Виставки‎ > ‎Архів‎ > ‎

З 17 квітня по 2 травня фотовиставка «Застиглі миті»

опубліковано 17 квіт. 2018 р., 03:34 Адміністратор сайту   [ оновлено 2 трав. 2018 р., 02:40 ]


 

«Застиглі миті», - саме так Софія Триколенко назвала виставку своїх фоторобіт, яка проходить в Київському міському Будинку природи.  

 

Софія Триколенко народилася 1986 р. у м. Київ, в родині художників. Закінчила ДХСШ ім. Т. Г. Шевченка, ставши професійним художником. В 2005 р.  вступила до Національної Академії образотворчого мистецтва і архітектури на факультет сценографії та кіномистецтва на курс Кириченко А.Г., яка мала значний вплив на формування творчої особистості пані Софії. В 2011р.закінчила Академію, здобувши ступінь магістра за кваліфікацією художник-сценограф театру, кіно та телебачення. В 2011р.  вступила до молодіжного об’єднання Київської організації Національної спілки художників України, в секцію живопису. Восени 2017р. Отримала наукову ступінь кандидата мистецтвознавства. Викладає в Національному Авіаційному Університеті на на кафедрі основ архітектури та дизайну.

Пані Софія займається живописом, графікою, батіком, освоює новітні інсталяційні прийоми, працює також як фотохудожник, створюючи серії постановчих фотографій і вловлюючи миттєвості природи. Постійно приймає участь у всеукраїнських, міжнародних художніх виставках та організовує персональні:  «На цій фотовиставці представлені мої фотографії з циклу «Весна», які я створювала протягом 10 років. Я фіксувала епізоди з життя комах, птахів та тварин, знімала рослини та квіти. Я пропоную глядачам заглибитись у макровсесвіт, поглянути на ті аспекти життя довколишнього середовища, які залишаються поза увагою сучасної урбанізованої людини.»

Місце проведення  - КП «Київський міський Будинок природи»

Адреса: вул. Рогнідинська,3 (м.Палац Спорту)

Виставка працює  з 12-00 до 18-00, на вхід до 17-00. 

Ціна вхідного квитка  – 15-25 грн.

Вихідні дні: неділя, понеділок.

Comments