Виставки‎ > ‎Архів‎ > ‎

З 14 серпня по 2 вересня виставка ошибани «Флористичні гороскопи – східний, європейський і квітковий»

опубліковано 15 серп. 2018 р., 05:57 Адміністратор сайту   [ оновлено 4 вер. 2018 р., 01:45 ]
Творчий колектив секції «Флористика» при Київському міському Будинку природи, який творить свої картини у старовинній японській техніці площинної флористики – ошибані, запрошує на чергову виставку картин. Ці картини створені без пензля і фарб з природного матеріалу - квітів, листя, пуху тополі, трав і соломки.  Творчий колектив постійно знаходиться в пошуку нових ідей. От і цього разу на відвідувачів чекає популярна тема гороскопів.

Східний (Китайський) гороскоп дуже популярний не тільки на Сході, а і в нашій країні. Згідно цього гороскопу у межах 12-річного циклу кожен рік проходить під знаком якої-небудь тварини. Людина, народжена в певному році, одержує ряд уроджених властивостей, залежно від яких і складається доля. 

Європейській (Західний) гороскоп базується на твердженні про існування чотирьох стихій – Вогонь, Земля, Повітря, Вода, кожна з яких керується 12 знаками Зодіаку – по три знаки Зодіаку на одну стихію. Цей гороскоп пов’язаний з датою народження людини.

В астрології синтез Східного і Західного гороскопів дає  більш повне розуміння природи особистості.

Квітковий гороскоп також пов’язаний з днем і місяцем народження. За повір'ями слов'ян квітку, під знаком якої народилася людина, необхідно зірвати, засушити і носити завжди з собою, тоді вона, як янгол-охоронець, захистить від напастей, бід і пристріту.

 Цього разу майстрині представили біля 70 картин, серед яких є чимало нових, вперше запропонованих глядачам.

Місце проведення - КП «Київський міський Будинок природи»

Адреса - вул. Рогнідинська,3 (ст.метро «Палац спорту»)

Виставка працює з 12-00 до 18-00, на вхід до 17-00.

Вихідний – неділя, понеділок.

Вхідні квитки 15-25грн.

ą
Адміністратор сайту,
15 серп. 2018 р., 05:57
ą
Адміністратор сайту,
15 серп. 2018 р., 05:57
ą
Адміністратор сайту,
15 серп. 2018 р., 05:57
Comments