Виставки‎ > ‎

Архів


Виставка живопису «Зимова фантазія»

опубліковано 11 груд. 2018 р., 01:32 Адміністратор сайту   [ оновлено 6 бер. 2019 р., 05:20 ]


 «Зимова Фантазія» об‘єднала роботи художників Мистецької Мансарди у збірну експозицію. З першим ще осіннім снігом учасники майстерні почали створювати зимові композиції на полотнах. Тут можна побачити індивідуальне сприйняття зимового сезону кожним художником. Через полотна митці виражають емоції, пов‘язані з цією магічною казковою порою. До уваги глядачів запропоновано льодовикові пейзажі та крейсери, зимові атмосферні пейзажі та абстракції. Роботи створювались у студії Любомира Худяка «Мистецька Мансарда», яка існує вже близько трьох років. Студія знаходиться в Івано-Франківську і за цей час стала творчим об‘єднанням митців різних напрямів і жанрів.

На виставці представлено 25 картин.

Місце проведення - КП «Київський міський Будинок природи».

Адреса: вул. Рогнідинська, 3 (м. Палац Спорту).

Виставка працює: з 12.00 до 18.00 год., на вхід до 17-00

Вхідний квиток 15-25грн.

Виставка картин з риб’ячих кісточок в стилі FishArt

опубліковано 2 лист. 2018 р., 07:21 Адміністратор сайту   [ оновлено 30 лист. 2018 р., 05:31 ]


FishArt , або мистецтво створювати картини з риб’ячих кісток, має давні корені. Наприклад, в одному з музеїв Единбургу знаходиться картина ХVІІ століття, на якій зображено кошик з квітами. Ця картина виконана з кісток риби пікши. Олена Журавська створює свої картини в стилі FishArt переважно з кісточок риб, яких як затята рибалка сама ловить в наших водоймах: карасів, окунів, щук. Дивлячись на мистецькі витвори пані Олени, дуже важко повірити, і тим паче здогадатися, про походження матеріалу для картин. Адже в хід йде все – і ребра, і зябра, луска і навіть очки. Перш ніж стати цінним матеріалом, риб’ячі кісточки ретельно перебираються, промиваються, висушуються, потім фарбуються і лакуються. Художній смак і майстерніть пані Олени довершують диво, на яке варто прийти і подивитись.
                        В експозиції представлено біля 40 картин.

 

Адреса: вул.Рогнідинська,3 (ст.метро «Палац спорту»)

Виставка працює-   вівторок-субота    з 12:00 до 18:00 (на вхід до 17-00)

Вихідні   неділя, понеділок

Вартість 15-25грн.


1-4 листопада 2018 року виставка гігантських африканських равликів

опубліковано 30 жовт. 2018 р., 04:03 Адміністратор сайту   [ оновлено 30 лист. 2018 р., 05:31 ]На виставці буде представлено біля 30 родів, видів, морф і варіацій африканських равликів, в т.ч. равлики видів Ахатіна, Архахатіна та інші сухопутні молюски. Організатори виставки інтернет-магазин achatina.com.ua обіцяють показати нові види равликів, яких ще не було представлено на минулих виставках, і екзотичних тварин: павуків-птахоїдів та плазунів.

На виставці можна отримати консультації по догляду за равликами.

Місце проведення  - КП «Київський міський Будинок природи»

Адреса: вул. Рогнідинська,3 (м.Палац Спорту)

Виставка працює  з 11-00 до 18-00, у неділю до 17-00. 

Ціна вхідного квитка  – 15-25 грн.

15-17 листопада виставка-ярмарок «Альтернативна медицина – 2018»

опубліковано 25 жовт. 2018 р., 03:15 Адміністратор сайту   [ оновлено 27 лист. 2018 р., 01:48 ]

Запрошуємо відвідати спеціалізовану виставку-ярмарок «Альтернативна медицина – 2018», яка буде проводитись з 15 по 17 листопада 2018 року в Київському міському Будинку природи та ознайомитися з перевагами природного оздоровлення за допомогою натуральної продукції рослинного походження. В рамках виставки будуть проходити ярмарок здоров’я та екотоварів і виставка-ярмарок «Чарівний подарунок». Учасники виставок представлять системи оздоровлення (природні та авторські), східні практики і методики, біологічно активні добавки, натуральну косметику, органічні продукти харчування та напої.

Під час виставки відбудуться:
- консультації фахівців;
- експрес-обстеження відвідувачів;
- майстер-класи з використанням оздоровчих методик.


Вхід - вільний.
Місце проведення: Київський міський Будинок природи
(вул. Рогнідинська, 3)

Часи роботи: 10:00 до 18:30

З організаційних питань звертайтесь за телефонами

(050)358-25-76, (068)954-27-56

11-14 жовтня виставка кактусів, сукулентів та інших екзотичних рослин

опубліковано 9 жовт. 2018 р., 04:43 Адміністратор сайту   [ оновлено 22 жовт. 2018 р., 08:17 ]


КП «Київський міський Будинок природи» та секція кактусоводів проводять заключну в цьому році виставку кактусів, сукулентів та інших екзотичних рослин. Відвідувачі зможуть побачити різноманітних жителів американських пустель, різнокольорові квіти супер сукулентів з Африканського континенту, яскраве забарвлення сукулентів зі всього світу та різноманітні композиції з них. Окрім рослин на виставці можна придбати спеціальну літературу, отримати консультації з догляду та вирощування сукулентів, придбати супутні товари – пластиковий та керамічний посуд, сувеніри.

У цей період також працює виставка акваріумних риб та рослин.

Місце проведення - КП «Київський міський Будинок природи».

Адреса: вул. Рогнідинська, 3 (м. Палац Спорту).

Виставка працює: з 11-00 до 18-00 год, у неділю до 17-00.

Вхідний квиток 15-25грн.

4-7 жовтня виставка африканських фіалок в Києві на Рогнідинській

опубліковано 3 жовт. 2018 р., 01:32 Адміністратор сайту   [ оновлено 9 жовт. 2018 р., 04:36 ]


Любителів сенполій запрошуємо на чергову виставку улюблених кімнатних рослин. Помічено, що спілкування з рослинами значно підвищує настрій, знімає депресію і втому. Перша виставка цього осінньо-зимового сезону сповнена для наших відвідувачів приємних сюрпризів. Вперше в Києві і тільки на цій виставці відомий львівський колекціонер і автор серії «Leo-»  Анатолій Іваницький покаже киянам ігостям нашої столиці свої рослини, серед яких будуть і нові сорти його селекції.

Другою цікавинкою виставки будуть молочаї міллі. Ці рослини квітують безперервно цілий рік і можуть стати окрасою не тільки оселі, а і офісу, бо мають дужепривабливий вигляд. Доречі, існує чимало сортів молочаїв і деякі рідкісні сорти ми продемонструємо на цій виставці.  

А ще молочаї мають деякі особливості у розмноженні і в догляді, про які бракує інформації. То ж тим, хто зацікавлений отримати ексклюзивну інформацію, якою залюбки поділиться Людмила Іванченко, запрошуємо у неділю 7 жовтня о 14-00 на майстер-класс.

Впродовж виставки бажаючим долучитись до гурту шанувальників рослин, ми запропонуємо різноманітні сорти в листочках та маленьких рослинках, горщики, добриво, грунт та засоби захисту від шкідників,літературу по догляду.

        На виставці можна отримати консультації і прийняти участь в експрес майстер-класах по вирощуванню сенполії з листочка.

        В перший день виставки 4 жовтня бажаючі зможуть прийняти участь в голосуванні на кращу фіалку виставки. Серед відвідувачів, чия рослина набере найбільшу кількість голосів, буде розіграно приз – комплект з листкових живців і брошура по вирощуванню.

 

Місце проведення: Київський міський Будинок природи

Адреса проведення:  вул.Рогнідинська,3 (ст.М «Палац спорту»)

Час роботи з 11-00 до 18-00, у неділю до 17-00

Вхід вільний

З 1 по 31 жовтня виставка картин «Настрій»

опубліковано 3 жовт. 2018 р., 01:13 Адміністратор сайту   [ оновлено 2 лист. 2018 р., 07:29 ]

Осіння виставка учасників майстерні «Мистецька мансарда».

Осінь- чарівна пора золотисто червоного листя, спілих яблук та запаху гарбузиків. Осінь має свій особливий запах і смак. Цей особливий аромат осені ми і перенесли на полотна. Кожна робота просякнута осіннім настроєм та емоціями і цей врожай нам дуже приємно дарувати Вам у вигляді полотен.

Роботи створювалися у студії Любомира Худяка «Мистецька Мансарда», яка знаходиться в місті Івано-Франківськ.

Студія існує близько трьох років і за цей час об‘єднала художників, які працюють в різних мистецьких напрямках.

"Мистецька мансарда" - це, насамперед, простір і люди. Починалося все з приватної майстерні, а переросло у креативний простір, середовище людей , які не просто активізували свій творчий потенціал, а й зблизились між собою, зі своїми мріями, вивільнили ще більше потенціал художника, артиста, митця...   

 Називати можна по-різному але найголовнішим залишається радість і задоволення від процесу малювання, а також сміливість творити, не боятись розгорнути свій внутрішній світ і йти до глядача.

 


Місце проведення - КП «Київський міський Будинок природи».

Адреса: вул. Рогнідинська, 3 (м. Палац Спорту).

Виставка працює: з 12.00 до 18.00 год., на вхід до 17-00

Вхідний квиток 15-25грн.

20-23 вересня виставка кактусів, сукулентів та інших екзотичних рослин

опубліковано 17 вер. 2018 р., 03:05 Адміністратор сайту   [ оновлено 3 жовт. 2018 р., 01:15 ]


КП «Київський міський Будинок природи» та секція кактусоводів проводять чергову виставку кактусів, сукулентів та інших екзотичних рослин. Відвідувачі зможуть побачити різномаїття колючого та пухнастого вбрання жителів американських пустель, різнокольорові квіти супер сукулентів з Африканського континенту, яскраве забарвлення сукулентів зі всього світу та різноманітні композиції з них. Окрім рослин на виставці можна придбати спеціальну літературу, отримати консультації з догляду та вирощування сукулентів, придбати супутні товари – пластиковий та керамічний посуд, сувеніри.

У цей період також працює виставка акваріумних риб та рослин.

Місце проведення - КП «Київський міський Будинок природи».

Адреса: вул. Рогнідинська, 3 (м. Палац Спорту).

Виставка працює: з 11-00 до 18-00 год, у неділю до 17-00.

Вхідний квиток 15-25грн.

20-21 жовтня виставка птахів і терраріумних тварин «TropicPets»

опубліковано 12 вер. 2018 р., 04:22 Адміністратор сайту   [ оновлено 22 жовт. 2018 р., 08:18 ]

КП «Київський міський Будинок природи» запрошує на виставку птахів та тварин, які мешкають в терраріумах. На виставці будуть представлені різні види амадін, астрильдів, кольорові та декоративні канарки,  різні види папуг та інші птахи. Крім того, такі домашні улюбленці, як павуки-птахоїди, тропічні плазуни (ящірки, змії), екзотичні комахи, інші безхребетні, та дивовижна експозиція акваріумних риб.

Виставку проводить Секція співочих та декоративних птахів Будинку природи та команда терраріумістів EXOT.club, BioTope, TERR.com.ua.

На виставці можна отримати професійну консультацію по утриманню данних видів домашніх улюбленців, а також їх придбати.


Місце та адреса проведення: КП «Київський міський Будинок природи» вул.Рогнідинська, 3

(ст.метро «Палац спорту»).

Виставка працює: 

20 жовтня  з 11:00 до 18:00

21 жовтня з 11:00 до 17:00

Ціна вхідного квитка:

15-25грн. 

13-16 вересня 2018 року виставка гігантських африканських равликів

опубліковано 12 вер. 2018 р., 01:59 Адміністратор сайту   [ оновлено 17 вер. 2018 р., 02:56 ]На виставці буде представлено біля 30 родів, видів, морф і варіацій африканських равликів, в т.ч. равлики видів Ахатіна, Архахатіна та інші сухопутны моллюски. Організатори виставки интернет-магазин achatina.com.ua обіцяють показати нові види равликів, яких ще не було представлено на минулих виставках, і екзотичних тварин: павуків-птахоїдів та плазунів.

На виставці можна отримати консультації по догляду за равликами.

Місце проведення  - КП «Київський міський Будинок природи»

Адреса: вул. Рогнідинська,3 (м.Палац Спорту)

Виставка працює  з 11-00 до 18-00, у неділю до 17-00. 

Ціна вхідного квитка  – 15-25 грн.

21-30 of 213