки будуть молочаї міллі. Ці рослини квітують безперервно цілий рік і можуть стати окрасою не тільки оселі, а і офісу, бо мають дужепривабливий вигляд. Доречі, існує чимало сортів молочаїв і деякі рідкісні сорти ми продемонструємо на цій виставці.  

А ще молочаї мають деякі особливості у розмноженні і в догляді, про які бракує інформації. То ж тим, хто зацікавлений отримати ексклюзивну інформацію, якою залюбки поділиться Людмила Іванченко, запрошуємо у неділю 7 жовтня о 14-00 на майстер-класс.

Впродовж виставки бажаючим долучитись до гурту шанувальників рослин, ми запропонуємо різноманітні сорти в листочках та маленьких рослинках, горщики, добриво, грунт та засоби захисту від шкідників,літературу по догляду.

        На виставці можна отримати консультації і прийняти участь в експрес майстер-класах по вирощуванню сенполії з листочка.

        В перший день виставки 4 жовтня бажаючі зможуть прийняти участь в голосуванні на кращу фіалку виставки. Серед відвідувачів, чия рослина набере найбільшу кількість голосів, буде розіграно приз – комплект з листкових живців і брошура по вирощуванню.

 

Місце проведення: Київський міський Будинок природи

Адреса проведення:  вул.Рогнідинська,3 (ст.М «Палац спорту»)

Час роботи з 11-00 до 18-00, у неділю до 17-00

Вхід вільний
Comments