Виставки‎ > ‎Архів‎ > ‎

Діючі

7-10 грудня виставка фіалок на Рогнідинській

опубліковано 7 груд. 2017 р., 01:14 Адміністратор сайту

       
Запрошуємо відвідати яскраву виставку улюблених кімнатних рослин – африканських фіалок, стрептокарпусів, епісций,  колумней, нематантусів та інших рослин сімейства геснерійових. 

Також відвідувачі зможуть отримати консультації по вирощуванню рослин виставки, придбати літературу та добрива.

Місце проведення: Київський міський Будинок природи

Адреса проведення:  вул.Рогнідинська,3 (ст.М»Палац спорту»)

Час роботи з 11-00 до 18-00, у неділю до 17-00

Вхід вільний

5-27 грудня – виставка " «Природа Прикарпаття». Реалістичний живопис Григорія Поліщука"

опубліковано 4 груд. 2017 р., 03:21 Адміністратор сайту


Григорій Поліщук народився 6 липня 1981 року в місті Івано-Франківськ. Вищу освіту здобув в Івано-Франківському Державному Медичному Університеті. Постійно вдосконалює свою майстерність у різноманітних мистецьких сферах – реалістичний живопис, фотографування живої природи, дизайн природного акваріума. У сфері дизайну природного акваріума досяг всесвітнього визнання на міжнародних змаганнях в Японії, Тайвані, Німеччині, Іспанії.

Григорій з раннього дитинства захоплювався малюванням і закінчив художню школу в Івано-Франківську. В своїх картинах він прагне передати красу та велич природи рідного краю – свіжість горної річки, запах ранкового різнотрав’я, дотик вітру карпатських вершин. Картини Григорія Поліщука знаходяться в приватних колекціях країн Європи та Північної Америки. Він приймав участь у виставках в Івано-Франківську та Лондоні. В Києві виставляється вперше.
На виставці представлено 16 картин в багатошаровій техніці олійного живопису.
Місце проведення: Київський міський Будинок природи
Адреса проведення: вул. Рогнідинська,3 (ст.М»Палац спорту»)
Час роботи з 12-00 до 18-00, на вхід до 17-00. 
Вихідні – неділя, понеділок.
Вартість вхідного квитка 15-25грн.

Як нас знайти?

опубліковано 31 бер. 2017 р., 02:02 Адміністратор сайту


Вулиця Рогнідинська знаходиться між станціями метро "Площа Льва Толстого" та "Палац Спорту". Вона з`єднує Палац спорту з Червоноармійською (зараз ця вулиця називається Велика Васильківська). Перед будинком, де розташований міський Будинок природи, є невеличкий сквер, з лівої сторони якого стоїть пам`ятник Шелом Алейхему.Виставка акваріумних риб та рослин

опубліковано 8 серп. 2012 р., 04:41 Адміністратор сайту   [ оновлено 29 серп. 2017 р., 04:15 ]
Визитівкою виставки є унікальний 6-тонний акваріум, який демонструє одночасно колекцію з понад 100 видів тропічних водних рослин, зібраних у єдину композицію за голландським стилем. Це найбільший рослинний акваріум в Україні і перший у Європі. Його незвична ввогнута форма дає можливість краще роздивитись екзпозицію акваріуму.

Інші акваріуми виставки демонструють різновиди  водної флори, котрі гармонійно співіснують з спеціально підібраними видами риб.

Мешканці акваріумів це золоті рибки, поліптеруси, піранії та ін.

Золоті рибки – як декоративна форма золотого карася були виведені 1500 років тому у Китаї. Спочатку це були рибки тільки для ставків імператорів, потім вони стали розводитись в ставках іншої знаті. Тому Золоті рибки вважаються символом достатку.

Піранії. Хижих піраній в цій сім`ї біля 40%. Решта досить миролюбні і харчуються водною рослинністю. Спровокувати хижаків на напад може запах крові. Хижі піранії особливо небезпечні у період нересту, коли риби охороняють свою ікру.

Загалом в експозиції виставки представлено більш ніж 60 видів риб та 120 видів живих водних рослин.

Виставка працює з 12:00 до 18:00, вхід відвідувачів припиняється о 17-00.

 Вихідні - неділя, понеділок.  

Вартість вхідних квитків:

*25грн. – для дорослих

*15грн. – для дітей шкільного віку, студентів та пенсіонерів

*Дошкільнята, інваліди, учасники АТО - безкоштовно.

Більш детально про мешканців акваріумів можна послухати, замовивши екскурсію.

Екскурсії проводяться тільки для груп від 10 до 20 осіб. Вартість екскурсії складається з вартості вхідного квитка за кожну особу і додатково  50 грн.  з групи. Керівник групи – безкоштовно. Всі екскурсії проводяться тільки за попереднім записом.

тел. 234-45-47

Незмінними доповненнями виставки є ігуана Маша та
  шиншила Анфіса 
 
 

  

1-4 of 4