Виставки‎ > ‎Архів‎ > ‎

З 2 по 30 жовтня виставка картин «Гаряча осінь»

опубліковано 8 жовт. 2019 р., 08:20 Адміністратор сайту   [ оновлено 31 жовт. 2019 р., 09:04 ]

Виставка учасників майстерні «Мистецька мансарда» (м.Івано-Франківськ)

Осінь- чарівна пора золотисто червоного листя, спілих яблук та запаху гарбузиків. Осінь має свій особливий запах і смак. Цей особливий аромат осені ми і перенесли на полотна. Кожна робота просякнута осіннім настроєм та емоціями і цей врожай нам дуже приємно дарувати Вам у вигляді полотен.

Роботи створювалися у студії Любомира Худяка «Мистецька Мансарда», яка знаходиться в місті Івано-Франківськ.  Студія існує близько трьох років і за цей час об‘єднала художників, які працюють в різних мистецьких напрямках.

"Мистецька мансарда" - це, насамперед, простір і люди. Починалося все з приватної майстерні, а переросло у креативний простір, середовище людей , які не просто активізували свій творчий потенціал, а й зблизились між собою, зі своїми мріями, вивільнили ще більше потенціал художника, артиста, митця...   

 Називати можна по-різному але найголовнішим залишається радість і задоволення від процесу малювання, а також сміливість творити, не боятись розгорнути свій внутрішній світ і йти до глядача.

Цього разу на виставці представлені картини Любомира Худяка, Тетяни Білоус, Надії Котюк, Анни Овсянкіної, Юлії Повх та Уляни Худяк.
Місце та адреса проведення: КП «Київський міський Будинок природи» ул.Рогнідинская,3

(ст.метро «Палац спорту»).

Виставка працює з 11:00 до 18:00, на вхід до 17-00.

Вартість квитків 30грн.

Для школярів, студентів, пенсіонерів - 20грн.

Дошкільнята, люди з інвалідністю, воїни АТО - безкоштовно.

Пільги діють за наявності посвідчення.

ą
аф.jpg
(54k)
Адміністратор сайту,
8 жовт. 2019 р., 08:20
Comments