Виставки‎ > ‎Архів‎ > ‎

Діючі

15-20 серпня виставка кактусів та інших екзотичних рослин

опубліковано 14 серп. 2017 р., 08:35 Адміністратор сайту


Київський міський Будинок природи та секція кактусистів запрошують відвідати виставку кактусів та інших екзотичних рослин.

На виставці буде представлена велика кількість колекційних рослин з приватних колекцій Києва та інших міст України: кактуси, ечеверії, ластовневі, «живі камені». каудексні рослини, тощо.  Рослини можна буде не тільки подивитись, а і придбати.

На цій виставці у неділю 20 серпня з 13-00 до 13-30 буде проводитись безкоштовний майстер-клас на тему: «Робимо грунт для кактусів та сукулентів».

Також на виставці можна буде придбати яскраві композиції  з кактусів та інших сукулентів, різноманітну літературу, супутні товари (грунт, горщики, керамічний посуд, сувеніри), отримати безкоштовні консультації з догляду та вирощуванню кактусів, поспілкуватись з однодумцями.

У цей період також працює виставка акваріумних риб та рослин.

Місце проведення  - КП «Київський міський Будинок природи»

Адреса: вул. Рогнідинська,3 (м.Палац Спорту)

Виставка працює  з 11-00 до 18-00, у неділю до 17-00.               

Ціна вхідного квитка  15-25 грн.

Як нас знайти?

опубліковано 31 бер. 2017 р., 02:02 Адміністратор сайту


Вулиця Рогнідинська знаходиться між станціями метро "Площа Льва Толстого" та "Палац Спорту". Вона з`єднує Палац спорту з Червоноармійською (зараз ця вулиця називається Велика Васильківська). Перед будинком, де розташований міський Будинок природи, є невеличкий сквер, з лівої сторони якого стоїть пам`ятник Шелом Алейхему.Виставка акваріумних риб та рослин

опубліковано 8 серп. 2012 р., 04:41 Адміністратор сайту   [ оновлено 6 лип. 2017 р., 06:11 ]Визитівкою виставки є унікальний 6-тонний акваріум, який демонструє одночасно колекцію з понад 100 видів тропічних водних рослин, зібраних у єдину композицію за голландським стилем. Це найбільший рослинний акваріум в Україні і перший у Європі. Його незвична ввогнута форма дає можливість краще роздивитись екзпозицію акваріуму.

Інші акваріуми виставки демонструють різновиди  водної флори, котрі гармонійно співіснують з спеціально підібраними видами риб.

Мешканці акваріумів це золоті рибки, поліптеруси, піранії та ін.

Золоті рибки – як декоративна форма золотого карася були виведені 1500 років тому у Китаї. Спочатку це були рибки тільки для ставків імператорів, потім вони стали розводитись в ставках іншої знаті. Тому Золоті рибки вважаються символом достатку.

Піранії. Хижих піраній в цій сім`ї біля 40%. Решта досить миролюбні і харчуються водною рослинністю. Спровокувати хижаків на напад може запах крові. Хижі піранії особливо небезпечні у період нересту, коли риби охороняють свою ікру.

Загалом в експозиції виставки представлено більш ніж 60 видів риб та 120 видів живих водних рослин.

Виставка працює з 12:00 до 18:00, вхід відвідувачів припиняється о 17-00.

 Вихідні - неділя, понеділок.  

25грн. – для дорослих

15грн. – для дітей шкільного віку, студентів та пенсіонерів

Більш детально про мешканців акваріумів можна послухати, замовивши екскурсію.

Екскурсії проводяться тільки для груп від 10 до 20 осіб. Вартість екскурсії складається з вартості вхідного квитка за кожну особу і додатково  50 грн.  з групи. Керівник групи – безкоштовно. Всі екскурсії проводяться тільки за попереднім записом.

тел. 234-45-47

Незмінними доповненнями виставки є ігуана Маша та
  шиншила Анфіса 
 
 

  

1-3 of 3