Виставки‎ > ‎Архів‎ > ‎

7-10 червня виставка африканських фіалок і стрептокарпусів

опубліковано 25 трав. 2018 р., 07:41 Адміністратор сайту   [ оновлено 12 черв. 2018 р., 01:16 ]

Київський міський Будинок природи і секція «Сенполія» запрошують на заключну в цьому сезоні виставку африканських фіалок. Ця виставка дещо відрізняється від виставок останніх років присутністю на ній великої кількості стрептокарпусів. Ці розкішні рослини – родичі африканської фіалки, ростуть ошатними кущами з великими гарними квітами-грамофонами різноманітного яскравого забарвлення. Стрептокарпуси представляє селекціонер і колекціонер цих рослин Юлія Склярова з міста Українка. Пані Юлія покаже сорти минулих років своєї та зарубіжної селекції, а також продемонструє свої нові сорти, які можна придбати.  

Також на виставці можна ознайомитись і придбати різноманітні сорти і типи африканських фіалок: стандарти і мініатюри, трейлери і химери, з пістрявим листям та листям типу girl, нові сорти та сорти «ретро».  

В перший день виставки за бажанням можна прийняти участь в конкурсі глядацьких симпатій і вибрати ту філку, яка більше сподобалась. Серед тих голосів, які обрали найбільшу кількість, буде розіграно комплект з листкових живців і брошура по вирощуванню.

Адреса і місце проведення: КП «Київський міський Будинок природи», вул.Рогнідинська,3 (ст.метро «Палац Спорту»)

Час робот из 11-00 до 18-00, у неділю до 17-00.

Вхід вільний


ą
Адміністратор сайту,
25 трав. 2018 р., 07:41
ą
Адміністратор сайту,
25 трав. 2018 р., 07:41
Comments