Виставки‎ > ‎Архів‎ > ‎

9-12 травня Другий відкритий чемпіонат Гуппі

опубліковано 7 трав. 2018 р., 03:28 Адміністратор сайту   [ оновлено 14 трав. 2018 р., 00:54 ]Клуб «Гуппі Україна» при підтримці КП «Київський міський Будинок природи» та Всеукраїнської асоціації акваріумістів для популяризації акваріумних риб Poecilia reticulate(Гуппі) проводять Другий відкритий чемпіонат Гуппі. 

Клуб "Гуппі Україна" - це зовсім новий Всеукраїнський клуб, який об`єднує  селекціонерів і колекціонерів Гуппі. Мета клубу - показати популярних акваріумних рибок у всій їх красі, адже Гуппі - це єдина акваріумна рибка, яка при селекції дає різноманітне і яскраве забарвлення в різних варіаціях.  Гуппі були знайдені в ХVІІІ ст. в Південній Америці і з того часу є дуже популярними акваріумними рибками по всьому світу.

Другий відкритий чемпіонат Гуппі в Києві - це перша виставка і перший міжнародний захід клубу «Гуппі Україна», який проходить в нашій країні. В чемпіонаті приймуть участь селекціонери України і Європи, які продемонструють колекції Гуппі українських і зарубіжних селекціонерів; обміняються досвідом в селекційній роботі, розведенні та утриманні цих популярних акваріумних риб.

Чемпіонат буде працювати за таким регламентом:

9-11 травня – відкрито для відвідувачів з 10:00 до 18:00

12 травня - відкрито для відвідувачів з 10:00 до 14:00

Аукціон відбудеться 12 травня з 12:00 до 14:00, в цей же час можна буде

придбати рибу у селекціонера.

Місце та адреса проведення:  КП «Київський міський Будинок природи», вул. Рогнідинська,3 (ст. метро «Палац спорту»).

Вартість вхідних квитків 15-25грн.

Comments