Виставки‎ > ‎Архів‎ > ‎

Виставка живопису «Мелодії природи»

опубліковано 5 січ. 2015 р., 06:31 Адміністратор сайту

З 21 жовтня по 16 листопада 2014 року відбулась виставка живопису «Мелодії природи».

В експозиції були представлені понад п’ятдесят робіт найталановитіших вихованців студії образотворчого мистецтва «Юний художник» БДЮТ Голосіївського району м. Києва.

     

Відвідувачі мали можливість помилуватися мальовничими пейзажами рідної країни, оцінити майстерність юних художників-анімалістів та насолодитися витонченими натюрмортами.


Довідка:

Студію образотворчого мистецтва «Юний художник» БДЮТ Голосіївського району м. Києва було засновано у 1978 році. За роки свого існування студія стала колискою для кількох поколінь митців у різних сферах мистецтва та культури.

З 2010 року студія «Юний художник» носить почесне звання «Народного художнього колективу». Вихованці студії завжди були активними учасниками і переможцями міських, всеукраїнських та міжнародних мистецьких виставок та конкурсів.

За декілька останніх років вихованці студії під керівництвом Світлани Валентинівни Фоміної стали регіональними переможцями від Європи в Міжнародному глобальному Дитячому Конкурсі малюнків на тему збереження навколишнього середовища під егідою ЮНЕП 2007 року, м. Трьонсо, Норвегія.

Окрім того, юні митці є лауреатами таких конкурсів:

  • XI та XII Міжнародних конкурсів образотворчого мистецтва дітей та молоді «Дитина і собака», м. Ченстохов, Польша, 2009-2010 рр.
  • Міжнародної художньої виставки «Світ любові-2010», м. Київ.
  • Міжнародних конкурсів дитячого пленерного малюнка «Золотий мольберт», м. Львів, 2011-2013 рр.
  • Міжнародного конкурсу «Я малюю Євро-2012», м. Київ.
  • Всеукраїнського фестивалю кубок України з художньої творчості Асамблеї Мистецтв в рамках Міжнародної виставки «Українського Тижня Мистецтв» 2008 та 2013 рр.
  • Міжнародного фестивалю-конкурсу «Слов’янський арт-хаос 2013», м. Несебр, республіка Болгарія.
  • Міжнародного дитячого фестивалю «Солнце, радость, красота», м. Несебр, республіка Болгарія.
  • Першого Всеукраїнського Конкурсу «Щасливі діти українські – на коні» 2014 р., м. Київ.
Comments