Виставки‎ > ‎Архів‎ > ‎

ВИСТАВКА СЕНПОЛІЙ ТА СТРЕПТОКАРПУСІВ

опубліковано 12 серп. 2012 р., 10:48 Адміністратор сайту

17-9 червня 2012 р. з 11:00 до 18:00 у Київському міському Будинку природи  відбулася виставка кімнатних фіалок (сенполій) та стрептокарпусів. Усього в експозиції було представлено понад 300 квітучих сортів найрізноманітніших форм і відтінків. Тут надавали консультації з питань їхнього вирощування і розмноження.

Одночасно в цьому ж залі можна було побачити виставку «Природа очима митців». Серед її експонатів – живописні та вишиті полотна, флористика, вишиті рушники, картини на склі. Щодо останніх, то йдеться не про вітражі, а про нову унікальну технологію об’ємного зображення, що має назву «розпис з-під скла». Над створенням кожного такого твору працює ціла бригада з художників, скульпторів, технологів.

Одна з представлених в експозиції картин Лори Васко «Яблучний спас» нещодавно одержала І місце на міжнародній виставці в Москві. Інші полотна також цікаві й створені відомими майстрами пензля Олександром Краснопєвцевим, Володимиром Зяблицьким, Григорієм Шкребелем, Петром Сендером, Сергієм Вутяновим, Павлом Капусто.  

Мистецька виставка у Будинку природи тривала до 30 червня.

Comments