Виставки‎ > ‎Архів‎ > ‎

ВИСТАВКА - КОНКУРС МІКРОЛАНДШАФТУ

опубліковано 18 черв. 2014 р., 04:34 Адміністратор сайту   [ оновлено 29 лип. 2014 р., 04:33 ]

ЖИВИ АКТИВНО, МИСЛИ НЕСТАНДАРТНО!

Вперше в Україні!

27 червня - 29 липня у Будинку природи (вул. Рогнідинська,3)  відбулася

виставка «Живи активно, мисли нестандартно!»

Окремі напрямки дизайну: флористику, мікроландшафти, акваскейпінг, професійні акваріумісти України  об’єднали як єдиний елемент у дизайні інтер’єру. Майстри акваріумного дизайну змагалися в оформленні «живого куточка», який би міг прикрасити будь-який інтер’єр. Від  кімнати до офісного приміщення, від шкільного класу до стоматологічного кабінету,

На виставці можна  не тільки побачити креативні роботи майстрів аквадизайну, але й взяти участь у розиграші цінних призів, придбати унікальні роботи конкурсантів, а також отримати професійну консультацію акваріумістів.

Організатори: Студія аквадизайну "AquaLike", Міжнародний клуб цінителів ландшафту, колектив акваріумістів Будинку природи

Регламент конкурсу:

26 червня – інсталяція композицій.

27 червня – перевірка/доводка робіт, фотосесія, спілкування з журналістами

Флеш-моб «В єдиному пориві». Учасники конкурсу спільно створили роботу на тему: «Моя краса-моя країна». До флеш-мобу  долучилися й відвідувачі виставки.

28 червня  15:00 відбувся майстер-клас «Запуск мого першого акваріума», на якому було проведено запуск акваріума, та розглянуто найтиповіші помилки початківців. Ведучий – голова Хмельницького Клубу акваріумістів «Тетраодон» Мужичук Н.А.

29.07.2014 р. серед учасників голосування відбувся розіграш лотереї